Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Явно трябва да се изчаква както казаха колегите по-горе, въпреки че моята шестица я взех през февруари миналата година и беше с изгорял пиксел, веднага я смених и нямам проблеми и до сега.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

И друг път сме го обсъждали, но всичките ми телефони са щатски и никога, ама никога не съм имал проблемите, които изкачат тук, там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да чакам, си го взимам с две години гаранция сега. Като му стане нещо след година или по-натам ми го сменят с нов ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мислех когато открих пиксела, но си е гадно да знаеш, че нещо не е наред или поне на мен би беше гадно, малко перфекционист си падам :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, Dean said:

Да, даже сега ще му се кефя без кейсове и протектори докато го сменят... 

Инсталирах играта Bleach играх около 7-8 мин и нищо не чувах, е ако долепя ухото силно до алуминия чувам някакви работещи електроники ама то това е нормално ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Максимален контраст+Real Racing и слагам ухо на гърба на телефона и чувам как ми бие сърцето. Нормално ли е?!

А какво стана с играта Mario на Нинтендо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали някаква параноя ме гони, ама съдейки по това какво пишете, имам чувството, че първите бройки, които идват за нашия "пазар", са леко factory second. От България до сега не съм купувал айфон и никога не съм имал проблеми, поради които да ми се налага да го нося в сервиз. Още повече в началните месеци на употреба...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го помислих това... 

Иначе дадох на други хора да чуят шума и определено не съм луд, чува си се ясно. Явно все пак не всички бройки имат проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 15 мин игра на Halo SS , нито шум нито нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия ми iPhone e 2G от ебей в щатите. Пенсионира се преди около 3 години, но сега го вадя от шкафа и го светвам с iOS 3.1.2 ;). Купувал съм си 4-ка от Мтел. След година и половина се появи жълто петно на екрана над сим картата и след кратки перипети с Мтел го смениха и след това още 3 години го носих до преди 4-5 месеца. След него ми донесоха 5s от Щатите. На 10-тия месец ми го смениха в криейтив с друг, защото се разхлопа дисплея в единия край - потъваше с малко. След това 2 години се ползва и продължава да се ползва и сега. Сега 7-ца пак от Мтел. Живи и здрави надявам се да няма проблеми, ама ако има ще се обръщаме към гаранцията. Ползвайте ги със здраве и не се вталявайте толкова. Все пак е един телефон, макар и iPhone ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм очарован от живота на батерията. Не знам къде ги видяха тези два часа повече, но 4.30-5 часа usage на LTE, трудно минавам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

b5256644a9ae1c716a35a616b548efda.png това е при мен от днес


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен прехода от 6S Plus към 7+ е безмислен.
Е, това го казвам, след като нощеска активирах апарата и нямам поне седмица ползване, но няма и да го ползвам толкова, за да мога да го продам без да търпя огромни финансови минуси.

Ако някой иска 7+ 128-ца Голд, нека драсне едно ЛС.
Ще остане доволен желаещия, за разлика от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И преди ли от Плюс-а е било възможно да се гледа в ULTRA HD през youtube app-a? Аз много се кефя на това откритие.

Иначе и аз мисля, че от 6S на 7 да се минава е безсмислено, но тъй-като за първи път съм с Plus е нещо ново за мен и ме радва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уффф, какво да ти кажа, явно попадаш само на проблемни бройки щом всяка година купуваш Айфон и имаш главоболия и сервизи.
Всички тук сме перфекционисти, ако имам изгорял пиксел и аз ще искам смяна, а за това шумулене щях и аз да полудея.
Един съвет от мен, другият Айфон си го вземи ноември-декември, аз така винаги правят и телефоните са 6+, никога, ама никога не съм имал проблеми, само Айфон 4 копчето спря да работи след една година работа (но това си беше тогова масов "проблем" за далечната 2009-та)
 
Успех със смяната.


Нещо бъркаш годините ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9/30/2016 at 11:57, Ангел Арнаудов написа:

........ но стереото определено се чува добре , дори долния спиикър определено си вади, ясно чуваем в тиха среда , Бас :)  

Какво стерроо,какъв бас бе хора? Прекалено много се вживявате,няма нищо повече от 6/6S.

