Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с Iphone 5s


Recommended Posts

Искам да те питам нещо,

имам 5s само че е заключен към оператор мисля че от азия  и проблема е такъв че не мога да стигна до менюто

имали начин да отключа менюто понеже стигам до поставете картата и после че не се подържа ... ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се активира с карта на оператора към който е заключен или турбо сим,стига FMI да не е на ON !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То въпроса не е зададен много компетентно, но като начало провери към кой е заключен и колко ще ти струва да го отключиш. Обясни подробно в кое меню не може да се влезе?! Намирисвами, че е заключен и с код и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самия Десктоп ако мога да така да го кажа/иконите .... след език и държава Wifi мрежа последното е сим рекуест ,,,, и понеже нямам сим освен бг ,,,, не ми излиза вход към Itunes и отваряне на иконите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах и от това обяснение. Снимай го с друго устройство до къде стигаш и пусни снимките тук в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заключен е, и няма карта на оператора с която да го активира.


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...