Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple tv 3 или google chromecast 2?


valkov1989

Recommended Posts

Здравейте колеги!Въпроса ми е в заглавието понеже гледам са на сходни цени двете устройства.Да кажа за какво смятам да ги ползвам-HBO Go,пускане на клипчета от youtube и евентуално mirroring?

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На firestick/tv доколкото разбирам може да се инсталира всеки един апп за андроид ( kodi,plex,iptv ) ? Има ли някой който да даде повече информация от първа ръка ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги и двете;)Fire tv е страхотна машинка!Може да се инсталира всичко с това

Sideloader for Fire TV by Jean Alger

https://appsto.re/bg/IR2N6.i

директно от телефона!Става за секунди и е легално!Ползвам вкъщи нон стоп,телевизията ми минава от там(не булсат)!Има слот са sd card ,ако искате повече памет.Поддържа 4К,ако някой държи;)За мен превъзхожда apple tv 4 в много отношения.Но това си е мое мнение.Fire Stick също е добър.Поддържа до N стандарт,телевизията също върви перфект(1080).За Коди няма да коментирам,защото там няма никакви трудности;)Има също и SPMC,което е подобрена версия на Коди 16.1.

На този етап от живота..apple tv-НЕ

Едит:Забравих.За 4 $ си купувате air play и mirroring

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gogi6 на първо четене в гугъл , не се предлага в България или поне аз не намирам ,само от вън ли мога да го поръчам ? А и виждам разлика в щатския амазон е 100$ а в UK e 80 паунда което са си 200лв. Ти от къде ще препоръчаш да се купи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги взех от Англия,но един приятел си ги поръча оттук чрез фирма за доставка.Всеки месец ги пускат за по няколко дни на 64 паунда.Верно,че в щатите е по-евтино,но то с всичко е така.Мога да попитам как го поръча,но му излезе 200 лв.от Англия.Трябва да се следи в Амазон кога е в разпродажба,за да се върже на 160-170 лв.За Fire Tv говоря:)Заслужава всяка стотинка.Може утре някое клипче да постна,за да се види лекотата с която работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Ползвам вкъщи нон стоп,телевизията ми минава от там(не булсат)."

А може ли да се инсталира приложението за телевизия на булсатком, на някое от изброените устройства и да се гледа тв през интернет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може с Коди.Тяхното приложение за андроид също става,но качеството на картината е кофти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
14 hours ago, gogi6 said:
Не цитирай предходното мнение!

Точно за това!Май ще взимам и аз

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е много бързо изчезна това демо !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

И аз се замислям въобще към тези джаджи. Дали някой може да ме светна къде да чета и да се ограмотя какво предлагат ATV, FireTV и тн и Kodi? Мога ли да си прекарам Мтел телевизията през тях? Дето се казва май нямам никаква идея :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

И аз се заинтересувах от тази кутийка на Amazon. $89 е по-добра цена от $150. Пък и споменавате HBO Go. Върви ли приложението за България? 
По-горе някой спомена за интерактивната ТВ на Мтел? Ползвам същата и идея си нямам как може и дали изобщо може да се прекара през такова устройство. Интерфейса на Мтелската ТВ е бавен, недодялан и не ми допада изобщо, особено напоследък. Защо? Смениха го от червен на бял и светлосив, като вечерта вече няма нужда да си пускам лампата в стаята, щом е пуснат телевизора. :)

Ако някой има отговор на тези два въпроса, нека сподели. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...