Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

проблем с Айфон 6


G3ry2048

Въпрос

Здравейте, имам проблем с телеона ми от няколко месеца.

мисля, че проблема е от микрофона. проверих навсякъде където знам за звукови настройки, всички ъпдейти са направени..

когато разговарям по вайбър, скайп, месинджър и съм на високоговорител от другата страна не ме чуват, а когато правя обикновен разговор всичко е окей.

друг проблем е когато правя видеоклипове, те са без звук...

ако можете да помогнете ще съм много благодарна :) лека вечер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

А на моята 6 имам проблем с буксата . Преди се закрепваше добре кабела за зареждането а сега леко да мръдна и спира да зарежда или застава в някакво положение и се чува звука че е включен  и докато не го наместя не спира да вибрира и звъни. Може ли да се оправи това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може! Вземи клечка за зъби и хубаво извади всичката гняс и мъх, който се е събрал в док конектора. После издухай.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах на Windows машина и всичко мина по вода.Ресторна се най нормално, обаче пак имам мъртъв екран, ни вибрация нито пък някой като звъни няма звук, нищо!

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте и аз ще ползвам темата...

От няколко дни имам проблем ,модела е 6s plus.Взимам телефона от зарядното (напълно зареден)и след около час батерията  пада драстично и се изключва сам ,като ми изписва на дисплея ,че има нужда от зареждане-много ми е странно.Не е изтървано телефончето е ползвано сравнително малко и не съм имала проблеми до сега...Незнам какво става,но ще се радвам да чуя мнения.

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес последно се случи при около 6 градуса . Миналия ден беше около 3 някъде.Мислите ли ,че е възможно да е от външната температура??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При такива температури не би трябвало, но все пак старостта на батерията подпомага подобно изключване на ниски температури. В планина при каране на ски или да речем при температури под нулата се случва подобно нещо с телефони който са на няколко години. Аз с XR-а нямам такъв проблем като съм на ски, но приятел с SE редовно му изключва или пада на 1% като сме заедно. След като се постопли в колата и го рестартира, батерията показва по-голям заряд - 20-30% или повече ...

Напълно възможно е все пак да изключва при ниски температури!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

6S е вече почти четиригодишен модел. Нормално е,  да е за смяна на батерия, даже трябва да се радваш - масата от този модел изреваваха още на втората година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знаеш ли,баща ми днес ми каза същото нещо,в интерес на истината телефончето е ползвано доста по малко от 4 години. Но все пак е странно,че за седмица се случи 2 пъти.Ще наблюдавам ситуацията и ако видя,че има проблем -просто ще го заменя.Но съм си сантиментална можеби...Старото моделче ми излезе много сполучливо.Една приятелка пък ми каза ,че след последната актуализация  на софтуера и тя имала подобен проблем,тя е със седмица.

Благодаря за съдействието?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...