Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

В магазин за аксесоари в София видях цената ,искаха 24, 99лв с работа.Колега profusion, замислял ли си се какво става после /след време/ с екрана ,аз инфо по въпроса не видях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идеа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идеа?

PS

Hama ultra thin Iphone X, много съм доволен собро качество полупрозрачен мат, за 10лв с безплатна доставка от Вали, не знам защо но само там го имаше.

A1F93489-2FE9-5AA2-46B6-669A534CEAD7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1/12/2018 at 20:48, venelin111111 написа:

Колега ,позахаби ли се кейса ?От 2 месеца съм със същия цвят на belkin и страшно много се захаби.Нямам идея как да го почистя със спирт не става...

Засега е добре. Като го погледна под ъгъл се забелязва леко захабяване, но не се вижда, ако не се вгледаш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

49.99 долара в САЩ.  В Англия е пак толкова в евра. Питам се заслужава ли си парите и дали защитава цялото устройство или само екрана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е яко даже, точно за леворъки като мен, дето не могат да лепят протектори :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скъпичък ми идваш, аз и без това не ползвам ;) машинката е готина обаче наистина, може би за магазин би била мудна идея и ще си избие парите бързо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси,на Гео Милев,до сръбската скара младежа е факир.Има протектори,стъкла всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го ползват в магазините на Apple. Поне в Брюксел видях да слагат няколко на 7 и на 8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да не забравяме, че след цената на машинката трябва да ползвате само такива протектори на Белкин, който вероятно ще са на " по-приятна " цена от останалите на пазара ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой който е ползвал протектор по целият дисплей (Марка)на Х, без да има проблем със сензорите по време на разговор при заключен екран?


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под "по целия дисплей", защото в момента моя не покрива горе сензорите и е изрязан около черната красота.

След като смених на 2 апарата 3-4 боклука от различни места, в Дайс стигнах до истината.
Сега ще намеря модела.

Едит:

https://dice.bg/macally-tempered-glass-protector-kaleno-stykleno-zashtitno-pokritie-za-displeq-na-iphone-x-prozrachen-item32789#!prettyPhoto

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид този вариант.

8906a95f20f2af09ba94ca9437a8a0d1.jpg

Иначе този гръб е уникален!

a35a7df892453abf1a4cefbddddaeaa0.jpg

af7f8c9882bb3daff7aa9453feaf8741.jpg

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Asen_77 написа:

А да не забравяме, че след цената на машинката трябва да ползвате само такива протектори на Белкин, който вероятно ще са на " по-приятна " цена от останалите на пазара ;) 

Около 40 евро е само протектора ,машинката какви пари е кой знае.Ако човек има магазинче за GSM аксесоари да вземе комплекти протектори и машинка  /става и за други модели смартфони/ и да лепи на място иначе за един протектор...Има и комплекти с машинка за еднократно ползване със зареден в нея протектор 

 

http://www.belkin.com/hk/en/p/P-P00553/

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За еднократна употреба. iPhone X

Belkin

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От известно време съм с матов(white). От най-великия сайт за 1.30$ 9c8366cea2adf0b32692f211cf3df5f7.jpg65ac19cfdbc4321ee7eeebc8d37191ad.jpg7280d35ed1d95740e855396969d0ea7c.jpg33260701c628433f664f458fa4d9b062.jpg

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/QfuABRV7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми препоръча протектор които се заобля по стъклото стигащи до пласмасовата лайсна (за да позволява калъфи) за Х и само с един отвор за спийкъра, като този (за съжаление се предлага само в САЩ този):

http://a.co/byL0IKe

 

 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми препоръча протектор които се заобля по стъклото стигащи до пласмасовата лайсна (за да позволява калъфи) за Х и само с един отвор за спийкъра, като този (за съжаление се предлага само в САЩ този):
http://a.co/byL0IKe
 
 

Имай предвид, че точно този тип имат проблем със сензорите, когато имаш активно обаждане а устройството е заключено!


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ама тия с 4-те дупки изглеждат ужасно и събират прах там и става мазало.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

This item ships to Bulgaria

Що не ги питаш фри шипинг-ът покрива ли и нас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах за 17лв продукта с шипинга става 50 :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето протектора, който по никакъв начин не влияе на сензорите!

ps: Изпробван!

320a1ec99fddc4e5bb937a785e118961.jpg


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...