Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Касетката е много яка :)

Имайте в предвид, че CandyShell-а пречи да се ползва телефона на док станции. т.е. ще трябва да се сваля.

Жака също може да ви е тесен, зависи какви слушалки ползвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дойде преди малко PureProtect-a, на първо време е така

cbe620a3d0af6c88.JPG 4d42fe8f109a73e9.JPG

чакам си да изсъхне спрея който ползвах и да си легнат плътно. Съвсем друго нещо са от InvisibleShield, какво толкова му хвалят не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си бях поръчал InvisibleShield и не останах доволен, особено от това как се вижда на светло екрана, но все още използвам задния протектор. Нещо не мога да си харесам калъф за телефона, доста пробвах и нищо не ми допада. Пробвах всички модели на Speck , но не ми допаднаха на някои от моделите трудно се натиска power бетона, други то правят много дебел. Не че са лоши напротив, но просто не са за мен.

За сега си карам с Bumper, и продължавам да разглеждам форуми и ревюта докато попадна на нещо което ми харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според вас кое е по-добре силиконов калъф или такъв твърд? този твърдия не заема ли малко повече място?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От година и половина ползвам Switch Easy Colors (с черен цвят):

http://digitalen.org/item1466

Това чудо досега се е изплатило многократно - едно изтърване от един метър на телефона и две от около 50 сантиметра заедно с неизвестен брой ожулвания, одрасквания и т.н.. Понеже целия телефон е облечен в гумен калъф му няма нищо. Отделно запазва и телефона от прах като се слагат едни тапи на конекторите (док конектора и за слушалки). Ако ръцете ви са запотени гумата придава на телефона устойчивост, буквално залепва за ръцете.

Недостатъци - добавя по около 2-3 милиметра около телефона което прави неизползваеми аксесоари с точен размер (примерно док станция).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дойде преди малко PureProtect-a, на първо време е така

Колега, понеже и аз съм си харесал PureProtect-a, да те попитам как изглежда сега?Доволен ли си от него? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса протектора, за който iViktor пише по-горе. "Belkin Grip Vue за iPhone 4" ... Надявам се като излезе новата партида да си взема един, защото ми допада изключително много!

В момента съм с китайски протекторчета. 2 залепящи се от пред и от зад (стават с много балончета, хващат всяка мазнинка и се цапат много лесно, но това не ми прави никакво впечатление, защото искам телефона да ми е защитен!) И един хард кейс, който е напълно прозрачен... ето и какви са те:

Ето това е Hard Case-а:

screenshot20101212at112.th.png

А ето това е и предния и задния протектор:

screenshot20101212at112.th.png

Ето как седят и на телефончето:

hpim5596.th.jpg hpim5597.th.jpg hpim5598.th.jpg hpim5599.th.jpg

hpim5600.th.jpg hpim5601.th.jpg hpim5602.th.jpg hpim5603.th.jpg

За сега съм много доволен и не бих го заменил за нищо, но уви... тоя Белкин по-горе ме накара да му изневеря на тоя Хард, който е в момента. Сега остава само да си намеря подходящо кожено калъвче, което да е с езиче и да влиза плътно телефона заедно с протектора, защото старото калъвче не ми го побира заедно с протектора. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни бях в Дигитален и след 30 минутно разглеждане се спрях на първоначалния ми избор Belkin Grip Vue, имат го и е от новата партида с по големия отвор за камерата, power бутона се натиска много по лесно. Мога да каже че седи много добре, пасва идеално по телефона. Пробвал съм доста неща и този Belkin е едно много добро попадение. Който харесва подобни силиконови калъфи, няма да остане разочарован. Не придава много дебелина и същевременно има добър захват.

При първа възможност ще кача снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой да постне снимки с InvisibleShield за 4ка.

Навил съм се да си взема. Пратих запитване до представителите и те ми отговориха, че гаранцията покрива

дори отлепянето и замърсяването по краищата на телефона, на което се зарадвах. Ако е вярно, те това се

казва доживотна гаранция. Искам да видя как стои в действителност. Ще ми се и на живо, ама нямам познат с такова нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В youtube има десетки (да не кажа стотици) клипчета по тази тема. Включително и ръководства за поставяне.

