Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Но се разчекват при многократно сваляне и слагане... Не стават. За сега рулира Rebel Scholar. На път съм да поръчам нов: http://rebelscholar.com/wp-content/themes/rebelscholar2/images/products/AC-03K.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане имай предвид, че за стоки извън ЕС над стойност 15 евро вече дължиш ДДС. Като границата за обметяване от 150 евро не е променена. Това е новогодишния подарък на Дянков. :evil:

Съквартиранта ми използва SwitchEasy Vulcan и изглежда добре. SwitchEasy напоследък доста нови калъфи пуснаха - Vulcan, Torrent, Reptile и Nude.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, така е за съжаление. Обаче си оставам на варианта със слайдер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчал съм го на 11 Юни 2009г. , а съм го сложил на 15-ти. Не съм го сменял ( 7 месеца и половина съм с него ) .

Редактирано от d3s7r0y3r
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Взех си SwitchEasy CapsuleRebel M черен, но както отбелязаха и други хора протекторите им за екрана не радват (тези които идват в кутийката поне).

При поставянето нямах проблем с поставянето на протектора за екрана, но като му махнах предната малка лепенка ... остави част от лепилото и хартията. Много досадно за махане и почистване.

Поздрави,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CyberOto, не се маха само лепенката, а целия горен слой заедно с лепенката. :razz:

С други думи, от двете страни на протектора има залепени защитни слоеве. Първо се маха слоя отбелязан с 1, залепва се протектора на телефона, махат се балончетата и след това се маха другия слой отбелязан с 2.

Вчера махнах прозрачния си протектор на SwitchEasy и сложих матовия, но не съм очарован. Виждат се леки точици при работа с телефона, които мен ме дразнят след като знам, че преди това ги нямах, но пък повече ми харесва на допир и сякаш по-малко отпечатъци оставя. :tooth:

Та ако някой от Пловдив иска заменям втория матов протектор с прозрачен протектор на SwitchEast ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mupo - лелееее мале каква стана тя. Като отлепих лепенката с номер 2, само хартиената лентичка се откъсна, а не се свали горния слой :tooth:

Идея какво да му "причиня" за да се отлепи ?

Поздрави,

Редактирано от CyberOto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро нали ти казах бре :tooth: Леко по-размазанко е ;)

CyberOto, пробвай с нокът... Няма универсален метод да свалиш нещо, което не си успял от първия път :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CyberOto, вземи парче тиксо залепи го отгоре и дърпал плавно докато видиш, че заедно с тиксото тръгва да се отлипва и горния защите слой с номер 2

Да бе, Шамене ама нали съм си свикнал без тия точки и сега ме гложди, а и напоследък доста снимки гледам на телефона и е дразнещо. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@The Shaman и @mupo - много мерси, стана с тиксото и малко чоплене с нокът. Определено сега изглежда в пъти по-добре защитното покритие.

Поздрави,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да си купя този кейс SwitchEasy Vulkan ще съм много благодарен ако някои ми каже дали си заслужава дали е добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Суичийзи правят хубави неща, а дали ти харесва - това си зависи от теб. Ако те кефи - взимай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mckiller, виждал съм как стои черен калъф на черен телефон и ми харесва. Не придава много дебелина на телефона, но в същото време го предпазва отвсякъде. Идва с два прозрачни screen protector-а и два комплекта тапи за жака за слушалки и док порта. Мисля няма да си разочарован, а и само screen protector-ите са около 20лв. :)

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за отговора ще си взема него. Още един път мерси.

Редактирано от The Shaman
He e нужен цитат!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От близо седмица съм с ето този кейс:

http://www.griffintechnology.com/products/elan-form-etch. Взех го от ebay за 20 евро (може сигурно да се намери и по-евтино). Накратко:

Има отвори отвсякъде, за да може да се ползват всички копчета на телефона, включително и отдолу за зареждане/синхронизиране и да не пречи на високоговорителя и микрофона.

64c9b8d8b81f701e.jpg c6ea9970acfad045.jpg

97182afb4180f6aa.jpg 85b890586768bcc7.jpg

Повърхността му е леко релефна, наподобяваща кожа на допир. Дизайнът за мен е много сполучлив, има и доста разнообразие от модели. Всеки с вкуса си :)

f221ab1ddbd8fdf1.jpg f74b63deaefcd820.jpg

Вътрешната му част е леко гумирана. Телефонът влиза много плавно и няма никакъв начин да се измъкне.

235992a035168675.jpg

Като лични впечатления мога да кажа, че засега съм много доволен. Надявам се само да се окаже здрав, и да не се изтърка задната част от носене в панталон (например) след няколко месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ми пристигна калъфа най сетне :D

Много съм доволен как изглежда, и е доста качествен :)

Ето това е калъфчетоgray1.jpg

Редактирано от LUBECA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли по изпатилите в областта да ми препоръчат протектор за предната част, какъвто и да е, но да е добър и качествен, от онлайн магазин или някъде в София, да го купя и да отида в сервиза да ми го сложат, че вече два вида имах и двата боклуци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PDA Shop на бул.Левски до Попа, горе-долу срещу Мимас. Два за 10лв - нося първия от близо 9 месеца и чак сега се появиха първите драскотини по него. Ако държиш на марка - в мола има Belkin, и те стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това ли става въпрос http://www.pdashop-bg.com/product.php?pid=1444 , направо да го поръчам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз съм доволен. Цена/качество - няма аналог.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам SwitchEasy Vulcan , много съм доволен , почти не придава дебелина на телефона , запазва идентичността му. Скрийн протекторите в комплекта също са със страхотно качество , събират отпечатъци , но кои ли не го правят. :thumbsup:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес дойде протектора, и репих да го сложа по един друг начин, отлепих едната страна и пръснах със спрей за почистване на LCD-та, сложих го на тела и много лесно се нагласи и се изкара всичкия въздух, дооправих го с една карта но все пак остана някво балонче(или май неиска да се залепи) около говорителя и много малко около хоум бутона, като цяла е супер, странно е, че втория ми остана обикновено първия е за проба :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...