Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Някой да препоръча добро стъкло и калъф за 11 про от алито ако е взимал? И без това тука ги продават същите на 10 пъти завишена цена, от там да си пусна 4-5 ?

 

Има някви калъфи с лого ябълка ама ги крият в обявите и не е ясно какво идва....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BGN 7.91 33% Off | Ugreen For iPhone 7 Protective Glass On iPhone 7 Plus X XS 6 6s 8 Plus XR 11 Pro Max 3D Privacy Screen Protectoor Tempered Glass
https://s.click.aliexpress.com/e/d7TCahXa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тип джоб отма съм го изплющял на бетона с моите кунки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай сайта. Има и такива, които се закопчават с копче. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз про-то съм увил с кейс на Spigen Liquid Air for iPhone 11 Pro matt black, a отпред стъкло на Belkin

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега това докато чакам али експресите :)

FullSizeRender.jpeg

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еднакви ли са стъклата за Х и 11?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.12.2019 г. at 12:51, rooibos написа:

Аз про-то съм увил с кейс на Spigen Liquid Air for iPhone 11 Pro matt black, a отпред стъкло на Belkin

И аз на моята 8-ца съм сложил такъв Spigen и съм много доволен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли подобен сайт на алито за калъфи и стъкла ама със склад в европа, че това чакане по месец направо ме трепи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с мнение за оригиналния силиконов кейс? Ползвал ли го е, доволен ли е? Казват, че много бързо се износва в ъгълчетата.

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам оригинален кожен и съм много доволен. Разликата в цената със силиконовия е малка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли подобен сайт на алито за калъфи и стъкла ама със склад в европа, че това чакане по месец направо ме трепи

Amazon.de
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз про-то съм увил с кейс на Spigen Liquid Air for iPhone 11 Pro matt black, a отпред стъкло на Belkin


Аз много умувам дали си заслужава да дам 59лв за този протектор на Belkin или да взема нещо по-евтино.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е нещо много по-евтино, опитай. В случай, че започне да се отлепя, хвърляш и тогава купуваш, по-скъпото.

Много зависи и как се поставя. Белкин имат специален "стенд", с който ми го поставиха и засега се държи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално като си го купуваш идва с рамка за поставяне, улеснено е. Другия вариант е за 19лв на Torrii, не съм чувал марката, поръчах на приятелката ми за iPhone 11, защото Belkin беше изчерпан, на пръв поглед изглежда супер. Не сме го сложили, защото чакаме телефона да пристигне, но опаковката, има рамка за слагаме да да не се залепи на криво.
Първите впечатления са добри, за Belkin уж всички го хвалят, вярно малко по-скъп, дано да си заслужава. Все пак телефоните струват доста и да им сложиш китайки за 2лв които не залепват добре е тъпо...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, germana написа:

 


Аз много умувам дали си заслужава да дам 59лв за този протектор на Belkin или да взема нещо по-евтино.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Аз предпочитам да си взема от алито 5-6 вида стъкла и калъфи и да си ги сменям като ми омръзне за общо 30лв примерно от колкото един за 30-40 дето не блести кой знае колко нива нагоре, като е брандиран....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ютуб има достатъчно тестове на защитни стъкла и там има голямо значение.
Но всеки според предпочитанията си.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, profusion написа:

 

Аз предпочитам да си взема от алито 5-6 вида стъкла и калъфи и да си ги сменям като ми омръзне за общо 30лв примерно от колкото един за 30-40 дето не блести кой знае колко нива нагоре, като е брандиран....

Калъфите от алито вече ги пробвах. На вид са почти 1:1 с оригиналните, но са толкова хлабави, че имам чувството че телефона ще изпадне докато си го държа в ръката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя е доста стиснат явно има варианти (горе зеления от снимката)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно стъклените протектори,за мен е много важно да има читаво олеофобно покритие.Сменял съм здрав протектор само заради това.От няколко месеца ползвам такъв на ESR.По-скъпи са,но си струват парите.Взех три броя от Алиекспрес за 20-25 лв,с помощна рамка за слагане.За три месеца нямам щета по него и защитата от мазни пръсти и почистването, е като на оригиналното стъкло на айфона. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За хлабините в калъфа. Продават се примерно калъф за 11 pro max, а всъщност е произведен за xs max. Разликите в размера Ш В Д са точно 4 десети. Същото е и със стъклените протектори. Лично на мен ми монтираха протектор на 11 pro max като ме убеждаваха, че няма разлика от стария, но уви има. Част от камери и сензорите на ноча да закрити, вижда се на слънце. Така че внимавайте какво си купувате. За справка на размерите - https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9846&idPhone2=9319

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Купих Spigen калъф, стъклото Belkin.
Страшно съм доволен и от двата продукта.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От днес съм с матово бял скин от dbrand. Не ми достигнаха нервите да залепя ъгълчетата перфектно. Но и така ще го преживея. 
 

https://imgur.com/5gwRROY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Бях поръчал 2 стъкла за Х и 11про от алито, дойдоха, гледам и не мога да разбера кое за кой е, еднакви ли са по принцип?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...