Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Нормално e, както каза Асен, това не е политиката на Епъл. А и все пак не сравняваш PlayStation 3 и Playstation 4.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

преди 9 часа, ayl написа:

Ми естествено, че няма. Това е нещо като при компютрите - като пишеш уърд документ или работиш с екселска таблица дали ще работиш на Mac Pro или на Асус за 500 лв няма да има разлика. Разликата и тук ще се усети на някъкви гежки игри или на работа с видеообработващи програми.
За нас, стандартните потребители - сърф, форуми, месинджъри, снимки - разлика не трябва да има поне между 6 и 7.

Не съм съгласен, точно защото предимно през деня си работя с апарата и най-вече Word, Excel, Power Point и т.н.


Отворете си по 2-3 файла от тези програми (тези, които работят интензивно с тях), обработавйте ги и променяйте данни от файл 1 във файл 3 (примерно), връщайте се от един към друг файл и прочие и прочие да не обяснявам като ученичка.
Та точно в ежедневната си работа (подчертавам - работа) усещам разлика между 6S+ и 7+.
Изобщо нямам предвид дали някой от двата апарата отваря даден сайт в браузъра с няколко милисекунди или дадена игра зарежда две секунди по-бързо в някой от двата модела.
Тези тестове нека ги оставим за малоумниците в тубата.

И да ви припомня - върнете се на първите ми 1-2 поста, след като разцъках 7+ и споделих тук, че смяната не си струва.
После купих новия модел, избирайки го като жена - възхитих се от изработката и уникалността на външния вид, купих го и чак накрая в процес на ползването се убедих, че е по-бърз и по-производителен от предходния си събрат.

Но пък отново се връщам на написано от мен по-горе, че както аз го усещам по-по-по, така ще има други хора, за които няма да има разлика между единия и другия.
И това е съвсем, съвсем нормално, разбира се.

Кефете се на това, което ползвате и стига сте се вторачвали във вторичните полови белези, а именно кой е по-бърз, кой се драска повече и колко държи батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с камерата е проблем на ios 10 и при мен го има на 6-цата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Това казвам и аз де. При снимане също зацепва бавно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, изредих 3-4 програми, които ползвам непрекъснато, но това не означава, че говоря само за тях.
Камерата е по-добра, батерията също, но в същия момент сигурно има пък други детайли, където 7+ ще изнемогне (примерно).
Разни хора, разни идеали - тоест всеки търси нещо различно от другите в един апарат и важното е, че го намира.

пп. Както се каза вече многократно, тая 10-ка така ми къса нервите, че на моменти засенчва кефа от ползването на апарата...
Не е истина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой със закупен 7 от Теленор да сподели дали е заключен или отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са отключени, освен ако не го закупиш на свободна цена от тях. Тогава ги го отключват в рамките на деня, след подаване на заявление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не мога да се сдобия със седем джет блак! Още малко и ще ми мине мерака!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как пък алгор си купи 7+ и матов и джет блек през октомври не е ясно. Не е нужно да чакаш коледа, нова година или други празници. Обади се на мястото от което искаш да го вземеш и го поръчай, в най-лошия случай дай капаро. Не виждам нищо сложно в това. Аз с преордър от Мтел имах iPhone 7 Блек на 26-ти септември, поради това че на 22/23 магазина в който го бях заявил не работеше поради националните празници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След месец ползване и аз да споделя мнение.
Батерията се държи добре, по-бързо работи в сравнение с 6-ца, а най-голямото предимство е липсата на хоум бутон.
Като минус мога да потвърдя, че камерата понякога увисва, но се надявам да го оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен само реакцията на хоум бутона(дали сингле клик дали мултитаска като пускам) се забави с полвин секунда горе долу, усеща се и е дразнещо... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като мъжът ми ползва седмицата, забелязах че ми е изключително трудно да изтрия приложение от хоум скрийна - задържам, но все не уцелвам натиска и се появява диалоговото меню, голям смях падна с опитите ми...естествено махнах го от настройките, но ще ми трябва повече тренинг, като си взема моя, нали шестичката няма 3D.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като мъжът ми ползва седмицата, забелязах че ми е изключително трудно да изтрия приложение от хоум скрийна - задържам, но все не уцелвам натиска и се появява диалоговото меню, голям смях падна с опитите ми...естествено махнах го от настройките, но ще ми трябва повече тренинг, като си взема моя, нали шестичката няма 3D.


И аз бях така в началото, докато не открих, че трябва леко да докоснеш приложението и да изчакаш малко.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам, явно просто трябва да схвана принципа, но е по-лесно като телефонът ме е в ръцете непрекъснато, а не като ми го дават само за да покажа кое как става...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз " открих" :) че има и настройка за силата на натиск задействащ 3Д тъча . :)


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Това го има от една година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, 128 гиги са с по-добър показател от 256!

 

PerformanceTest Mobile by PassMark Software Inc
https://appsto.re/bg/yFiED.i

IMG_0310.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следователно проблемът засяга само 32-ките. Много к*рвенска проява от страна на Епъл, за да спестят някой цент. Особено като се има предвид, че основният им източник на печалба е флаш паметта, понеже я продават прескъпо на крайния потребител.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, за това се разчу още миналата седмица, явно паметта на 32-ките е по-бавна. То май и с шестиците имаше някаква разлика, ама не помня там кое беше, все да има по нещо. Не е чак болка за умиране, но и аз не виждам защо го правят...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предоставяне на причина на хората който са в размисъл, дали да си вземат по-скъпия iPhone. Всичко е реклама ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"основният им източник на печалба е флаш паметта, понеже я продават прескъпо на крайния потребител."

Sent from my iPhone using Tapatalk

Предполагам имаш предвид с това че я вземат от производотеля и я надуват много като цена за различните модели. Те целия IPhone го продават прескъпо ти за паметта говориш. Да се направи IPhone излиза 292$ и се продава за 749$(128GB) това са си 457$ печалба. И като че ли за първи път качеството пада - това с паметта, а днес сутринта гледах видео на джет блека пък буквите с надпис IPhone и там другия знак сертификат се отлепят лесно. Факт че качеството пада

Едит: забравих да спомена че използват евтина памет на 32 модела е Hynix. На 256 използват реномирана памет на Тошиба. Помня преди време тази Hynix беше най смотаната RAM памет (за ПС говоря)да се продава. Евтина и постоянно дефекти даваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...