Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Теленор LTE


profusion

Recommended Posts

Има ли специални настройки или просто трябва да се чака като се избере ЛТЕ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатен 4G LTE интернет за целия срок на договора с Теленор за всички подписали до края на януари 2016-а

Офертата на Теленор важи при подписване на договор за 2 години по програми Резерв, Резерв Стандарт, Нонстоп или Интернет, като месечният абонамент на плана трябва да е поне 19.99 лв.

Допълнителен бонус за тези абонати е, че Теленор ще увеличи минутите и мегабайтите по стандартните договорни условия с до 4 пъти. Бонусите зависят от избрания тарифен план.

http://nixanbal.com/...-yanuari-2016-a

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звучи добре, но още го няма на сайта за да видя подробности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че LTE харчи повече ток. Преценете си дали си заслужава. Скоростите за момента нямат нищо общо с тези на Макс и въобще LTE мрежите...

IMG_2249.pngIMG_2250.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, аз също го забелязах, батерията си отива доста бързо, все пак ще тествам, защото имам поне една карта за преподписване и търся нещо с повечко мегабайти, а новите планове ще са х4.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спирам я тази глупост за сега.

Батерията ми отиде да пие кафе,а разлика - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми е любопитно, все пак има вариант да подпиша нов договор, ако услугата си заслужава. Фийдбек единствено във фейса, не виждам друг начин, четат там и се обаждат със стандартни заучени реплики... Ясно е, че с магическа пръчка няма да стане, още май не са им отпуснали допълнителни честоти, а и всичко е в процес на разширяване, няма да е идеално от първата минута, затова и имаме два месеца да тестваме и да вземем решение. Примамливо звучи увеличението на минути/мегабайти по 4, но нищо конкретно няма все още на сайта, ако плановете си заслужават, то това дали ще ползваме 4G или не не е най-важното, след като ще го има като възможност в плана за следващите две години, без допълнително заплащане, важното е останалата част от пакета да е достатъчна. Скоростта започна да се нормализира, вече минава 20, не съм губила връзка, защото имаше и такива мнение.я, че LTE-то се губи, всичко е нормално. Батерията си заминава, да, но пък като си гледам консумацията, това не е от новата скорост, просто поради любопитство и някои допълнителни фактори, съм нонстоп онлайн или говоря, така че днес не мога да преценя дали има кой знае каква разлика с предишните дни.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не знам къде другаде бих могла да подам информация, а и не смятам за нужно, тъй като те могат да си следят мрежата и от гледна точка на скорост и от гледна точка на натоварване. Като нова услуга, въпросът беше най-вече дали обявените скорости ще се поддържат - за момента не, и как ще се тарифира след промоционалния период - тук отговорът е частичен: за тези, които преподпишат на новите промо планове до кроя на януари, за такса над 19,99лв и две годишен срок, използването на 4G ще остане безплатно за срока на договора. Има още доста неща, които явно предстои да разберем, но това не може да стане още в първите часове на първия ден. За себе си лично мога да преценя, че нямам нужда от тези скорости, освен ако бъдещите планове не предлагат количествено повече или поне същите минути за разговор и мегабайти на висока скорст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирах няколко пъти, но без успех! Задал съм ЛТЕ от настройките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ето и шот от нета на Макс, малко след като пуснаха ЛТЕ:

2014_06_15_12_58_47.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dimitrov71, ако написаното в профила ти е вярно, то май при теб все още няма 4G, услугата ще бъде достъпна първо в големите градове. Ако си проверил дали картата ти е съвместима с безплатен смс 4G на номер 144, обади се на 123 да провериш има ли покритие при вас.

DreamcatcheR, Макс въобще не ми ги хвали, едва ги изтърпях една година, а и те нямат войс, с това въпросът просто приключва - покритието им е мизерно, а за двусимов iPhone още не съм чувала, та да мога да си сложа и тяхна карта :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирах няколко пъти, но без успех! Задал съм ЛТЕ от настройките!

Елин Пелин още го няма в покритието на LTE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма го, защото Теленор бягат от час и са стигнали до Пейо Яворов и Алеко Константинов само. :crying:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"нонстоп"; 30лв - 6гб, 40лв - 7гб, 50лв - 9гб, 70лв - 12гб.

Новите планове с които МБ ще важат и за LTE за целия срок на договора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, излязоха новите планове, доста са добри като предложения - наистина минути и мегабайти са по 4, сега ще изчакам датата на засичане и ще преподпиша на дъщерята номера, моята тарифа я няма за съжаление, но тя си ми е добра и просто няма да ползвам 4G след края на януари, но пък ще си имам 10гб нет и 2000 мин към всички за 30лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мисля да сменям!Ако искат да преподпиша на същите условия,може,иначе не.След някой ден ще клекнат и ще стане една цена за 3 и 4 Джи!Както стана с оптиката и ФТП.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От картата в сайта на Теленор видях къде има ЛТЕ, благодаря! Ще чакам и Елин Пелин да попадне в районите с покритие- Лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в центъра на Пловдив но колкото и пъти да опитам ми включва на 3Г....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега си разменяхме любезности във фейса -това са плановете, за нашия няма аналог. И да не клекнат, все ми е тая, свикнах на много като количество бърз интернет и няма да сляза по-надолу като параметри. Скоростта на 4G-то е плачевна в момента и ако не се постараят, няма и да има смисъл. Не вярвам да изравнят цените, но пък догодина Мтел ще пусне също 4G и тогава пак ще има промоции, вивата също ще наваксат, няма къде да ходят теленорци, пак ще ги има тия планове, че дори и по-добри, ако се наложи преподписване. Сега използат шанса, че са първи с тази услуга и могат да налагат някакви цени, но нещата се променят.

profusion, трябва да има, провери пак всички настройки и опитай ресета с двата бутона, ако само с рестарт не се появява, има покритие там, много хора писаха и пускаха скрийншоти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и с рестарт не иска. Обаче преди да превключа ми дава това, не зная дали е от значение:

Едит: просто му трябвало време .....стана

9536f68575998291b9ae67ccbac3541c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха, че не е, просто потвърждаваш и го включваш. Ако искаш се свържи с оператор за проблема, нямам повече идеи. Нали си провери картата за съвместимост?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в центъра на Пловдив цял следобед няма грижи с LTE, но в сгради веднага минава на 3G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак добре, аз днес го уцелих на Е по едно време, явно текат настройки, а и тестващите са много, ще има изненади тия дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'ви изненади? Скоростта им е под половината от технологично възможната за UMTS и HSPA+, те тръгнали LTE да пускат?! Все едно да си сложа 20-ки джанти на дъртото комби и да се чудя що не вдига 300.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...