По-добре е от това да гледаш снимка.

Ето само едно от всичките...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Варна да го има да го видя на живо, или да постне снимки с висока резолция.

Много ли се вижда "портокаловия" ефект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се направих на интересен та купих този;

CaseMate Barely There - поликарбонатов кейс за iPhone 4 за 49 лева.

включително и стойка за колата за 39 лева. и мизерниците не ми направиха остъпка. и никога повече няма да им стъпна в дрисливият център.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Goce, защо се изненадваш, че не са ти направили отстъпка? Все пак си взел 2 артикула, не 10.

Какво ще кажете за CapsuleRebel на SwitchEasy за iPhone4? http://switcheasy-europe.com/products/CapsuleRebel_iPhone4/CapsuleRebel_iPhone4.php

a.jpg

Имах преди Ребел за iPod touch 2nd gen и ми направи впечатление, че причини доста лоши драскотини по краищата на устройството - дори се извади леко тънкото гумено покритие по края на дисплея..

В dice е 59лв, в ebay го намирам само с няколко лева по-евтин и не си заслужава като взема предвид времето за доставка.

Това е единственият кейс, който ми допада. Замислям се и малко за алуминиев бъмпър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се изкушавам да си купя такъв :)

Ще ми се да го видя наживо как стои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е купил 10 накуп, но това е пореден(и последен) продукт от там. Обявата "за членове на форума и екипа - специални цени" си остана само в сферата на научната фантастика. Затова пък има dealextreme :Wink:

P.S. Пешо - става като тухла "четворка"(що за съвпадение :tooth: ). С Гоце го гледахме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм си TPU case и смятам да го комбинирам със PureProtect+

Някой да има такъв калъф или да познава някой, който го използва?Всичките клипчета в тубата са положителни, та затова са спрях на него.Също казват, че на някой кейсове като се сложат пречели на скрийн протекторите(ако има такъв на телефона).Този не бил от тях. :)

Ето клипче, давайте мнения. :p

Редактирано от Eureka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се изкушавам да си купя такъв :)

Ще ми се да го видя наживо как стои.

стои като гума на зетор, или беларус. грознооооо бате грозно

Goce, защо се изненадваш, че не са ти направили отстъпка? Все пак си взел 2 артикула, не 10.

Аз досега съм купил много неща от там. но няма значение. значи за 100 лева неможаха да направят отстъпка за две кафета ли. отделно че цените са надути. ама оня гледа одгоре. и засега само записва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR, телефонът ти ще изглежда като Дебица Фриго с този калъф. За мен за 3G и 4G моделите NUDE на SwitchEasy са най-готиният вариант. Изчистен, лек, не внася допълнителен размер и грубост, а и дизайнът на самия телефон си остава видим.

Дигитален да са живи и здрави. Аз ги поздравявам, че още успяват да осъществяват продажби. За мен надценката им е ненормална - не може това в dealextreme да струва $5.90 (без зарядното е $3.50) + безплатна доставка, а при тях да е 39 лв. без да включва доставката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да ги съдите. Всеки сам определя на какви цени да продава. Вие вече решавате дали да си купите, или да подминете. Аз също виждам, че цените са леко завишени, но това е така поради липсата на подобна сериозна конкуренция. Знам дори от къде зареждат, защото и аз пазаря от там, но това е друга тема, която едва ли някога ще зачена. ;) Придържайте се в тази към заглавието и ако имате оплаквания и препоръки, моля тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ясно. Тотално ме отказахте от Ребел-а.

Гоце, питах само за информация. Бях забравил, че в темата им тук са написали, че има отстъпки за членове на форума.. Досега нищо не съм взимал от тях и май така ще си остане.

Сиско, Нюд-а ми идва прекалено симпъл. А и чета коментари, че много лесно се замърсявал и драскал.

Иначе за Вулкана гледах ревю и доста го хвалят, но и той нещо не ми допада. На Спек кейсовете също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си тогава един INCASE Slider case, и си готов ;)

Аз съм с такъв и съм много доволен. Писал съм за него по-горе в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...