Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Теленор LTE


profusion

Recommended Posts

При мен на Вива, номера не минава а не е да го правя за сефте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го нападайте сега момчето... какво го нападате :)
Явно при него така се случва.
Асене наздраве ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз със 6с плюс и вивакльоп нямам дерт да пусна хотспот на лте. Като в настройките за лте писах това, защото не можех да се закача за лте и оператор настояваше да вкарам тези настройки, но се оказа, че са спрели клетката и като я пуснаха всичко е наред.

 

4a16a2fea6e772fec138a50d6d98741b.jpg41e07b7cfea23d69c99a4e61fe47fb6f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм вкарвал ръчни настройки за LTE и Cellular, може и затова да е.
Трябва да мина на 3g, активирам хотспота и се връщам на LTE.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някакво минимално развитие в положителна насока.Може и късмет да е

 

http://www.speedtest.net/my-result/i/1986752667

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от скоростта на 4G на Теленор, НО забелязвам, че прекалено много ми дърпа от обхвата. В затворени помещения почти винаги е на 1-2 черти, на открито достига максимум 4. Като прехвърля на 3G се оправя проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти дърпа от обхвата, когато си на LTE ти показва нивото на LTE, когато си на 3G, ти показва нивото на 3G, когато си на EDGE - на EDGE и така. Това че обхвата на LTE клетката ти е на 30%, това не означава, че на 3G или EDGE не си на 100%.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Без да се навлиза в полемики и разсъждения за операторите споделям
bf7516feef07b862268a54524abfad9e.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм постгал такива скорости,даже и под водата:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вкъщи с вивата се движа около 92-97mbps за сваляне, но явно и клетката не е много натоварена


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой има ли идея защо когато бях в Гърция с iPhone 7+ и съм на No service и не мога да се свържа с никой оператор това при положение, че ми е активиран роуминг, за теленор става въпрос ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм същия проблем с два апарата през годините (единия беше 5 или 5S, а последния, доколкото помня, беше 6S+), но в държавата Англия.
На втория ден, сред като се пробва всичко възможно с ръчно избиране на мрежи, пробване с няколко различни сим карти, въвеждане на избор и настройки ръчно и какво ли още не, апаратите бяха подменени в Apple store точно за две минути.

С това искам да кажа, че проблема си го има не от сега и варианта е само подмяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Теленор имат проблеми с мобилния интернет, да не се чудите, ако ви се изгуби връзката! Аз лично си изкарах акъла и какво ли не правих, рестартирах, ресетвах настройки, сменях 3-4G, обадих се на оператор, да питам дали може да е от картата, която е от по-старите с логото на Глобул и тогава разбрах, че имало проблеми, но уж вече били отстранени. Дръжки - пак изчезна връзката и не се възстановява, добре че съм си в нас и имам WiFi, ако ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни в Пловдив имат проблеми , в неделя беше ужас LTE почти нямаше , постоянно се сменяше 3G/4G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече почти два часа нищо няма, това май е голям проблем, дано не продължи с дни като при вас...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, за да се шашна и да търся проблема в картата и телефона, сигурно съм доволна от услугите им. Иначе със сигурност има места, където няма обхват, или качеството е по-зле, но това е нормално и не се случва само на Теленор или само в България, а рекламата си е реклама.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И във Враца от два три дни е трагедия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами все пак е техника, нормално е да има проблем, аз лично предполагам, че правят някакви настройки във връзка с роуминга, защото прилича на проблемите когато подновяваха мрежата, надали е случайно. Още повече, че от два телефона един до друг, единия имаше, другия не интернет, а би трябвало да са към една клетка... Не ги съдя строго, въпреки това, че сме 2017 година, защото няма нещо, което да върви безпроблемно, в която и да е област. Примерно от както Мтел взеха Близу стана манджа с грозде, по няколко пъти на ден ми изчезва нета, докато за десетина години съм имала може би общо толкова прекъсвания от както бяха още Евроком. Когато се прави нещо по мрежата неминуемо има смущения, нали не я спират като водата примерно, или парното за профилактика, ще преживеем някой час без нет. Лично мнение, над 20 години съм работила с хора и знам какво е да си от другата страна, не обичам да плюя доставчиците без да има за какво.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Роуминга какво общо има с техниката ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога само са предполагам, не знам, нещо промяна в билинга може би. Няма значение, може и да е съвпадение

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...