Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

на 10/10/2016 at 19:52, Dean написа:

 Обаче малкото си е малко и е по-красиво на външен вид... 

Сигурен ли си, че и жените биха изрекли тези думи?!?! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Хахахххххахахахх важно е да работи! Имаме жив пример с дооооста голям, който кел файда, че е такъв, като не работи...
ПП:Въобще не се заяждам, само се шегувам. Дано не предизвикам офф топик!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато им се обадя или ги попитам на чат на живо или във фейсбук едно и също ми копират
" Здравейте, За съжаление в момента нямаме наличност от iPhone 7 Plus, заради забавяне от страна на доставчика. Надяваме се в най-кратък срок да получим необходимите количества, за да удовлетворим всички заявки. Следете уебсайта ни и каналите ни в социалните мрежи за повече информация. "

Както е тръгнало до нова година няма да се предлага плюса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В МТЕЛ и големите търговски вериги го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Мтел го има, да, снощи от чисто любопитство попитах в един от офисите и ми казаха, че го предлагат.

Между другото днес видях един Jet Black,Plus в магазин на Теленор и беше в отчайващ вид, супер много отпечатъци и стотици микро-драскотини. Явно модела е направен за снимки във филми и музикални клипове където, сигурен съм, ще се появи скоро. За ежедневна употреба просто не става, освен ако не се ползва с кейс, но тогава какъв е смисъла? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес го получих от приордър

Black 7+ 32g

Mtel

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Dean написа:

В Мтел го има, да, снощи от чисто любопитство попитах в един от офисите и ми казаха, че го предлагат.

Между другото днес видях един Jet Black,Plus в магазин на Теленор и беше в отчайващ вид, супер много отпечатъци и стотици микро-драскотини. Явно модела е направен за снимки във филми и музикални клипове където, сигурен съм, ще се появи скоро. За ежедневна употреба просто не става, освен ако не се ползва с кейс, но тогава какъв е смисъла? 

Зяповядай в удобно за теб време и място и ще ти покажа същия апарат на 8-10 дни употреба без калъф, кейс или каквото и да е предпазно средство как няма драскотинка и прашинка.

И, повярвай ми, съвсем не го пазя, а си го лашкам (ползвам) както си ползвам всеки един апарат мобилен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвали сме jet black,само че преди беше само blacka35090123f1bc5e68a310ce37a0ed390.jpg
Ако си сигурен,сложи го в джоба заедно с връзка ключове , няколко монети и скочи 4-5 пъти:)Всички айфони се драскат много лесно,без значение от цвета!На jet black си личи най-много:)Калъфи и протектори нали има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На джет блек само гърбът ли е различен от блек или и отпред?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То отпред си е екрана и е черен както до сега, а отстрани и отзад е лъскаво черен и се слива с дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gogi6 прав си, 3GS-ката я гледам в шкафа, лъскава, черна и от прашеца само лекинко дето се е събирал между нея и калъфа е цялата леш. Винаги се е ползвала само с калъфче.

Хе го на :

VcUn3K.jpg

jgeKpf.jpg

2A6OHU.jpg

Само от прахът, който се събира между телефона и калъфа. Наистина е като  Jet Black обаче ?. Между другото хубаво че ме подсети за него, че скоро не съм го зареждал.

Редактирано от georgibs81
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той не беше ли пластмасов все пак

 

Иначе по темата, аз не забелязвам вече един позабравен проблем. Не скубе бради :)

С хоум бутона се свиква, само не знам при календара сега трябва да натисна осезаемо по-силно, за да се появи поле за нов запис. Не знам дали е до настройка, но ми е тегаво 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Извинявам се за отклоненнието, но да използвам че загофорихме за iPhone 3GS, на някой колега от София да му се намира СИМ карта на Orange France, ще съм благодарен ако ударите едно рамо за активрането на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, algor написа:

Зяповядай в удобно за теб време и място и ще ти покажа същия апарат на 8-10 дни употреба без калъф, кейс или каквото и да е предпазно средство как няма драскотинка и прашинка.

И, повярвай ми, съвсем не го пазя, а си го лашкам (ползвам) както си ползвам всеки един апарат мобилен.

Радвам се, че ти се е паднала неодраскваема бройка. Не си го обянявам по друг начин... В youtube има unboxing клип в който жената оставя телефона на масата докато покаже аксесоарите в кутията и веднага след това забелязва малка драскотина. :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох...

Не знам, ама явно аз не съм наред с главата.
Честно признайте - има ли тук хора, които вечер като се приберат първата им работа е да седна ти да огледат милиметър по милиметър апаратите си за да видят има ли резки от ползването днес или няма?!?!

Не упреквам никой, ако го прави, но аз не бих издържал този психически самотормоз, честно.

Аз лично продължавам да се кефя на апарата си и ме бОли фара дали има 3/33 точици и резки.
То по-добре не го купувайте, ебаси...

пп. Тая от клипа е в разработка от военните, мама им стара.
Даже мисля, че ако не го вади апарата от кутията пак ще има две точки, защото не го е извадила след отварянето, а е престоял.
А?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, gogi6 написа:

 
Ако си сигурен,сложи го в джоба заедно с връзка ключове , няколко монети и скочи 4-5 пъти:)Всички айфони се драскат много лесно,без значение от цвета!На jet black си личи най-много:)Калъфи и протектори нали има

Току що се уригнах три пъти, а той се надраска само два пъти.
Дали да не пиша на Apple за този проблем?!?!

пп. Ти честно ли ми предлагаш да скачам по сценарии?
Дай поне и някакво заклинание да изрека, че да съм пълен дебил, а не само частичен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти :tooth:

пп. Не знам вече кой се шегува и кой е сериозен, честно.
Изпадаме в някакви полемики, от които се губим в превода понякога.
Принципно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.10.2016 г. at 19:45, drjivago написа:

Днес го получих от приордър

Black 7+ 32g

Mtel

Егати и преордера, след близо 20 дни, ужас

Със здраве да го ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той не беше ли пластмасов все пак
 
Иначе по темата, аз не забелязвам вече един позабравен проблем. Не скубе бради
С хоум бутона се свиква, само не знам при календара сега трябва да натисна осезаемо по-силно, за да се появи поле за нов запис. Не знам дали е до настройка, но ми е тегаво 

Първия телефон, който ме е скубал някога.
Брада нямам, но косата ми е като двуседмична брада. Е там вече няколко пъти, но интересно че други до сега не са ме скубали. Ще да е от бройката или от това, че всички досега са били със стъклен протектор.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха. Не знам. Мен шестицата ме скубеше доста, 6s plus по-малко. А сега изобщо, пробвам нарочно и не става :). Реших, че заради защитата от прах и вода, ама знам ли....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвали сме jet black,само че преди беше само blacka35090123f1bc5e68a310ce37a0ed390.jpg
Ако си сигурен,сложи го в джоба заедно с връзка ключове , няколко монети и скочи 4-5 пътиВсички айфони се драскат много лесно,без значение от цвета!На jet black си личи най-многоКалъфи и протектори нали има

4, 4S не бяха ли и те джет бляк :D а и не се драскаха :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха. Не знам. Мен шестицата ме скубеше доста, 6s plus по-малко. А сега изобщо, пробвам нарочно и не става . Реших, че заради защитата от прах и вода, ама знам ли....

Ето защо Apple трета година пуска този дизайн - докато не спре да скубе, няма да го промени ;) Мислете му дали още скубе, че може и догодина да остане същия ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще преместят , лентите за антената вертикално и камерата по средата и ще предложат изцяло нов продукт в който са променили всичко :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...