Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

линк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този протектор ползвам на Х и не е лош

 

iphone-x-tempered-glass-screen-protector

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леко заоблен ми трябва като покрива краищата инъче образуващия се ръб  като го орключвам ще ме дразни....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

линк?

Извинявам се за късния отговор!

http://www.citytel.bg/


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее пак с дупки като многоок паяк....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее пак с дупки като многоок паяк....

И събират прах и мръсотийки в отворите


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но не влияе на сензорите и предпазва от надраскване!

ps: Слагате го в рамка иначе!


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре без от колкото грозно.... същото важи и за кейсовете

 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да пробвам този 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не зная от студа ли или защото са не качествени , но три стъклени протектора вече се отлепват само в горната част на телефона , много е неприятно и сега iPhone X е без протектор вече , свалих и последния..Мислех , че ако е ултра тънък няма да има проблем , но греда ... и той се отлепи.Препоръчайте нещо качествено( без фолио) по възможност изрязан за сензорите , не с дупчици за тях.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти линк към магазина доставят и онлайн! Имат голямо разнообразие, по-нагоре съм предоставил снимка на този който ползвам!

http://www.citytel.bg/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная от студа ли или защото са не качествени , но три стъклени протектора вече се отлепват само в горната част на телефона

На 7+,вече трето предпазно стъкло се отлепва горе в дясно,обясниха ми че имало под екрана незнам си какво,което греело.Колко е вярно,не съм наясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таман вчера залепих стъклен протектор и днес iPhone се излупа на терекота у дома , късмет , че беше с протектор


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таман вчера залепих стъклен протектор и днес iPhone се излупа на терекота у дома , късмет , че беше с протектор


Sent from my iPhone using Tapatalk

Щети?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По телефона не ,но гръбчето се ожули и протектора смених заради съвсем дребна пукнатина ,ама е дразнещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето протектора, който поръчах от AliExpress, който е с дупки на сензорите и по никакъв начин не пречат на сензорите!
92bcb5a167bd6e871cd139676acae765.jpg

07cce15608abc9777d5ae7da88e9eee7.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е писано тук, но горещо препоръчвам калъфите на Goospery, преди около седмица си взех за 7 Plus iJelly Metal, няма грешка. Преди това пък на 6-цата бях с такъв, също отлично представяне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам да похваля този калъф от алито който ми спаси телефона, който изхвърча със засилка на калдъръма по камъните и се превъртя няколко пъти, но заради твърдия гумиран борд телефона оцеля без никакви последствия (само калъфа се ожули леко):

https://www.aliexpress.com/item/Rock-PU-Leather-Case-for-iPhone-X-10-Ultra-Thin-Slim-Back-Cover-Case-For-iPhoneX/32833782260.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.OZHAaX

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Христос Возкресе!

Честит празник с пожелание за здраве и успехи.

 

 

Днес за пореден вече не зная 4-5 път се отлепи стъкления протектор. Писъл съм вече за този проблем с отлепването. Отлепват се само в горният десен ъгъл на устройсрвото. Пробвах няколко модела и все същото , имах опит и с протектор с отвори за сензорите , здрав ама събира мръсотия . Знам , че протектора спасява положението в определени моменти , знам , че ако изтърва телефона ще помогне, но ми омръзна да ги сменям всеки месец. С 10- ката виждам зор с избор на стъклен протектор . Тук в темата има много мнения , за жалост голяма част от избора на пазара ни не ми вършат работа. Мисля да не слагам поне за сега .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Малко извън темата, но да не пускам нова само за един въпрос - изпрах кабела на телефона на мъжа ми, при това стабилно на пълна програма и 30 градуса, външно нищо му няма, но не съм го включвала на зарядно, ще има ли проблем след като мине някой ден и изсъхне добре?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави го доста добре да изсъхне - поне няколко дни, от които да има време и под слънце. Аз лично не бих рискувал по-рано...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ще го оставя и повече, всъщност това е кабела на слушалките, който незнайно защо се е озовал в джоба на мъжа ми, а той твърдеше, че е проверил и няма нищо. Мъжка му работа, дано не се е развалил от водата самия кабел просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , вчера бях в магазин на istyle и вече поставят протектори на Belкin с машина като цената за поставяне протектор на iPhone X е 60 лева. Много или нормална цена е според вас ? Консултантите в магазина ми казаха , че услугата е налична от около 1 месец.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция дадоха ли ти ако влезне въздух, иначе са доста пари, не че не ги даваме за прелепване, но! От тук нататък си представи, че изпуснеш ли го, така че да има видими следи, които те дразнят си 60ка задница ??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...