Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Всичко е китайско:) Слага се много лесно. Просто не трябва да има прашинки. В комплектите обикновено има мокра и суха кърпичка, както и лепенка за обиране на прашинките. Махаш предпазното фолио, нагласяш да е право и пускаш. Залепя се само и не остава въздух.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 2-ка,3-ка и 4-ка се получаваше(сигурно съм бил по-добре със зрението),ама на 5S съсипах два протектора и вече не искам да пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е толкова ли му е трудно да слайдне... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Протектор не ползвам, защото не седи хич добре на айфон 6.

Изключително съм доволен обаче от следния твърд кейс, elago s6 outfit:

71Xv02uQjBL._SX425_.jpg

Добра изработка, плътно облича телефона и захвата става доста по удобен (което си е индивидуално де).

41T9LHrxIWL.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седи седи. Mophie изглежда много солидно и пази много от "бендгейт". ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както писах по-назад в темата, и аз останах много доволен от elago outfit, но на iPhone 5/5s. Вече 1-2 години се ползва на 5-ца и не е мръднал нито кейса, нито телефона (няма драскотини по него).

Купих си го и за малката 6-ца, но не ми допадна много как седи ръбато като 5-ца. Ако някой си търси, мога да му дам моя за 50% офф от магазинната цена :smile: Като нов е, с кутия и всичко, черен. Продаден!

Що се отнася до протекторите, вече за всеки телефон ще взимам стъклен. Това е може би най-заслужаващият си парите аксесоар за iPhone!

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата ми придобивка:

b19bf35966860815.JPG

294925e6b4183edc.JPG

6d257a60b042ff12.JPG

Дали е практична не знам, ама ще видя тия дни става ли за ползване :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз съм с такъв. Втори ми е, първия потъмня с времето. Но за 5 лв двата, толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, потъмняват, аз затова не взимам прозрачни, единия ми е опушен, другия преливащ.

7ad5faa740b9d73b32715b34e85fe292.jpg

Но най-удобен ми е този, ултратънкия, защото не се усеща на телефона

94c10b8a07b12203ea6dfd8530e90672.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oчарoван съм oт тoзи китаец!

post-63-1434168373,8847_thumb.jpgpost-63-1434168380,5937_thumb.jpgpost-63-1434168390,0087_thumb.jpgpost-63-1434168395,6956_thumb.jpg

+1 и от мене за китайчето. Пъръчах си го от Али-то. Излезе около 2лв., като приляга плътно и засега няма потъмняване вече няколко месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този твърд материал може и да ти остави следички за спомен по телефона при по- интензивно и дълго ползване...

Ако не ти дреме за външен вид, разбира се, че пропускаш мнението ми;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от по горното мнение разбирам, че пластмасовия кейс може да надере лайсната на телефона (5s), това така ли е? Взех прозрачен пластмасов кейс за телефона и сега се замислям възможно ли е да я надере? По-назад в темата прочетох, че ако кейса се почиства редовно от прах нямало да има проблем, но не на мен ми се струва възможно да надере лайсната и когато го свалям и слагам, защото е бая стегнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дoкатo гo махаш и слагаш за пoчистване, дране ще има пак. Да, дере се якo oт пластмасата;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...