Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Google


pzhekov

Въпрос

Здравейте, имам проблем със сайта на гугъл само на телефона.Когато търся нещо го намира но не мога да отворя нито един резултат. Това става както във Safari, така и в Chrome, така и в Google app

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 1

9.2.1 все още се подписва.Снощи върнах бързо-бързо :D.Така,че който го дразни........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само когато търсиш или има проблем с отварянето на страници?На друг интернет има ли проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си с джейл и си инсталирал разни щуротии от Cydia, може да се омазало нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Проблема е както на мобилен така и на Wifi, нямам джейл със 9.3 съм. Снощи направих рестор и се оправи, обаше когато върнах бекъпа и проблема се върна. След това пак направих рестор и без да връщам бекъпа започнах ръчно да си тегля приложенията и сега гледам пак се е върнал проблема. Изтрих всички приложения които свалих но проблема остана

Редактирано от pzhekov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема идва от ъпдейта, в нета има много оплаквания и никакво решение, временно може да се приложи това:

Settings-Safari-advanced-turn off JavaScript and reopen safari

Но то засяга много сайтове и не може да е постоянно решение. Също така не могат да се отварят и линкове в пощата или iMessages, най-вероятно съвсем скоро ще има фикс. Едно не ми е ясно обаче, как при толкова много бети (7) и три месеца тестове, пак има толкова бъгове, като вземем за примери и невъзможността да се активират някои по-стари устройства, за които ъпдейта е спрян и се очакват направо нови версии.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

pzhekov и аз от три дена се мъча с твоя проблем , минах по твоите стъпки и за сега съм ок :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз знам защо е така! Минах от Андроид на iOS по простата причина, че исках телефона ми да работи! :) И в Мтел се преместих от Глобул, защото исках да имам нормален интернет. Не ми се получават нещата :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой има ли на идея кога ще се оправи този бъг? Не вярвам никой да не е писнал до сега... Аз съм в германия и нищо не мога да отворя. Особено като цъкам в сайтовете за онлайн филми. Просто Safari забива или не отваря линк...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що написах мнението си в съседната тема.
Не си само ти с глобален проблем, ако това те успокоява. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със следващата версия - 9.3.1. Мернах някъде, че уж утре щяла да е достъпна за девелопърите, ама колко е вярно.... Предполагам, че няма да я бавят много, защото нета прегрява от това оплакване, не някой е писнал а буквално навсякъде пищят. Срок няма - soon според Apple.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...