Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Теленор LTE


profusion

Recommended Posts

Възможно е възможно, само да се намери един купувач на тази извънземна техника :) с тези умопомрачителни скорости които развива.
С този тел за 400 кинта като го руутна ще ми върши три пъти повече работа от сиФоня :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рутвай докато не се е ъпдейтнал до Ногът или пък не е гръмнал като Ноут 7 ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Asen_77

Че на тях и завода им гръмна, не само телефоните. :D

 

@MMJ 

Според мен трябва да се оплачеш на Теленор, защото проблема е свързан с тях, а не с iPhone или както казваш ти "сиФоня".

Сравнението с единия и другия телефон въобще не ти е уместно. Едва ли андроида ще ти готви супата три пъти по-бързо (не приемай буквално). Всички знаем за тези бъгави, неофициални версии на андроид, които не стават за нормална работа на един телефон. Руутвай колкото си искаш, но тук никой не го интересува това.

А това е отделен въпрос какво всъщност ще правиш на един телефон със скорост по-висока от 20-30 Mbps. 

В предишните постове на тази тема има няколко скрийншотове с доста по-високи скорости.

"Ама не са в София...". Това няма нищо общо с производителността на iPhone. 

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@emco83 мнението ти доказва, че и 20-30Mbps ти стигат... за какво са ти 75.
Абе въпроса е принципен, как една тояга за 400 кинта ще прави повече мегабити от моето дърво за което съм дал 4 пъти повече пари.
Сега разбра ли или пак не разбра? :)))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подлъгал си се да си купиш iPhone:)))Приеми го и ще си по-спокоен!Дървета се ядат постоянно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, MMJ написа:

@emco83 мнението ти доказва, че и 20-30Mbps ти стигат... за какво са ти 75.
Абе въпроса е принципен, как една тояга за 400 кинта ще прави повече мегабити от моето дърво за което съм дал 4 пъти повече пари.
Сега разбра ли или пак не разбра? :)))))

Аз съм разбрал, но очевидно ти не си разбрал и пиша отново:

Проблема е свързан с оператора, а не телефона. Оплачи се на Теленор.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ти пускай още шотове насам-натам как не ти вдига скорост, и после чакай някой да ти купи счупения IPhone, не 1400лв ами 500/600лв ако вземеш ще си удариш дупето в тавана.
А и нали си "над нещата", моля те не им отговаряй.
Сега ако пак се разсърдиш и 1 година не пишеш си злато да знаеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешо не го слуша главата,така че нека си е виновен.Чудя се само,да не са един и същи човек с@Neol :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са със сигурност !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отделни личности са:

Neol

IMG_0364.thumb.JPG.4472d336480aa2892f49fe8e1cfb4781.JPG

 

MMJ - най-дясно в снимката с прошарената коса, седнал на стола

IMG_0365.thumb.JPG.bfaf1c6dcf84211c8204dab9f57dff13.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът не е в теленор, а в айфоните, просто са си скапани и т'ва е! В крайна сметка Гришо им оправи мрежата ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При избор на LTE ми излиза това 

 

https://drive.google.com/open?id=0Bz-e9y55WaToVFcxLVhoUWNoTW8 Нормално ли е ?

Редактирано от Stil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Stil, не си писал с какъв телефон си и от къде го имаш.

Ако е от чужбина, не всички iPhone-и поддържат LTE. Ако си с този от подписа (iPhone 4), твоя модел не поддържа LTE (4G).

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пича е объркал темата :) Тук е е за за Теленор,не за Мтел.Дай му енейбъл и виж какво ще стане ;)

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Объркал, не объркал - всъщност това е съобщение което трябва да се потвърди при активиране на ЛТЕ и е за всички оператори. При мен е така и на Мтел и Виваком при пускане на ЛТЕ от която и да е от другите две възможни мрежи. Still - отговора е Да, съобщението е напълно нормално.

 

П.П. Ако попитате защо е нужно да се превключва - за активиране на Пърсанъл Хотспот е нужно мрежата да не е на ЛТЕ, защото опцията е неактивна при този избор на мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни да търсиш с друго устройство сигнал от телефона ти. Не се намира сигнал? Трябва да спреш 4G и тогава ще имаш сигнал. След като веднъж се е вързало другото устройство, тогава превключваш на LTE и си го ползваш спокойно на тази скорост. Само за първоначалното активиране го бърка. Ползвам хотспота редовно и не съм си объркал. Спорил съм с операторите, който излизат с презумцията, че нямам настройки на интернета на телефона. Е имам настройки и на двата телефона и ситуацията е такава. Пробвал съм какво ли не и не се получава. Тествам на iPhone 5s с Виваком и на iPhone 7 с Мтел. И при двата е еднаква ситуацията. И двата са с iOS 10.2.1 и са без джейл. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При теленор този проблем го няма ! Никога до сега не ми се е налагало да превключвам на 3G за да се закачи някой на hotspot-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз никога не съм имал такъв проблем с Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPhone 4 ли го нямаш този проблем с Виваком? От ЛТЕ мрежа пускаш Пърсанал Хотспот и той си тръгва и успяваш да се вържеш без проблем? Какви са ти настройките на интернета за Виваком?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, айфона си седи на 4G, пускам хотспот и друг телефон се закача без проблем, това е на Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...