Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

В момента ползвам оригиналния на Apple. Пасва идеално в него телефона. Нямам никакви оплаквания. Кожата все още е в перфектно състояние.

Редактирано от arm11
Без линкове, моля.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такива впечатления от епълския калъф. Големият му проблем е, че не е съвместим с абсолютно никой док на пазара, дори оригиналния на Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калъфката ми дефектира след година ползване и я върнах в магазина, така че пари не загубих.

Въпросът ми е някой бъмпер да предложите. Гледах един на някаква позната фирма бе, но не влиза 2м кабела на Apple и ако някой знае нещо добро за бъмпер, но долу да му е по-голяма дупката за кабела. Докове не използвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Louis Vuitton а също и други, използват един завършек на кожата, там където е рязана и имитира примерно износване с времето. Моята "гума" бе доста по дебела от нормалното ми се струва и след разлепянето на част от нея стоеше грозно. Сравнявам я с протмонето ми сега, което е Louis Vuitton и също с подобните калъфки за iPhone на D&G и Ферари, които случайно разглеждах. При всички доста по-финно е наслоена тази материя, а моята бе около 2мм дебела по средата и като липсва стои грозно. Общо взето, каквато и да е ще се разлепи с времето, може би.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми пристигна този кейс на iPad-а. Много добро попадение

29f1db599907871a.jpge34b401eed07d1ab.jpg92850e74fcec992d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

7e8u2ynu.jpg

Преди малко ми донесоха това. Стои чудесно, а и 32 гигабайта плюс още един заряд на батерията ми идват екстра. 197 американски точки ми легна.

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

genuine-ozaki-o-coat-0-3-solid-oc530-slim-light-iphone5-case-cwchoo85-1301-03-cwchoo85@6.jpg

Дали някой от вас има такъв и ако да,какво му е мнението.Дали си заслужава парите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щях да го купувам не съм сигурен даи бе същият модел, но пак 0.3. Отказах се щот са пари на вятъра и не пази от удари, ако телефона падне на земята. Пробвах го хареса ми как стои, но нищо повече освен да събира прах.

Ако си спомням добре първо имаше и други цветове и с iPhone 5 увеличиха с няколко цвята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще ми препоръчате за златен 5S? Обичам тънките и изчистените калъфчета :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли някой, който ползва кейс от типа на Speck Pixelskin HD, Incipio Frequency и т.н. за 5/5S да ми каже дали с времето кейсът оставя следи/драскотини по лайсната на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чисти кейса редовно от прах и боклуци - само това прави проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ще се наложи да правя. Новите Speck Pixelskin HD за 5/5S са от по- твърд материал (TPU), отколкото този, използван при аналога за 4/4S, някак си по- пластмасов е на допир и затова си мислех, че с времето ще оставя следи, дори и да няма попаднали прах/частици между него и телефона.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път си поръчвам Glass TR slim nano protector на Spigen и съм направо изумен от качеството. Усещането е несравнимо спрямо другите протектори , които съм ползвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Усещането е несравнимо спрямо другите протектори , които съм ползвал.

SpAwN, а опитвал ли си без...? ;-)

ПП Шегувам се, просто ми стана много весело, когато прочетох

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Ами няма разлика от това да е без, да ти кажа..

Аз лично съм много приятно изненадан.

Дано само не тръгнат балончета и отчупвания по ръбовете с времето.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Главно ползвам сив SGP Ultra Hybrid и сив Speck PixelSkin HD.

Март и декември ползвам червен Case Mate Barely There и в много рядко Griffin Reveal.

Отпред протектора ми е SGP Ultra Crystal, а отзад е някакъв китайски.

За iPad mini ползвам китайски протектор и прозрачен гръб комбиниран с тъмно или светло сив Smart Cover

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D защото не съм наред, поне така реагират приятелите и познатите ми като им отговоря на защо. Сега очаквам същата реакция :D

Защото март месец се носят мартенички - телефона ми е бял и с червения калъф...

А декември е месеца на дядо Коледа и главните цветове тогава са червен, зелен и бял...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:):):) Жестоко! Аз лично се усмихнах широко като ти прочетох отговора, пък как реагират другите- тяхна си работа. Супер нестандартно и много гот. Поздрави!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да си намеря най-обикновено, мекичко кожено калъфче тип джобче, бихте ли препоръчали нещо? Иначе в момента използвам Spigen Neo Hybrid с червен външен кант, но искам да си усещам телефона, дизайнът е основното което ме грабна и искам да мога да му се радвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурна ли си, че би прежалила последствията от едно евентуално изпускане, в моментите на вадене/прибиране?:)

Иначе:

Аз съм с калъфка Louis Vuitton от iPhone 5 и сега с 5s, без протектори.

moul.jpg

cu2u.jpg

Но честно казано, алуминият при 5/5S не ми вдъхва достатъчно спокойствие пред стоманата, използвана при 4/4S и аз лично не бих рискувал без протекция на странИците;)

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...