Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Здравейте

Искам до попитам притажателите на 11/11 pro имате ли протектори на екрана?
Харесва ми да си нося телефоните “на голо”, но забелязах, че за две седмици екранът на 11 pro има сериозни видими драскотини по екрана. Ще ходя до Apple Store да го сменям и се чудя дали на новия да му слагам протектор или съм попаднал на кофти бройка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как реши,че ще ти го сменят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 15-тия ден от покупката можеш да го върнеш или да го смениш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Rebel case отскоро скъпичък е ,но кеф цена няма .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имали някой от форума със 11-та серия без протектор на екрана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И някакви драми със екрана? Не говоря за драскотините, които се виждат на слънце...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си, не е да няма. И много по-лесно се надраска от десетката. Имам само една по-дълбока и леко ме дразни, другите само под ъгъл се виждат. Ама по принцип не обичам калъфи, кобури, протектори и прочее. Не, че не съм/си купувам, ама някак не ми се получава. Ден-два и са чао. Това е все едно да си купиш нова кола и да я облечеш в найлон/брезент/плексиглас, за да не се надраска, щото после да и вземеш видиш ли повече пари. 

Редактирано от ludiamax
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се носи телефона сам в джоба без нищо друго, ключове, запалки, стотинки, друг телефон.... трудно ще се надраска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Може още да нямам 12 мини, но пък имам калъф...

BD39053F-5CB6-4E35-8A2E-B37877D43C13.jpeg

C6363EBC-F9C3-474B-9232-A1B292C3A770.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесват UAG, на предния телефон бях с Монарх, на сегашния XR съм с Плазма.6977cc0f464e3581843a23d6274dfc32.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече 5-та година ползвам само монарх на UAG.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако знаете от колко време си търся saddle brown кожа за SE и на този черен петък в айстайл на 50% го отнесох като куцо пиле домат ?

Супер много се кефя. На старото SE бях с такъв, после на 7-цата пак с такъв и сега най-после. ?

Точно такъв търсих на който пише, че е за 8, понеже този за 7 не пасва добре. 8 и SE са леко по-дебели от 7 и кейсовете за 7 стоят като разпънати. По бутоните и отворите най-добре се вижда. Кейс от 8 на 7 става, но обратното не.

4DF4B7CD-35E6-49DE-8538-333B29E77E3C.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моя старец получи ново палтенце, че старото ми писна нещо2a765e9e7c7567091ffb16bf2645e5c5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

12 mini - калъф някой купил ли е и какъв ?
А пеотектор на екрана?
Моля без коментари дали трябва или не да има :) Няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скрийн протектора го разкарах! Иначе ползвам UAG monarch :), всъщност вече 4-ти айфон ми е с този модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз поръчах такова, ама не от Apple Store, а от AliStore
Не мисля, че ще му намеря много приложение, защото ме дразнят всякакви неща закачени за телефона, а и не ми се налага постоянно да нося в мен карти + това му нямам вяра да не изгубя нещо...
Как е, доволен ли си? Колко карти събира и ти лично намираш ли му приложение във всекидневието?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз поручах 2 от алито, но като го муша в джоба през 5 мин не мисля че ще издържи закачено много бе да е загубено. Освен това всички карти са ми дигитални какво ще мъкна ама зех....

 

 

ПП

В алито са почнали да пускат от калъфа с дупка за часовника ама още няма отзиви и ревюта

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм. Харесва ми. Всеки с вкуса си. Събира четири карти, но зор се вадят после. Три си влизат нормално. Имам ги в апъл пея, но си слагам книжката и дебитната за кеш ако потрябва и те така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл станаха,като Алиекспрес. Ще залепям джобчета на телефона да си слагам банкови карти в тях!Направо с другия модел да раздават по една чантичка “банан” за кръста и да си слагаме документи и стотинките в нея.Голяма иновация ще е. А в същия момент да махнат от комплекта ,батерията и дисплея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти мен.

Аз си поръчах едно такова за джамлъка в колата.

https://www.quadlockcase.com/collections/shop-drive/products/car-kit-all-iphone-devices

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...