Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Моя дойде за 10тина дена,поръчан около 15-16 януари.

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които поръчахме 11, 12 месец, духахме супата почти на 50%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 30-40 пратки от 11 и 12 месец, само този калъв не ми дойде и имам няколко който прескочиха 60-те дни доставка, но дойдоха. Имам 1-2 който чакам над 60 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към Tucano ако може.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Разбира се, заповядай:

http://www.tucano.com/en/case-for-iphone-6s-6-4-7-sottile-grey.html
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, как имате търпение/нерви да чакате по 1-2 месеца за пратки? Че и ако не пристигнат да се занимавате с refund-и и т.н.? + това винаги го има и шанса на митницата да ти задържат нещо (освен ако не се пазаруват само дреболии) и оттам - допълнителни разправии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Левъл А3 съм, което ще рече около 1000 и нагоре пратки. Като изключим последните два месеца, пратка повече от 15 дни не съм чакал. Нямам нито една изгубена или дефектна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до тука с пратка от Али или други сайтове, на митница не съм ходил. Акаунта е левек А2, рядко има проблеми с пратка. За рефънд цъкаш за 1 минута диспут и общо взето системата те пази. Аз имам и доста евтини пратки с бавни начини на доставка, ама нищо спешно и нямам проблем че пътуват по месец и повече. Всички по-скъпи 20-30 долара ги обявяват по 5-6 долара и си идват директно на пощата :). Само трябва да гледаш преди да поръчаш снимките и с времето различаваш качеството на нещата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвал съм и скъпи за по 150, 200$ и пак не са ходили на митница. Малко късмет ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 11.11.2016 поръчани 4 пратки, пристигнала 1. С този успех 25%, спирам да поръчвам. По евтино ми излиза от България, времето няма нужда от коментар.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11.11 е проблемна дата. Нямам идея защо, но има хиляди пратки от тази дата, които не са пристигнали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста голяма забавяне на пратките. По-принцип винаги около нова година е така, но тази година не знам защо е най-трагично положението, а и продължават все още забавянията. И аз чакам пратка от 11.11.2016г, която е с тракинг номер и чак днес ми дойде известие от Алито, че е пристигнала. Но на 11 ноември имаше големи намаления и има вероятност това да е причината за забавянията. Явно хората са поръчвали като луди. Иначе до 30-на дни най-много идват. Въпреки това нямам намерение да спирам да поръчвам от там :)

 

 


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оплаках се тук, че го няма калъфа на жената и вчера ми звъннаха от пощата за пратка. Оказа се точно панелчето ROCK. Доста добре изглежда и плътно обхваща телефона. Ще го защитава добре, въпроса е след някой месец ползване как ще изглежда, но за сега е идеален :) 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте, някой има ли впечатления от силиконовите кейсове на Apple?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са лоши, имат хубав захват, но събират адски много власинки и правят телефона малко по-обемен. Долната му част остава незащитена, но не би трябвало да е проблем.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, имам въпрос към притежателите на Apple Watch. Бихте ли ми препоръчали скрийн протектор и дали изобщо си заслужава такъв? Миналата седмица съм направил брутална драскотина на моя и сега обмислям да взема една паста за почистване на Displex и се чудя за протектор! Благодаря, предварително.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не намерих подходящ, защото не покриват изцяло екрана и направо са грозни. Имам две леки драскотини от първия ден и от тогава нищо вече осем месеца. Бих пробвала пастата, ако е ефективна и не наранява допълнително покритието на екрана, ще чакам да дадеш отзиви.

ПП. Бях си поръчала едно силиконово калъфче, което изглежда като обратно, т.е. силикона е отгоре и отстрани, а не като стандартните отстрани и отдолу, но така и не дойде. Имам едно неизползвано стъкло за 38 мм и мога да ти го подаря, но ти сигурно си с големия модел.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам от около месец и за сега няма следи от употреба ( да чукна на дърво ), че няколко пъти го опрях тук таме. Иначе поръчах от китайците пластмасов прозрачен, който да го обгърне отгоре и отстрани, но още не е дошъл. Приятел има силиконов на около 6 месеца и доста зле изглежда. Пожълтял и с драскотини. Гледах и по-големите на спиген и други подобни, но май са прекалено огромни, иначе спиген ще защитава най-добре според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах един стъклен протектор за дисплея - изглеждаше отвратително и беше ръбато за използване. На минутата замина в коша. Не ползвам никакви предпазни аксесоари вече повече от 2 г. Има следи от употреба, но нищо съществено. По-сериозните са от долната страна по алуминия - олюпил се е малко.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да похваля този ултра-тънък, който слжи в малкия си джоб разни  Spigen-и еърскин дето иимах и др. известни марки с точната си кройка и добрата материя :) 

До сега съм имал доста подобни от алиексрес, както и добри марки за айфон 5, 6, 7, но този класи. Материята е матовка прозрачна супер на допир. Отворите прецизни дори по камерата на 7. Ще видим как се държи след 2-3 месеца дали ще се разкриви но за тази цена и 3 месеца да изкара е супер:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01MCSRAWM

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за мненията. Чакам пастата да дойде и ще дам отзив за нея, иначе протектор за екрана си поръчах InvisibleShield hd, даже беше намален с 5€.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Donchew, не забравяй да споделиш дали пастата действа, че имам тука една деруга от 2 санта на въйфона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз пробвах няколко варианта, но за жалост нищо подходящо. Стъкления стои наистина ужасно. Стария ми часовник имаше няколко драскотини, за това като си взех новия исках да му предпазя дисплея. Поръчах от меките протектори, но като дойдоха, 2 бяха в комплекта, имах голям проблем със отлепянето на протектора от предпазните ленти или там както се казват. Все пак успях да го сложа и първоначално стоеше много добре, но за 1 седмица започна да се отлепя. Не знам самия протектор ли беше калпав. Ако искаш потърси от този тип протектори. Ако стои стабилно залепен и не се отлепя е приятен и на пипне и на външен вид.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...