Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Star Wars филмите


Asen_77

Recommended Posts

Е как на кой - на Хан Соло и Лея. И е сестра на лошия. Хм.. Sounds familiar? :smile:

А иначе за 150$ можеш и ти да си имаш BB8 :smile:

http://store.sphero..../bb-8-by-sphero

bb8-charger-1_1024x1024.png?v=1441428782

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е видях го, ама 150 $ е доста пари за подобна играчка.

Иначе нито Лея, нета Хан Соло по никакъв начин във филма подсказват подобна връзка. Вероятно е дъщеря на Люк Скайлокър, иначе няма от къде да има силата, а и очевидно я има доста по-силна от тази на Кайло Рен.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, това не са никакви спойлери, защото си измисляме в момента. Нищо от казаното в последните 2 поста не се споменава във филма. :)

Аз не отварях темата преди да гледам филма, защо мислите, че другите го правят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го и аз на IMAX 3D във Варна, няма кво друго повече да кажа освен, че беше мноооого добър. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е видях го, ама 150 $ е доста пари за подобна играчка.

Иначе нито Лея, нета Хан Соло по никакъв начин във филма подсказват подобна връзка. Вероятно е дъщеря на Люк Скайлокър, иначе няма от къде да има силата, а и очевидно я има доста по-силна от тази на Кайло Рен.

Не е задължително, родителите или единия от тях да са джедаи за да притежаваш силата.

Анакин на кой се е метнал? Той няма родители джедаи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не се споменава кой е баща му, но последващите истории дават връзката между джедаИте ( поне на главните героИ ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста слаб. Чакаме Дисни Индиана Джоунс 5. Там поне надали ще го насерат повече от 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, де, точно това имам предвид :D Ама все пак Дрисни винаги може да ни изненадат. Щом със сценариста на най-добрите Епизод 5 и 6 успяха да наакат сценарият на Епизод 7, а с композиторът на всички епизоди успяха да направят най-слабата музика, то няма да съм особено учуден ако изпраскат невиждан Индиана Джоунс в лошият смисъл на думата :tooth:

Епизод 7 може да хареса само на хора, които наистина не са задълбочени фенове на поредицата, не са чели книги по Star Wars Universe и не се задълбочават кой знае колко. Некадърната и уродлива гей-версия на Дарт Вейдър е просто потресаваща. Мога да пиша 1 час защо филмът не струва, ама няма смисъл. Всеки си има своята истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах. Не съм чел темата задълбочено. Не съм фен на сериала, но на първо четене бих казал предвидим! Във всеки един момент, знаех какво ще стане, кой ще излезе и т.н. Филм от калибъра на Starship Troopers или подобни. Плюс е, че го гледах на DBox и седалката кърти от всякъде :)

Старите герои няма да коментирам. Дано Соло е умрял, че иначе ще гледаме агонията на Харисън Форд, още една серия, минимум :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за Хан Соло ми хареса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Няма какво да се коментира, супер е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филма е добър, но трябва да се разграничи от идеята за трилогия. Серията ще е единична, което контрастира с идеята на Сагата. Иначе историята е добре оформена и изиграна от доста неизвестни актьори, но на високо ниво.

 

П.П. Не знам колко е интереса, но билета го взех две минути преди началото и в залата имаше само още един човек, освен мен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да ида днес или утре да гледам. Дано не остана разочарован.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес го гледах и съм със смесени чувства.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредната тъжна вест тази година за починал артист: Мир на праха и!

 

Почина актрисата Кари Фишър, изиграла принцеса Лея в "Междузвездни войни"

 

Актрисата Кари Фишър, известна с ролята си на принцеса Лея от сагата „Междузвездни войни", почина на 60-годишна възраст.

Кари Фишър бе приета в болница след сърдечен арест на 23 декември тази година. 60-годишната актриса е претърпяла сърдечна криза по време на 11-часов полет от Лондон за Лос Анджелис. Тя настъпила петнадесетина минути преди приземяването в американския град. Пътник медик й оказал спешна помощ, а парамедици посрещнали полета от Лондон при пристигането му, след като екипажът докладвал за пасажер в безсъзнание. Актрисата от "Междузвездни войни" бе настанена за лечение в интензивно отделение в болница в Лос Анджелис.

Кари Фишър е родена на 21 октомври 1956 г. в Лос Анджелис. Тя е дъщеря на две холивудски легенди - Деби Рейнолдс и Еди Фишър. На 15 години напуска училище, за да се посвети на шоубизнеса. През следващата година Кари играе в пиеса на Бродуей заедно с майка си. Фишър завършва актьорско майсторство в Лондон.

Кари прави филмовия си дебют през 1975 г., партнирайки на Уорън Бийти в „Шампоан". Същата година се явява на кастинг за роля във филма на Джордж Лукас „Междузвездни войни" - нискобюджетна научна фантастика. В голяма конкуренция тя е избрана за ролята на принцеса Лея Органа.

Филмът от 1977 година бие всички рекорди в класациите по приходи и се превръща в класика, изстрелвайки Фишър към славата. Десетилетия по-късно той все още е един от най-обичаните филми на всички времена. Според слуховете по време на снимките на „Междузвездни войни" Кари имала връзка с Харисън Форд - актьора, който играе Хан Соло.

След успеха на „Междузвездни войни" излизат продължения, като Фишер играе в "Междузвездни войни 7: Силата се пробужда".

....

Източник: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1632836

 

П.П. Онзи ден Мадона написа - Няма ли вече тази 2016-та да се маха. Това е във връзка със смърта на Джордж Майкъл. За съжаление явно още няма да си заминава тази 2016-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Официално вече е ясно заглавието на следващия епизод 8 от сагата и то е:

 

 STAR WARS: THE LAST JEDI.

IMG_0017.JPG

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Току що го изгледах, доста е добър!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, simba4 написа:

Току що го изгледах, доста е добър!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Star Wars 8 ли изгледа току що?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...