Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Нямам идея, подарък е.

Оп, от тук е.

https://appsto.re/bg/DyXbA.i

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mirror погледни тука , и не само аксесоари !

http://www.miniinthebox.com/iphone-6-plus-cases-covers_c7636

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има бяла 6-ца горещо препоръчвам Спиген Еър бял матов - http://www.spigen.co...r-skin-4-7.html

Няма толкова незабележим калъф с такова качество и усещане на пипане :smile: перфектно бялото прозрачно се слива с алуминия на бялата 6-ца! Много съм доволен!

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Мтел пуснаха едни Puro прозрачни кейсчета за 6/6plus на цена от 16 лв.Ако имате и точки, то може да ви излезнат безплатни :) На мене ми върши перфектна работа !

e2ac83b92fb849e97112193207e1e82f.jpg

a0f47996f650a58f3a574076144c5cae.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за мтелските точки - на 15 март ще ги занулят, така че който каквото е събрал, да си го харчи до тогава, после се губят.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гледам,че малко по-горе има питане за стъклените скрийн протектори. Много съм доволен от nuglass ,протектора е от темперирано стъкло и вече няколко пъти ми спасява дисплея. Преди една седмица си бях оставил не закопчан джоба на якето и като слизах от колата, доста зле си запокитих 6-цата с въртене ,стъргане и всички екстри-както си му е реда. Макар да не покрива целият дисплей ,протектора се напука , но за щастие дисплеят е непокътнат. Към година и нещо ссъм го ползвал на 5-ца със същия успех. В България не знам къде ги продават ,но чувам за някакви космически суми даже ще нося от тука за двама приятели . Цената в Англия от ибей е 5 паунда ,има и по-евтини ,ама ме е страх да се доверя.

Та така добър избор са ,на някой може да му е полезно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Може ли някой да ми препоръча стъклен скрийн протектор за 6 плюс който да е на обсолютно целия екран до 30-40лв?В момента съм с един който не обхваща целия дисплей и съм доволен но по крайщата остава 2-3мм който не са покрити от протектора и имам чуството че ако падне телефона точно там ще се нацепи дисплея както съм с тънък силиконов кейс.Да ли лесно ще се свали стария ми протектор койтo e tempered glass като реша да го сменям?Трябва ли да се спазва някаква процедура при премахването?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега, продава ли се някъде този Капитан Соло и има ли още подобни свързани с Междузвездни войни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6-7$ го взех от али. Нещо обаче не оправда очакванията ми. Предпочитах да е релефен. Иначе не е от дебелите и захваща добре. 10 ле може да го пазарим. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз сега си поръчах LifeProof™ - Waterproof iPhone 6 Case - frē. Вижда ми се доста надеждно за лодката.

В петък му направих сефтето. Калъфът е най-добрият, който съм ползвал до момента в каяка. Сменил съм доста, но винаги нещо ме е дразнело. Няма проблеми със снимките и разговорите.

Първо му направих 30 минутен тест без телефона :smile:

C8DFDA6D-2782-4AA6-8E60-189FAA8E87D8_zpsng4p184u.jpg

FDEF5B8F-66FF-4171-A433-E40B170EF891_zpsjwntlq3k.jpg

B01D0EDB-CF15-4B92-9B53-E4C337344781_zpsxzcpdkvi.jpg

Тази снимка е направена през калъфчето.

FullSizeRender-4_zpsmrgzb8e7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз под водата снимам с най-обикновен, найлонов и става добре. Спрях да купувам скъпи кейсове и всяка година да ги хвърлям :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С найлоновите не се чува добре, отделно сензора редовно се заблуждава, че главата ми е до телефона и екрана гасне, което на моменти ме изнервя ужасно. За този четох в яхтени форуми, че е супер надежден, което ми е много важно. За снимки под вода в каяка имам три броя GoPro а сега чакам да получа една тестова бройка Ricoh WG-M1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнение за стъклените протектори ? Използвате ли ги, оставят ли отпечатъци, дали при пукване на протектора остават и следи на дисплея ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай последните страници на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Уважаеми Дами и Господа. Скрийн протектор: iPhone 6 Plus (5.5 inch ONLY) HD Clear Ballistic Glass Screen Protector - Maximize Your Resale Value - 99.99% Clarity and Touchscreen Accuracy

Калъф: Mophie Juice Pack -

http://www.mophie.com/shop/iphone-6-plus

Много качествена изработка и на двата аксесоара. Скрийн протекторът се самозалепва автоматично без да остава балончета и тем подобни неприятности. Калъфа се подразбира от името че има вградена батерия за всеки случай. Звукът на телефона се усилва от специалните отвори на спийкъра като те са насочени нагоре и се усеща осезаема разлика във качеството на звука -усилването имам предвид не нещо HiFi ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Стъкления си свърши работата. Изпуснах го в залата и като видях как се набучи на едно желязо а после и пукнатините, изтръпнах:) На телефона обаче му няма нищо. Стъкления протектор е китайско "менте" ;) за 2$

post-63-1431836269,4168_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подариха ми това,но се чудя дали да го слагам.Някой има ли впечатления?33de9510a2f2d82974c73abef3e55917.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен всичко е въпрос на шанс, ето в горния пост е помогнало, а миналата година на познат стъклото си пукна под протектора... Иначе мъжът ми ползва вече година едно, след като се изръсих 180 лв за смяна на стъкло и не виждам проблем, освен че поне аз не мога да ги лепя - изглежда супер лесно, но съсипах две и се отказах, на това на мъжа ми има не залепен ъгъл с въздух отдолу. Аз лично не харесвам това, че не покриват изцяло при нашите телефони - визирам извивката на шестицата - и за това не слагам, дано не съжалявам някога!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пеца, мятай го ;) Сигурно е въпрос на късмет, ама моя го тресках два пъти от земята и ни стъкло, ни протектор са мръднали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ще потърся някой да го метне.Ако ти или колегата ти се наемете.....и без това съм обещал да мина преди 2-3 седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...