Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...

По скоро, имах предвид да се сподели от личен опит. В интернет калъфчета колкото искаш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъмперите са красиви и семпли, но сам реши дали защитават подобаващо (все пак функцията им е основно изолираща :tooth:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся по скоро full body или калъф. Искам да го предпазя отпред и отзад. Бъмпера го предпазва само отстрани и не ми вдъхва много доверие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Invisible Shit го имах за 2Г и въобще не останах довоелн. За сега съм се спрял на www.case-mate.com и мисля от тук да взема нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шилта при 4-ката няма нищо общо. Като два протектора е. Няма извивки и т.н.

Ето ти едно предложение. Това е и батерийка: http://www.iphones.ru/iNotes/72524

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това излгежда доста добре, но кога ли ще излезе. Зачудих се за Invisibe Shield, но искам някой изпробвал да сподели.В youtube, доста хора са доволни, но знам ли.

п.с Шамане поръчах Шийлд-а, дано си прав.

Редактирано от vasko1987
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ето какъв протектор ползвах преди два дни на плажа във Варна:

dsc067008.jpg

DUREX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е опасно. Ако ти се изплъзне от ръката като нищо ще си изгубиш девственоста на ушенцето :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз направих предварителна поръчка на VAPOR4 на ELEMENTCASE.

Ето как ще изглежда:

Vapor4-iPhone-4-Case_2.jpg

Иначе засега ползвам NUDE на Switch Easy за iPhone4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е този http://dice.bg/item2958 , да сподели мнение :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

е тоя съм го ползвал 6 месеца и телефона си остава като нов УНИКАЛЕН

http://www.otterbox.com/iphone-cases/iphone-3g-3gs-cases/iphone-3g-3gs-defender-case/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам от 2 седмици Speck PixelSkin HD от Apple free iPhone 4 Case program-http://www.speckproducts.com/iphone/iphone-4/pixelskin-hd/pixleskinhd.html

Мисля,че е един от най-добрите от предложените там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми пристигна CapsulerebelM бял от щатите, мислях че ще е огромен защото преди това бях с NUDE (но започнаха да се появяват мокри отпечатъци отзад които дразнят). Бялата капсула седи много добре даже уникално, щом на мен ми хареса дето не обичам големи калъфи. На допир също радва усеща се стабилен и надежден и качеството е хубаво на материалите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OFF:

@profusion - имам такъв, ще ти дам един съвет. Не го сваляй/слагай многократко на телефона, защото се разтегля и влиза прах под него. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика, но искам да попитам дали този протектор, за който пише, че е съвместим с 3gs ще мога ли да го ползвам на 3g?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще можеш. iPhone 3G и iPhone 3GS са напълно идентични като размери и външен вид. Така че калъфите за 3G стават за 3GS и обратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един много добър кейс, според мен. Днес си го закупих от DICE.

http://www.dice.bg/item4384

Пасна прекрасно на телефона и предпазва сериозно :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да препоръчам http://www.dice.bg/item4215

Взех и черния и розовия( за приятелката ми) и определено е много удобен и наистина много тънък. Даже на розовия му лепнах отзад една от 2те ябълки , които са в комплекта към телефона и ефекта е доста "кифленски" :angry:

Иначе вчера видях оригинален Bumper... много е красив.

Ако случайно не знаете, щом сте си закупили iPhone 4, до 30.09 можете да си поръчате безплатно Case или Bumper директно от Apple. За целта си инсталирате на телефона програмата iPhone 4 Case Program от AppStore и си правите поръчка , като за адрес за доставка можете да използвате адреса:

Building number or name or street name : Impulse Worldwide

Apartment, suite, unit, floor, etc(optional) : 4 Colndale Road

Additional address information (optional) : Colnbrook

Town/City : SLOUGH

County : Berkshire

Postcode : SL3 0HQ

Country : United Kingdom

Primary Phone - inc. area code : +44080 01700944

После плащате на Еконт за доставката (35-60 лв) и сте готови. Успех !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам за SwitchEasy Nude Ultra Black, но все пак Zero 5, остава с 0.5 милиметра по-тънък :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми дойдоха поръчките, които съм правил чрез програмата от моя и на приятелката ми телефона. Искам да кажа,че Bumper-а е нещо уникално удобно. Копчетата се натискат много добре, гуменото покритие по краищата го прави хем удобен за хващане, хем не се плъзга като се сложи на таблото на колата , а същевременно лаченото го прави страшно стилен. Ако имате възможност си вземете наистина си заслужава.

Иначе си поръчах и един Snap Case на InCase , който също е много добър. Покритието му е матово и някакси все едно държиш гума... което го прави почти невъзможно да ви се изплъзне. Същевременно е доста стилно. Препоръчвам ги и 2те !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...