Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

проблем с Айфон 6


G3ry2048

Въпрос

Здравейте, имам проблем с телеона ми от няколко месеца.

мисля, че проблема е от микрофона. проверих навсякъде където знам за звукови настройки, всички ъпдейти са направени..

когато разговарям по вайбър, скайп, месинджър и съм на високоговорител от другата страна не ме чуват, а когато правя обикновен разговор всичко е окей.

друг проблем е когато правя видеоклипове, те са без звук...

ако можете да помогнете ще съм много благодарна :) лека вечер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Вторият микрофон до задната камера е дал фира, или е покрит с нещо. Предполагам.

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

Използвам темата на колегата по различен проблем. iPhon 6 не се зарежда! На мой колега от работата е. Изтощен е до край и при свързване със зарядно, около 10 секунди се появява индикация за зареждане и спира. Махам го от зарядното, закачам го пак - същата работа! Снощи го взех в къщи, да пробвам с моето зарядно от 6S – все така. Дали е от буксата на телефона или?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Остави го на зарядното по дълго време. След час-два, ако не е тръгнал, опитай рестарт с двата бутона.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Буксата на телефона погледнахте ли,че там се събират много гадости?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

За да не отварям нова тема, ще използвам тази.

От известно време имам следния проблем - когато ме търси някой му дава, че телефона на абоната е изключен. Същевременно, ако аз искам да набирам, например от фаворити(пробвал съм и от последни разговори, и от контакти) ме изхвърля веднага. Оправя се с рестарт. Дразнещото е, че примерно може в 9 сутринта да съм говорил с някой и после в 10 вече го има проблема. И не мога да го разбера докато не се наложи аз да търся някой или да ми се обадят по другия телефон да ме питат защо ми е и е изключен телефона! Това с часовете и като разстояние във времето е примерно! Телефона е 6S. Имам чувството че почна да го прави след ъпдейта до 9.3.2. Телефончето никога не е изтървано, удряно и т.н. Ако някой има предположения и съвети, ще съм много благодарен да ги сподели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо не смениш сим картата с тази от другия телефон за да изключиш тази възможност?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0


ОК, ще пробвам, благодаря! Но не се знае кога евентуално може да се появи проблема пак.




 


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти ресетни и наблюдавай да видиш дали ще се появи проблема, а не чакай да се появи и тогава да ресетваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си написал на кой оператор си, но според описаното си на "Теленор"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, на Теленор съм. Проблема да е от оператора а не от апарата?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай да минеш на 2G само за известно време

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Човека, който го е сбирал.

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
11 hours ago, Търновеца said:

Да, на Теленор съм. Проблема да е от оператора а не от апарата?!?

Смени оператора и всичко ще си дойде на мястото! Четири или пет години се мъчих с тях и същия проблем! Карти сменяхме, апарати, чудесии не ще и не ще! И накрая ги смених!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При положение, че мрежата на Виваком и на Теленор е изградена с едни и същи базови станции на Хуавей, остава само Мтел където май бяха с Ериксон. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
21 hours ago, gorgior said:

Благодаря за високото Ви мнение за мен!:10x::devil2:

Гога , или е мокрен лентовия, или има някое краче криво, сгънато и т.н. Къстото напряга "усилватела" и се гаси. Може да не изкара дълго така ББ. Или зареждай изключен или смени лентата на сигурно. В по-лошия вариант късото е след конектора (или на него ) на платката . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 23.06.2016 г. at 19:59, plam4e написа:

 

Ти ресетни и наблюдавай да видиш дали ще се появи проблема, а не чакай да се появи и тогава да ресетваш!

Е, ресетнах веднага след като прочетох поста ти, два дена никакъв проблем и преди малко - същото! Сега накъде?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Айде и аз да не отварям нова тема,ще използвам тази. iPhone 6 Space Gray 16GB. Айфона беше леко залят, изключих го веднага! След около два дена го вкл. отново, дисплеят беше на петна, но си работеше. След разговор по скайп установих ,че горният микрофон бръмчи, при проба на Touch ID сензора също отказва със израза "can't activate touch ID". Купих друг iphone 6 със iCloud със идеята да използвам оригинални части. Смених дисплея,горният микрофон със бутоните,също и долната част( микофона и лайтинга). Тела се вкл. най нормално, диплеят беше като нов, но горният микрофон пак отказваше и touch ID-то, добре си казъх,мога и без тях. Затворих телефона използвах го без никакви проблеми. На сутринта тела не иска да се включва, ни вибрации ни нищо. Свързвам със компа намира го включен, но никакъв го няма,черен екран, няма вибрация, все едно е умрал. Пробвам със power/home button да го ресеттна,не и не. Пробвах рестор тъкмо ще тръгне waiting for iphone и после error 11. НЯКОЙ ДА СЕ Е СПЪВАЛ СЪС ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ? Благодаря предварително.

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Буксата се е откачила. Отваряй го пак. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...