35RaoJgtIYx1lTVr.huge

От къде да дойде?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си много невзискателен,за да слушаш музика от телефон през спийкърите.Бас:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто някой път като нямаш възможност да си пуснеш музика през нещо друго, я слушаш през телефона. Снощи сравнявах силата на звука на 6 и 7 и двата спикъра определено вадят по-силен звук, но не е нещо фрапиращо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се защо постоянно се пише: Струва си ъпгрейда от 6S; Не си струва ъпгрейда от 6S. И така всяка година, нямат край тези коментари. Може си и без тях. Потребителите са разделени на няколко групи:
- Първа група - хора, които ъпгрейдват всяка година, като причините за всеки са различни - повечето искат всяка година най-новото, закото са маниаци; други - защото искат да имат винаги нов стабилен апарат без проблеми с батерии, бутони, петна по екраните и тем подобни; трети - защото са гъзари и требва да имат новото, за да са в джаза, да са фешън и да изпъкват (пред кого, не знам, но нали знаете - да се напиваш като скот и да се държиш като идиот за радост на околните е готино когато си на 18). Има и други причини, но хората от тази група не се интересуват от нововъведения, сравнения и какво повече има новия модел спрямо стария.
- Втора група - хора, които ъпгредват през година или имат финансови или семейни проблеми ако го правят всяка година. И те не се интересуват от нововъведения и сравнения, просто чакат да мине времето и да дойде време за новия ъпгрейд.
- Трета група - хората, които купуват нов телефон просто защото стария е сдал багажа. Същата забележка важи и за тях.
Не вярвам да има човек с възможности, който по принцип сменя всяка година, да види спецификациите на новия модел и да си каже: Ей нищо повече от сегашния ми, няма да купя новия.
По-скоро някой ще надхвърли себе си финансово, отколкото горното.
Мисля, че затова и от Епъл не си дават толкова зор да пускат нещо по така всяка година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@KurtiMakarov
При iPhone 7 звук излиза и горе от слушалката, за разлика от предишните iPhone-и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм от тези хора ,на които това им е първи iPhone , за това изказах очарованието си за Баса :) по горе , защото до сега на Галаксито такъв нямаше :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не намирам никаква разлика м/у  6, 6s и 7, но чисто финансово ми излиза по-изгодно да ги сменям всяка година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, ayl написа:

Чудя се защо постоянно се пише: Струва си ъпгрейда от 6S; Не си струва ъпгрейда от 6S. И така всяка година, нямат край тези коментари. Може си и без тях.  

Не съм съгласен с поста като цяло, а определянето на групите хора си е твое право, разбира се.
В този форум всички (или хайде, повечето хора) изразяват мнение, а не го налагат на никой.
Аз лично първо съм пояснил ясно, а именно:

Цитат

За мен прехода от 6S Plus към 7+ е безмислен.

Естествено, че както има 200 души като мен, така има и 200 души, които ще ъпгрейднат и това е съвсем в реда на нещата.
Няма как да бъдем като овце и всички да скачаме на новия модел или да не скачаме.

На второ място ще отбележа, че мнението ми се е формирало след като прилежно съм изтръскал една яка сума пари, прилежно съм съпоставил това, което имам в единия апарат и това, което ми предлага другия и тогава съм изразил мнението си.
Умишлено съм се въздържал до сега да кажа по данни на хартия как ми се струват нещата, а изчаквах досега ми с апарата.
От цялата манипулация дори търпя финансова загуба също, ако е важно.

Та след като обясних горното да кажа, че не съм се впускал в пространсвени обяснения и детайлни описания защо не си струва ъпгрейда за мен.
Питате ли се защо не съм го направил?
Точно затова - да не насаждам без да искам субективното си мнение на хората наоколо и всеки сам да си прецени струва ли си или не.

И накрая само да питам такива като мен в коя група ще ги квалифицирате и подредите?

пп. Липсата на 7+ като нормално зареждане на пазара е причината да изгубя пари и тук все още да няма повече мнения за и против ъпгрейда.
Ако имах някой познат, закупил вече апарата, щяхме да седнем в едно кафене, да разцъкам половин час и да стигна до извода, че няма да ъпгрейдвам.

Иначе съм на принципа всеки да се кефи на каквото иска, колкото иска и докато иска, пък и кеф цена няма, нали? :)

Цитат

Мисля, че затова и от Епъл не си дават толкова зор да пускат нещо по така всяка година.

Майната им на Епъл - аз затова спирам да си купувам нещо по-така (новия iPhone) всяка година, а ще е по-рядко и тогава, когато според мен си струва. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят опит е следният: Всяка година, започвайки от 4-ката, купувам новия модел за 1500 лв. От 4S купувам новия за същата сума, пиша го на фирмата на приятел и взимам ДДС-то - 250 лв. И продавам стария за 500лв. Това означава, всяка година трябва да плащам по 750 лв, за да съм винаги с новия модел. За мен това е изгодна сделка и съм я приел за годишен разход. За мен няма значение какви и колко на брой са подобренията, но и никога не се притеснявам дали няма да ми издъхне батерията или пр..е бутона. За мен това е важното. И тръпката отвреме навреме да имам по нещо ново.
Тук има и нещо друго - ако всеки сменяше на 2-3 години, какво щеше да стане сс вторичния пазар на айфони?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...