Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Покупка на Iphone 5 втора ръка!


slavi3331

Recommended Posts

Здравейте!Намислил съм скоро да сменям сегашното ми устройство/андроид:rolleyes:/ със iPhone 5 гледам вече са около 300 лева..Някой може ли да ми даде съвети какво да гледам при покупка и как да го тествам за скрити дефекти защото така един познат се опари и го пусна на части накрая...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събери още пари и си купи iPhone 5s нов. Или преподпиши с оператор и го вземи на изплащане. Ако вземеш и iPhone SE съвсем няма да съжеляваш, защото е с най-актуакния хардуер. Ако не взимаш втора употреба от познат, доста трудно можеш да попаднеш на читава бройка. Най-малко със сигурност ще трябва да сменяш поне батерия, след като това е телефон излезнал на пазара 2012-та година. По-добре е да посъбереш още пари и да вземеш нов. Ще си имаш 2 години гаранция и дори и да се появи проблем, ще ти бъде отстранен гаранционно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов 5S в нета под 700лв не виждам да има ... Иначе ако имах такъв капитал бих си взел дори SE...Просто искам телефон който да не забива и да нямам проблеми пък и 5 ще получи още 2 големи ъпдейта преди да му спрат поддържката/не официациално съм го чел/...Без да засягам някого :) Гледам продават реновирани със по 12 месеца гаранци ама след като изтече ... 
Иначе по горната случка със втора ръка 5ца случая е бил такъв - излизало му е еррор 14 в iTunesa и син екран , искам да избегна максимално всякакви проблеми със устройството...

Редактирано от slavi3331
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен да гледаш за всякакви дефекти, трябва да имаш и доста късмет да попаднеш на читава 5-ца. Все пак, модела е от преди 3 години и половина.

Преди няколко месеца подарих на баща ми 5-ца и все още си работи без никакви проблеми.

Относно грешката error 14, това си е чист хардуерен проблем.

Никой тук няма да те съветва да купуваш 5-ца втора ръка, а направо събирай пари да си купиш нещо ново, за да не повтаряш същата грешка на твоя приятел. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва търсене. Ако не говорим за чисто нов, а много малко ползван и "като нов", 5с спокойно можеш да намериш за около 500 лв. Само за пример давам, че преди 4 месеца взех 6ца 64 гб с 20 м. гаранция за 800...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ще използвам темата за да хвърлите едно рамо..:) ако можете.Трябва ми дънна платка за iphone 5s използван,без icloud и ФО .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А платките предлагани от Китай (Алиекспрес например).. ,дали са оригинални,на добра цена са.!?.Някой пазарувал ли е от там за да изкаже мнение ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...