Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Теленор LTE


profusion

Recommended Posts

Ookla сравнение на скоростите между две у-ва? Вие сериозни ли сте? Дайте да ви дам адрес на сървър, от който да свалите и качите по 1GB и ще ви шотна реални резултати. За телемор и рекламат с укла не бих се напъвал да коментирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата май пак се извъртя,благодарение на един объркал форума ;) ! Май идеята беше за скоростите (ниските) на телеПор,въпреки хвалбите им!Май са първи ,ама отзад-напред :) На мен лично не ми дреме,че самшита прави няколко мбита повече (от 30-35) ,дреме ми че ментел и вивашита правят по 100!И това не ми е зор,ами ме е яд,че тъпаците твърдят,че са номер 1 и че мрежата им летяла!Да,ама като пингвин! :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор са най-зле технически от всички оператори. Няма как нещо да им е по-добро, освен евентуално цените, но там май има относителен паритет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой от тях да чете и да се вземат в ръце,щото яко се излагат с тия реклами за най-бързата мрежа.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, какво си мислиш, че ще направят? Инвестиции за много милиони трябват, а това няма да стане, защото куцо и сакато мина на тях, кълнейки Мтел. Аз от 1996 съм на Мтел и надали ще ги сменя някога. Доволен съм от услугата, както и от цената. Освен това знам, че нищо няма да спечеля ако отида при друг, но повечето хора си мислят, че е голяма далавера и как са преебали мошениците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение при кой си!Помня,като бяха само мтел какви бяха цените:)))Трябва конкуренция и избор да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно. Горе долу като със застрахователите. Тия не плащали, ще ида при онези, Пешо е много доволен. Всички са еднакви, това е бизнес, гонят се максимални печалби с минимални разходи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не съм съгласен.Цените,които предлагат нашите оператори са си добри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден гледах интервю за падането на роуминга и коментара беше, че трябва да има и защита за операторите. А именно - когато падне роуминга може много хора от чужбина да взимат карти на оператори при който цените са по-ниски и да си ги ползват в съответната страна. Тогава обаче печалбата била за местния оператор чиято мрежа ползват и съответно разхода за оператора който предоставя картата. Та в тази връзка, сме доста евтини на фона на цените по Европа и е напълно възможно да има подобни схеми от хора. Възможно е да сложат забрана да се продават карти на чужденци ( ако няма такава и в момента ) или за ползване при определен период в роуминг. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не съм съгласен.Цените,които предлагат нашите оператори са си добри.

Аз къде съм говорил за цени?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор са най-зле технически от всички оператори. Няма как нещо да им е по-добро, освен евентуално цените, но там май има относителен паритет.

Объркал съм се явно!Аз пък съм много доволен от Telen..!Мтел имат уникалния талант да развалят всичко,до което се докопат!Мегалан,близу и т.н!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на МТел от известно време нямам LTE, странното беше че съвпадна със смяната на телефона и се вкарах в едни гилми със тестове, смяна на чипове и прочие.
Оказа се, че МТел не пускат LTE на тарифи по-ниски от 25 лв. Някой с подобни наблюдения?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И някой ще ми обясняват, че Мобилтел са добре
Абе да ти пускат ама да си примерно 2GB а не 20GB, б@си тъпата политика, вместо да те зарибят и сам да минеш на повече гиги, те ще те ограничават умишлено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Русев написа:

Аз на МТел от известно време нямам LTE, странното беше че съвпадна със смяната на телефона и се вкарах в едни гилми със тестове, смяна на чипове и прочие.
Оказа се, че МТел не пускат LTE на тарифи по-ниски от 25 лв. Някой с подобни наблюдения?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не, не се оказва такова нещо.
Детето на тарифа 11 лева бичи 4G, та и пукат ушите.

http://www.mtel.bg/Mtel-bezkrai

Вижте сами плановете, че всички имат достъп до 4G мрежата на Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MMJ, учил съм състав на сложно изречение в училище, ама твоите прекалено сложни ми идват, щот съм тъп.
Дано поне ти разбираш сам себе си, какво искаш да кажеш - аз не успях да те разгадая.

Едит: мислех си, че пишейки нов пост, форума сам ще ги слее с предното.
Моля, накой модератор да ги събере двете мои мнения и се извинявам!

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами слагах и глобулска карта и вивакомска карта - има си LTE на апаратчето, с мтелската не ще. Звънях на пича който отговаря за нас от мтел, вика, че трябвало за достъп до LTE по 2 лв на месец допълнително за тарифи под 25 лв.
Очаквало се до няколко месеца това ограничение да отпадне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Русев написа:

Ами слагах и глобулска карта и вивакомска карта - има си LTE на апаратчето, с мтелската не ще. Звънях на пича който отговаря за нас от мтел, вика, че трябвало за достъп до LTE по 2 лв на месец допълнително за тарифи под 25 лв.
Очаквало се до няколко месеца това ограничение да отпадне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

При БОБ няма ограничение.С план на 14.90,си ползваш LTE.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 30 карти, някои са на по 5-6 лв и всички имат LTE. А специално за MMJ и някоЙЙЙ други искам да кажа: В БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК НЯМА НИТО ЕДНА ДУМА, КОЯТО В МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО ДА ЗАВЪРШВА НА Й. Всички завършват на И. Ебаси как ме вбесява тази неграмотност. Досега от нито един древноримски любител на батериЙ, акциЙ и т.н. не съм чул логично обяснение за така честата употреба на Й. Не се ли опитват поне да го прочетат, дейба? Да видят как звучи. Как, по дяволите, пишеш някой в единствено число? Сигурно някоИ. Трагедия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

 

На моята фактура са малко над 50 карти. Нямам с такса над15лв, включително и моята. Имам си 4G, както и всички в къщи. Бях чувал, че за всички, които са ползвали 4G повреме на промоционалния период, е безплатно, които не са- 2лв.

 

 

 

Постовете на MMJ съм ги блокнал, защото освен че са неграмотни, са и ужасно тъпи.

 

 

 

Мислех си, че само Божинката и чичо Митко, могат да се изразяват по този начин...

517a9785ccd9bafb0aa5ced9866bcbf9.jpg

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези с по 30 и 50 карти, вкарайте малко мисъл ако ви се отдава... толко карти за родата ли си ги взел или си бизнес клиент... то остава на бизнес клиентите да ти резнат 4G-то.

Относно другите ви коментари, с течение на годинките човек става над нещата!
Тези които не го проумяват да четат това:

de667eba736be92a9610ceaf28cafa10.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето телефон за 400лв каква скорост постига, срещу айфон за 1400лв. от един и същи адрес към един и същи сървър.

1eff0abffb0e24cf05aaca611fe93634.jpg
142dfd313d517b92b114c5fb5850d36d.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля те, ползвай само телефони за 400 лева и не ползвай тия бъгави iPhone за 1400 лева, който после дори не можеш и да продадеш за да се отървеш. Виж какви хубави скорости дава телефона за 400 лева, а не като ограничения iPhone. 

 

Сериозно, спаси ни и продължи да си пишеш по андройд форумите!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...