Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

НА ЖИВО: "Let us loop in" Apple събитие - 21 Март 19:00ч.


Veselin Minchev

Recommended Posts

Браво, Веско! А колкото до новото айфонче - много хора го искаха и ето го, за тези дето не го харесват има 6s. Аз лично очаквах да е с новия заоблен дизайн, но този си е класика и може би е правилният избор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви! И по-добре съм го правил, но просто на събитието му липсваше емоцията и това ме демотивира да съм атрактивен. На есен ще е друга работа. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Veselin Minchev said:
1 hour ago, Veselin Minchev said:

Teзи са по-интересни, определено:

apple-iphone-se-ipad-pro-event-verge-472

 

 

Страхотно представяне! Благодаря!

Има ли повече яснота около тези устройства?!

Редактирано от GatesHell
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че дизайна на 5 продължава да е актуален, много  е красив наистина. Общо взето - нищо интересно, ios 9.3 е без никакви съществени промени... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди имаше елемент на изненада, а сега все едно гледах "преглед на печата".

Няма force touch, не че го ползвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Веско :)

 

Наистина защо не сложиха форс тъч на SE? Май само това му липсва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще се върна на 4-инча. Чакам цените да видя, тук в БГ колко ще ни отстрелят срещу 499 долара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на хилядарка след като се насити пазара. Удрят нишата на по-евтинките андроиди.

Висока ми се вижда цената, като се има в предвид, какво предлагат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се струва висако цената, все пак е почти едно към едно с 6s, ще видим Теленор за колко ще го пуснат, все още няма дори намек за това на сайта им...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената е повече от нормална(поне за щатите). Последен писък хардуер, в малка и любима за мен опаковка - нямам какво повече да поискам.

П.С. С тази оферта, Епъл отново е ЕПЪЛ - удобно, мощно и точно каквото очаквам да получа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

489 евра/359 паунда за 16GB е малко повече от колкото очаквах , но пък така ме кефи дизайна на 5...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

489 евро за 16 GB е много. Тия вече съвсем прекаляват в Европа. За 499 долара от щатите се взима 64 GB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веско, благодаря, че пак си направил добро представяне за хората, които не могат да гледат на живо!

Презентацията беше 1 час и в нея дадоха толкова много информация - нещо, което само Apple може да направи и то с успех от конкурентите си в технологичната сфера.

За мен това събитие беше, за да ни запознаят с това какво прави компанията за планетата, за клиентите си, за служителите си. Неслучайно отделиха най-много време, за да ни информират за битката си с американското правителство, опазването на природата и презентаторите бяха различни. През есента се очаква отново да ни забавляват Крег Федериги, Еди Кю и Фил Шилър. Също така неслучайно го отложиха с една седмица, трябваше да има развитие по делото FBI vs Apple за криптирането на данните.

Това беше по-важното, а не новия iPhone Small Edition. Нито новите каишки за Apple Watch.

На мен лично ми харесва пътя, по който Тим Кук води компанията. Може и Стив Джобс да е имал такива намерения или дори да е правил нещо, но нямаше гласност. Според мен това е начина да печелиш лоялността на клиентите си, освен качествените продукти, разбира се.

Колкото до цената на 4-инчовия iPhone SE - тя е перфектна, но в Европа няма как да е колкото в САЩ заради митата и по-високия ДДС, а и заради силния долар спрямо еврото.

Естествено, аз ще чакам iPhone 7, но за милиони хора по света iPhone SE е най-добрият избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заради митата и ддс-то щял да е по-скъп в Европа, грънци. Епъл определят цената, въпросът е каква печалба в/у производствената стойност си слагат, а те просто не искат да я понижават за пазара в Европа. Доларът почти се изравни с еврото, но все още в щатите всички Епъл продукти излизат доста по-евтино. Погледнете например Сони като компания - цените ѝ в Европа и САЩ са почти идентични. 

Най-голямата изненада от ивента беше, че дизайнът на SE не беше заоблен, както всички leak-ваха, а чисто и просто използваха този от преди 3 години. Мен лично изобщо не ме блазни такъв телефон и то на тази цена. Оставете, че дисплея е по-малък, просто идва малко като 5s-s. Мисля си, че който е минал през 5 и 5s, малко в повече ще му дойде трети "нов" телефон със същия дизайн. По-бърз и по-добра графика хубаво, ама на 4" защо? 5-цата си върши почти същата работа, но почнаха вече да го поорязват (защо ли решиха да не му добавят Night Shift?). Единственият голям ъпгрейд е откъм камерата. 1К пари за 4К видео не е зле, но 16гб тогава отпада като вариант и цената ще скочи с 200-300 лв за 64гб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Веско! Железен както винаги!!!

 

П.С. Като сравнявате цените не забравяйте, че цените, които гледате в САЩ са без ДДС и върху тях, спрямо различният щат, се облагат с различна данъчна ставка. Така в NY на 750 $ имаше 75$ данък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който ( ДДС такса ) си връщаш на летището, когато напускаш страната!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...