Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Бутона най-кефи от целия ъпгрейд :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

супер странно как хората масово работят за по 500лв а в магазините iPhone 7 вече е изчерпан...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое му е странното? Те тия дето работят в магазините най-вероятно си купуват по няколко бройки и ги препродават. Първата партида е ограничена и свършва бързо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, inutero said:

супер странно как хората масово работят за по 500лв а в магазините iPhone 7 вече е изчерпан...

Изчерпан е щото сигурно са внесени я има 100 бройки общо, я не...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как 100бр за цялата страна ли то абсурд :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че е абсурдно Айстаил да имат вече 7+, а Теленор да твърдят, че няма още доставка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, inutero said:

супер странно как хората масово работят за по 500лв а в магазините iPhone 7 вече е изчерпан...

Доста неприятно ми става като чета такива мнения. Това, че някой работи за 1000 лева, повече човек ли го прави от тези, които работят за по 500? Средната заплата в София е 1200 лева, което значи че има много хора, които получават повече от това и могат да си позволят да го вземат кеш, а останалите могат да си го вземат на изплащане стига да искат. Нито телефонът е толкова скъп, нито ние сме толкова бедни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой говореше нещо от рода"Видяха се с пари и тръгнаха на почивки в чужбина"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някъде изложен джет блека независимо дали на 7 или 7+ да се види, че не мога да преценя кой от двата черни цвята ще ми хареса повече.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все едно го натискаш 2 пъти,като го докоснеш два пъти ти сваля икони и тн
Свиквай така е новият бутон,но е много як!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7цата е бая по-гръмогласна от 6цата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звъннах сега в iStyle обаче ми казаха, че го нямат телефона и мога да го очаквам в началото на октомври. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, всъщност сега звънях в Ring mall и пича каза, че е имало само една бройка, която вече е продадена, но утре очакват още от плюс-а, като не посмя да се ангажира на 100%, но каза да следя сайта през целия ден. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то ако е в ринг мол, не маже ли направо там да се вземе, защо през сайта, да ти го запази или да ти звънне и да отидеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали го искам от iStyle защото щом се появи при операторите ще излезе на доста по-изгодни цени. 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това е вярно...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам...и ще разберем кусурите :)

Аз затова не бързам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама тоя Portrait mode в камерата на 7+ ме побърква, основната причина да мина от 6S на 7+. Иначе щях да си взема малкия, хем е и доста по-достъпен, има го и навсякъде. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам за момента не е наличен. След следващ ъпдейт. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фейк боке-то го има като функция от години по дроидите. Дори старото ми WinMo HTC мисля, че го имаше.. Разбира се, Епъл ще го направят доста по-добре, а и се вижда резултата в реално време. Ъпдейтът ще се появи октомври, в момента присъства в 10.1 бета. Ако бързаш да го имаш телефона заради портретния режим, то може да изчакаш седмица-две, след като така или иначе в момента официално не е наличен.

Нещо на което не се обръща много внимание, а ми направи впечатление, е че при 7 (за разлика от 6с) има добавени тактилни реакции из iOS. Например - във фотос, когато зумваш снимка и като стигнеш до 100%, се усеща много лека вибрация, като прищракване. Същото е и като се зумне навън. На 6с го има при спускане на нотификейшън центъра, когато си в приложение, но честно казано не разбирам изобщо какво са имали предвид с това. Предполагам, че и на други места из ОС-а има подобни тактилни реакции. Някой със 7-ца да е забелязал нещо по-конкретно? 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако спреш когато извибрира остава на търсачката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Матовия черен изглежда много евтино на живо. Все едно е пластмасов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...