Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Дисплеят пука.


Иван*Иванов

Въпрос

Здравейте колеги. Имах обичайното пукане в долният десен ъгъл, завиха ми болчето в криейтив и всичко се оправи, но след това се поеви пукане го power buton а от няколко дена целият дисплей пука където и да го натисна. Понякога спира, но пак се появява. Тъй като всичко друго е перфектно не искам замяна, но искам да попита ако някой знае дали е възможно самият дисплей да се залепи или просто да се оправи, и дали ще е нужно да стои с дни в криейтив или е възможно да стане за няколко часа процедурата. Просто не мога да се свържа с криейтив а нямам никакво време да ходя напразно, за това искам да знам дали си заслъжава да се разкарвам или да стоя така докато имам възможност да го занеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И какво друго могат да направят?Мен не ми пречи да не го сменяват,щото не се знае на какво дърво ще попадна,но не виждам как ще оправят дисплея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз носих в Теленор 5s с жълто петно на екрана на година и девет месеца и ми го смениха след около 20 дни.
Различно е но значи имат практика да подменят.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В рамките на 7 работни, или отстраняват проблема или ти дават нов.
Теленор е друго,те си имат техен сервиз,и след 3то оставяне в сервиз,ти го подменят.
Sent from my SM-A500F using Tapatalk


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това за 7 раб. дни нещо ново ли е?Щото иначе срока е 30 дни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Теленор си имат сервиз, но около седмица след като го оставих ми изпратиха съобщение:
Ustroistvoto vi ste bage izprateno vyv vynshen servizen centyr na proizvoditelya. Prosledete promyanata na statusa na www.telenor.bg. Telenor serviz
Криейтив?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма такъв срок 7 дни, срока си е 30 дни и от теленор пращат смс със статуса на ремонта , в момента една позната чака да и го сменят в петък изтича срока, казали са и , че чакат от официалния сервиз на епъл за България да им изпратят бройката за подмяна.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да де Слави,ама от 27 до днес статуса няма промяна?Приет в сервиз и това е.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много бързаш :) дай им минимум  поне 2 седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе да им дам,ама ги нямам....Всеки момент трябва да замина командировка в чужбина за няколко месеца.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Update! :

 

Цитат
Статус на поръчка:
Изпратен във външен сервиз

Update 2:

 

Сега разбрах от човек в Криейтив,че Теленор вече не носели там гаранционните айфони!Т.е,честит Булг(с)рам!май ядовете тепърва предстоят,имайки предвид реномето на този "сервиз"!

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Продължение на сагата!Вчера се свързах с 123,проверяваха в сервиза (уж?!?) и ми казаха,че бил изпратен в сервиз на Епъл в чужбина,защото бил хрдуерен проблем?!?Ха сега де?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е в това въпроса,той и моя си беше като нов.Попитах къде е,за да мога да си го взема без да е оправен ако се наложи да замина преди те да са отреагирали.Ама явно няма да стане.....

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой знае ли какво означава това странно заключение от сервизен инженер?

 

Untitled.pngfree upload pictures

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дано да си го оставил в теленор а не в някой от германос и другите разновидности! На моята позната с 6 и изтече 30 дневния срок преди 6 дни, от 123 и казват да отиде в магазина в който е оставила телефона за да и дадат нов , а в магазина и казаха , че трябвало от епъл да им пратят телефона и се смеят най-ехидно ! На въпроса кога ще го пратят казват не знаем проверявайте ! Писахме жалби до теленор чакаме отговор !!! Баси нещастните копеленца иде ти да им разфасоваш нещастните мутри !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Слави,специално го занесох в магазин на Теленор,въпреки,че беше по-далече....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Дано да си го оставил в теленор а не в някой от германос и другите разновидности! На моята позната с 6 и изтече 30 дневния срок преди 6 дни, от 123 и казват да отиде в магазина в който е оставила телефона за да и дадат нов , а в магазина и казаха , че трябвало от епъл да им пратят телефона и се смеят най-ехидно ! На въпроса кога ще го пратят казват не знаем проверявайте ! Писахме жалби до теленор чакаме отговор !!! Баси нещастните копеленца иде ти да им разфасоваш нещастните мутри !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Какво им пишете жалби на тия глупаци - КЗП също ги приемат!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За изтекъл законов срок, в който е трябвало да има отговор например? До колкото знам, проблемът трябва да се отстрани в 30 дневен срок или да му бъде предложена алтернатива, след като е минал този срок е в пълното си право да подаде жалба, че това не се е случило и без официален отговор от Теленор, зъщото ако имаше такъв, нямаше да има нарушение или поне не това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След вчерашните жалби в сайта на теленор и в сайта на кзп , днес имаше 3 обаждания от регионалния за Пловдив! Утре трябва да се вземе телефона от магазина .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо ще взимате телефон а не  "кешаут" както се изразява един смешник?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не се лъжа, след като е изтекъл срока, то спокойно може да се "кешаут"- не. На цената на която си го наплатил.
Примерно, ако си го взел на 1900, а сега струва 1600, то можеш да изискаш сумата по касов бон /1900/ и след това да си купиш нов на 1600 и си 300 лв напред.

След това можеш самодоволно да им се похилиш на селяците в магазина и да предложиш на управителя тези 300 лв /примерно/ да им ги удържи от заплатите за наглото им поведение при първото ти посещение.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Той модерен но реално изпълним само в сферата на фантастиката ! Няма някой който да го е правил !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай да си първият!Тия мърлячи не се научиха да НЕ работят по български!Какво реално изисква айфоните да висят по месец незнайно къде?Нали не се правят,подменят се!Чакали от Епъл бройка за подмяна-дрън-дрън,нали сте официален риселър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо взехте да се самонавивате...

@Veselin Panov, самонавиваш се и се ядосваш гадаейки какво се случва с iPhone-a ти, преди рекламацията да е ударила 30-я ден.

@londongunner и ти ли си предявил рекламация на iPhone към Теленор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...