Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

292 долара струват компонентите на телефона, не направата. От там започват други разходи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Днес и аз се сдобих със 7-ца. Инсталацията на телефона не ми стигна да свикна с новия бутон. Ще пиша отзиви след седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-малък е обема, толкова по-малко чипове, съответно и по-ниска скорост. Същото е и при SSD. Аз не виждам никаква драма, това са възможностите на технологията към момента. Предполагам, че на айфон 6s 16GB ще е много плачевен резултатът, ама не видях услужливците в статията да са го тествали. Все пак гейт трябва да създават, а не да ограмотяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се рестартира 7+ с новия бутон. Задържам power+ home , но само прави снимки


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Power + volume-, на заключен екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да е заключен екрана. И на отключен става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да е заключен екрана. И на отключен става.

При мен не става. Само намаля звука до край ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да но след още сек/две го рестартира :) и след рестарта звука си е там където е бил преди да натискаш ;)

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие изтрещяхте абсо-фъки-лютли!!!

Въпрос към пишещите, относно рестарта: защо просто на отключен или заключен екран не задържите пауър бутона?!?!
Защо трябва да се държат два бутона в комбинация на някакъв си екран, като ефекта е един и същи?

Явно съм мноу тъп и не разбирам, затова моля да ми обясните кат на класик тъпунгер.

Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли се е случвало да забие машинката и да не може да се изключи по стандартния начин?
На мен ми се е случвало 2 пъти и нищо освен хард ресет /home + power бутони/ не помага.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Секунда...
Забиването или зависването е ясно - тогава варианта е един, но горе не виждам да се говори за този случай и затова попитах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питането беше за рестарт :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, algor написа:

Секунда...
Забиването или зависването е ясно - тогава варианта е един, но горе не виждам да се говори за този случай и затова попитах.

с бутоните е един вид soft reset- задържаш, докато отново се рестартира и покаже ябълката и тогава пускаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, ayl написа:

...не ми стигна да свикна с новия бутон. 

За мен точно това е най-голямата промяна. Свикнах вече, та даже ще ми липсва, ако го няма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звънят ми в понеделник ,че вече имали в наличност 7+ за мен и ми казаха до петък ,че ще го получа. Звъня им днеска да ги попитам какво става и тея ми викат ,че нямали налични устройства и съм в очакване. Това е пълна пародия. Ментел и Apple  показаха пълна аматьорщина .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат налични за бизнес клиенти, а Епъл и Мтел нямат нищо общо по между си , освен теб ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple доставят по заявка, въпреки че има недостиг, нашите мърлячи, независимо кой от трите оператора, винаги са били така, поръчват все едно от джоба си ги плащат и не само когато говорим за iPhone. Винаги съм издирвала телефони по офисите, дори и преди като ползвах галакситата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Днес в Мтел поръчах 7 32гб, черен мат при преподписване (бизнес абонат, ако има значение). Тъй като сте по-запознати от мен, реалистично кога мога да го очаквам? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя акаунт ми каза, че 32GB имат налични. За 128 се чака незнайно колко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоест в един перфектен случай, това може да стане утре :blink::D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей много ме кефи новия бутон. В iStyle има налични телефони от всички модели, за цветове не знам. Аз по принцип се интересувам само от черен.

Засега съм доволен от покупката, ще видиме батерията колко кара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...