Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Чудя се дали няма да е много дебел както е издаден назад дали ще е удобен за захват

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ми препоръчате кейс , ако може който да не ми повдига скрийн протектора. В момента съм с грифин кейс и балистик глас скрийн протектор (покрива целия екран) и кейса се забива под скрийн протектора. Получават се едни гадни мехури и направо ме подлудява. 

Протектора ми е на няма и месец и не ми се ще да го сменям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля да ми препоръчате някой кейс подходящ за снимки под вода. Мисля си за нещо такова:

 http://www.aliexpress.com/item/Waterproof-Underwater-Mobile-Phone-Case-Bag-Pouch-for-iPhone-6-6s-plus-5-5c-5s-4s/32655270780.html?spm=2114.01010208.3.255.M0Xtyn&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_3_10017_507_10032,searchweb201603_1&btsid=ed5da952-dcd5-4048-b763-2c5442ace366

Какво мислите по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Издържат във вода без проблеми, но не очаквай чудеса от снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Това не е първи такъв случай, на колега от андроид форума стана така с ноут тройката, явно някакво вътрешно напрежение се е създало.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно батерията се е задула и създала натиск. Може от топлото да е, може да и дошло времето и т.н.
Мен на Макбук про ми се издувала и то около половин сант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 6/5/2016 at 6:30 PM, gorgior said:

 Не разбрах въпроса ти. Ако кабела си работи, сертификата не те грее. А и не всяко нещо което е придружено от сертификат гарантира, че същия е издаден от който трябва. ;)

Използвам REMAX от 1 година. От щатите си го взех.

Никакъв проблем.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Днес ми дойдоха за 7-цата следните две калъфчета от амазон. Телефона е доста добре защитен с тях и няма нужда от преден протектор.

 

7fce39107c5bd54d.jpg2d11f7f07c16f3c9.jpg

 

9e80c3346ab3ea04.jpg74c30915b6861997.jpg

d5d52afc6e2c95f1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези конкретно са от немския, но са купени с адрес там и ми го донесоха. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Второто го имах на 6S+ , но му се счупи пластмасовия ринг. Поръчах китайски такъв и още е здрав.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, реших да разнообразя малко с външния вид на телефона си 6s plus.Четох ,че някои кейсове пречат на обхвата и затова реших да попитам какъв да бъде кейса.Насочил съм се към този кейс със стъклен протектор,обявата която показвам е само примерна какво ми харесва.

https://www.olx.bg/ad/predpazen-kalaf-keys-za-iphone-6-6s-6-plus-6s-plus-ID5UIaY.html

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не металните не би трябвало да пречат на обхвата изобщо 

Аз ползвам този на Otterbox : 

 

http://www.otterbox.com/en-us/iphone-7/symmetry-series-case/apl28-iph16.html#start=1

 

Допълнително имам предпазно стъкло 

Купувал съм и преди за други модели от тази марка и съм бил доволен , но не са евтини .

Стария ми SGS3  има няколко приземявания на цимент със изсилка дори :)  по дисплей и ако не беше с този калъф щеше да е отдавна в историята , но е жив още :) 

Редактирано от Ангел Арнаудов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този модел с твърд борд ли е ? В смисъл да не е лесно гънещ се като силиконовите ,защото този който показах горе е много твърд и доста трудно влиза или излиза телефона от него , което е добре принципно . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този е само гума без допълнителен борд. По-нагоре в темата съм публикувал същия кейс + такъв с борд. И двата лягат много хубаво на телефона и нямат нужда от допълнителен преден протектор ( поне според мен ). От доста години ползвам кейсове на Спиген и мога да кажа, че са много добри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другата марка в която се загледах беше Спиген ,по точно се бях спрял на тази обява https://www.olx.bg/ad/spigen-neo-hybrid-keys-case-kalaf-za-apple-iphone-6-plus-6s-plus-ID56Adc.htmlно изчаквам вашите мнения.За да защитя на телефона екрана трябва да сложа и стъклен протектор,но какъв да бъде той?

Доста въпроси станаха ,но нали ме разбирате ,не ми се дават парите за някои боклуци ,които ще ги хвърля в шкафа след седмица.

До вкъщи има едно гаражче и човека се занимава само с такива неща ,като знам как убеждава хората със супер калпава стока-уж била най-доброто на пазара:)))) и им взема паричките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам стъклен протектор за екрана от гаражен магазин :) за 7лв и е добре за сега , но не е тестван в бой колко ще издържи :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, kracode написа:

Другата марка в която се загледах беше Спиген ,по точно се бях спрял на тази обява https://www.olx.bg/ad/spigen-neo-hybrid-keys-case-kalaf-za-apple-iphone-6-plus-6s-plus-ID56Adc.htmlно изчаквам вашите мнения.За да защитя на телефона екрана трябва да сложа и стъклен протектор,но какъв да бъде той?

Доста въпроси станаха ,но нали ме разбирате ,не ми се дават парите за някои боклуци ,които ще ги хвърля в шкафа след седмица.

До вкъщи има едно гаражче и човека се занимава само с такива неща ,като знам как убеждава хората със супер калпава стока-уж била най-доброто на пазара:)))) и им взема паричките.

Тоя спиген за 15 лева ... не бих си го сложил на телефона. В амазон този модел е 15 евро на промоция. В щатите е към 35 долара. Тази обява от ОЛХ не бих и се доверил. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ангел Арнаудов написа:

Този модел с твърд борд ли е ? В смисъл да не е лесно гънещ се като силиконовите ,защото този който показах горе е много твърд и доста трудно влиза или излиза телефона от него , което е добре принципно . 

Нито е много твърд нито много мек, плътно обхваща телефона, единствено текстурата не ми харесва особено. Като съм със сухи ръце ме хваща скомата :D

За стъкло, на 6цата 2г бях с https://www.iloome.com/collections/iphone-7 , + switcheasy numbers, дебело стъкло е, не като тези гаражните, но не ми е падал телефона и незнам колко по-добре е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам CarbK на Tunewear. Най-готиният кейс, който съм ползвал някога. 100 лева е в БГ, но сигурно дадох 300 лева преди това за разни боклуци, докато ги прежаля тези 100. Стъкло-Comma, но преди бях взел едно Nilkin, което е абсолютно същото по размер и форма и 3 пъти по-евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, 100 кинта, за да не потрошат 1000 е правилният израз...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...