Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6 Touch ID проблем


bboyg

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния проблем:

След смяна на дисплея на iPhone 6, Touch ID-то спря да работи. Home бутона си функционира нормално, но не и скенера за отпечатъци.

Смених металната планка с лентовия кабел, която е на гърба на дисплея, тъй като ми се стори че е пречупен самия кабел на едно място, но и това не помогна. Пробвах и с друг бутон, но отново няма разлика. Искам да подчертая че и бутона и планката с кабела, които ползвах за подмяна  са втора употреба, но поне са оригинални.

Пробвах с хард ресет, рестор... няма разлика.

Опитвам да сложа iOS 10 beta, но по време на верификацията ми дава грешка (преди да се развали си я бях инсталирал, но след проблема върнах на 9.3.2 и сега не мога да вдигна нито на Public Beta, нито на Developer).

Моля ако някой има идея къде може да е проблема, да сподели. Ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При смяна на бутона -  Touch ID-то спра да работи.

Само подмяна в сервиз на Apple може да го възстанови.

Питай Google.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бутона не съм го сменял. Прехвърлих си оригиналния бутон на новия дисплей. Казвам само че съм пробвал с друг бутон, но и той не работи.

В Creative ли да го нося? Там не се ли занимаваха само с гаранционни телефони...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...