Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Star Wars филмите


Asen_77

Recommended Posts

Предполагам повечето големи фенове на сагата вече са изгледали новия 7-ми епизод. Е хареса ли Ви или Ви разочарова.

Аз лично много го харесах и наистина за мен много добре е направена връзката с предишните части и продължението на историята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без, без - все още доста хора не са го гледали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Copy/Paste на Епизод 4. Лично аз съм разочарован. След целия този бум, трейлъри, пазени в тайна от ЦРУ и т. н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса. Има доста забавни моменти, а и се изкефих като видях старите муцуни (малко одъртяли и ръждясали).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както вика един приятел...даже няма да си направя труда да го дръпна :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го онзи ден на 4DX. Щях да получа сътресение от люшкане, лашкане и вибрации :tooth: Пръскането и вятъра също ;) Но беше яко! Филма ми хареса доста, не подходих с огромни очаквания и не се разочаровах, даже напротив. Според мен J. J. Abrams се е справил чудесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми хареса. Слаб сценарий, лош избор на част от актьорите (негъра който през целия филм само пищи и бяга и лошият герой ) ...въобще като стар фен на пъвите три (4,5 и 6та серия) ...тоя въобще не се вписва. На излизане от киното повечето коментари от хората бяха, че филма не струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е филм за фенове, аз лично няма да го гледам, опитах да изгледам една от старите серии, просто така да си припомня усещането - е не е същото като едно време, просто сега може би гледам с други очи, но не е същото, няма как да ме грабне, няма как да ми хареса, а за новите ефекти да не говорим, просто не бих го понесла, може и да остарявам, не знам :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таз тема аз няма да я чета за сега.default_ph34r.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ходих с детето го гледах с дублаж, а това е огромен минус, защото гласовете на Шрек, Кунг фу панда, Смърфовете и др. ми се натрапваха от време на време. Като цяло много ми хареса, но негрото наистина беше дразнещо за жалост. Абе хареса ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филма е добър. Е не е като старите (както отбеляза Деси ) ,но според мен си заслужава да се гледа. Аз лично го гледах и го препоръчвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ходя да го гледам :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би заради носталгията по старите, на мен 7 доста ми хареса. Паралелите с 4 са неминуеми, но не беше твърде досадно, че да ми развали кефа. Рей доста ми допадна, Фин - не чак толкова. Главният ми проблем беше, че е малко неконсистентен - хем страшно много го е страх, хем ходи да се бие (доста ми напомни на Хан). В крайна сметка, критиките са незначителни на фона на удоволствието да се потопиш в атмосферата отново. Без да съм голям фен, в момента, в който се появиха X-Wings и превключиха S-foils в attack position (нямам представа как се превеждат тези неща), получих микрооргазъм :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

75b7451569a1f93a3b8fb2e84c1a8fc2.jpg

Билетите от предпремиерата в 1 часа през ноща на 17-ти декември.

Коментара: който е фен - си остава фен завинаги!

Към 4:15 АМ не можех да заспя и гледах последният епизод на The Big Bang theory- там много точно описват нещата с феновете на този филм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го и аз снощи, като голям фен съм малко раздвоен, с носталгия към миналото някак ме остави със смесени чувства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера ходих за втори път да го гледам за да видя дали няма да ми се промени мнението след първия път. За мое съжаление в момента дори съм още по-критично настроен към това безумие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах вчера. Очаквах да е зле, но ми хареса. Чудя се някои какво очакват - да останат като ударени от гръм като след първото гледане на Матрицата или да се прехласват като 12-годишни, когато за първи път са гледали 4-та серия по времето на соца, руските филми и Ален Делон?

Много ми хареса, интригата в новата трилогия се завързва, ефектите са на супер ниво. Чакам с нетърпение следващата серия.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз например очаквах да не видя ефектите като на стар трек...имах усещането, че гледам поредната серия на стар трек. Старите герои не бяха на мастото си. Мое мнение

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа го гледах в IMAX. Не бих казал, че съм огромен фен на поредицата, макар да съм гледал всички филми по 5-6 пъти.

И все пак, доста неща липсваха на Епизод 7. Сценарият яко куца, повтарят едни и същи мотиви, елементи и направо персонажи от първите части. Нямаше достатъчно битки с мечове за моя вкус :) и изобщо джедайската страна на нещата беше малко встрани.

Отидох без никакви очаквания и си тръгнах със смесени впечатления. Филмът не е лош сам по себе си, но истинските фенове на сагата трябва да са доста разочаровани..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес го гледах за втори път. За момента още не са овладели силата новите джедай, и затова липсват битки, но затова тази история е в трилогия и ще се променят нещата в следващите части. На мен доста ми харесва, а от машинките ВВ8 направо ми е фаворит. Много е забавен. Има дублиране на сюжети от старите части, но за да запазят героите и връзката между тях, няма как да е по друг начин. За мен е обещаващо начало на новата трилогия.

Остава въпроса, който може би ще разберем 2017-та със следващата част - На кой е дете Рей? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...