Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Засега можем да си ги намерим само в OLX за по 2000 лева. Нещата ще се променят от понеделник обаче... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

@Victormihov, аз с моя с7 едж 4 часа екран правя с нормално ползване на телефона ( демек без игри) с айфон 6с ( малкия не +) правя доста повече със същото ползване.На другия тест - clash of clans от 100% до 1% без да оставям телефона да изгасне на 4г - с7 едж 3 часа, айфон 6с 2:45 часа. И аз гледам я хвалите много таз батерия на 7 едж ама само на приказки е "яка" :)

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, HaveFun написа:

@Victormihov, аз с моя с7 едж 4 часа екран правя с нормално ползване на телефона ( демек без игри) с айфон 6с ( малкия не +) правя доста повече със същото ползване.На другия тест - clash of clans от 100% до 1% без да оставям телефона да изгасне на 4г - с7 едж 3 часа, айфон 6с 2:45 часа. И аз гледам я хвалите много таз батерия на 7 едж ама само на приказки е "яка" :)
 

 

 

Точно за тази игра ме интересува как ще се справя 7 плюс . Аз съм го решил де ,но се надявам да правя повече време дисплей . Колега,един малко страничен въпрос за играта имам към теб . Когато линкна андроид АЦЦто ще мога ли да играя от двете устройства или само на iPhone ще мога.

Никъде не мога да намеря точна информация за зареждането на телефона от 0 до 100 % колко време е ... Във всички сайтове дават различно време ,а мен ме интересува с оригиналното си зарядно . В тубата през 2 часа търся за клипове , но още не са направили .Ако някой намери информация ще се радвам да я сложите във форума.

Редактирано от slavista
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@slavista, като линкнеш акаунта можеш да си играеш и от 2  те места :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами като петната миналата година


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много грозни тапети. Аз си ползвам този от iPhone 4 с капките, преформатиран за новите резолюции, и не мисля да го сменям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже който е имал 6 и е пропуснал 6еската дали 7 е достатъчен ъпгрейд?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е достатъчен, а и не губиш удобния формфактор.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като попитат достатъчен ъпгрейд ли е от 6 ми е много забавно. Аз бих казал, че от 6 към 6s беше недостатъчен ъпгрейд. Към 7 си е идеален ъпгрейд. Ако си решил да ъпгрейдваш в този момент е доста странно да си помислиш да вземеш 6s вместо 7. Разликата в цените им не е толкова съществена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а докога ще продължи тая липса на 7 Plus, изглежда в нито един магазин в България не може да се намери... още ли няма количества, кога се очакват, някой има ли представа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата партида на Теленор с малкото бройки беше само с преподписване или поне така ми казаха.
Видно и от селския пазар ОЛХ наистина е било така.
В следващата седмица ще има втора партида, но колко бройки ще са и какво ще се случва никой няма идея за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали в Технополис има вече 7-ци свободно за закупуване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 18 часа в Технополис в Парадайс имаха всички цветове и размери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също питах на няколко места  и случайно попаднах на позната в теленор и тя ми каза 7 плюс между седмица две да очаквам...Иначе никъде не се ангажираха със срок

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...