Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

On 9/21/2016 at 5:27 AM, ayl said:

Нали,... и на мен ми харесва бутона. Батерията също ще ти хареса, ако не връщаш backup от iOS9.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Никога не връщам бекъп. Винаги карам на чисто въпреки 2-та часа са преинсталация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най после и аз съм с 7, новия бутон много ми харесва как работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз дочаках 7 Plus jet black 128ца. Мтел да имат много поздрави с Pre order-ите си... цял месец и повече напразно чакане и все още нищо при тях. За щастие се добрах до една от 3-те бройки в търговската мрежа на технополис. :)

Иначе jet black-а създава усещането че държиш истинско бижу в ръцете си. Въпроса с драскането ще покаже времето :)

Редактирано от mileff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз забелязвам едно леко прегряване при плюса. При вас как е? Особено на 3г ми топли ръцете. Не, че се оплаквам сега в студа, но досега доста айфони са ми минали през ръцете и тоз е най-топъл. Иначе шум от  процесора не се чува

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен шумът спря... може би тогава като връщах BACK UP-а се беше натоварил на макс и затова се чуваше, че даже и минути след това, много се бях панирал, но в момента всичко е ток и жица. 
Иначе и според мен бая позагрява при интензивна работа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес най-накрая съвсем случайно видях на живо в Теленор 7 Plus Jet Black. Личното ми мнение е, че просто това е IPhone-ЪТ (с главно i и пълен член + удивителна)! Всички останали бледнеят пред него. Не знам от какво е... Двете камери ли, огромната лъскава задница ли (все едно за кола говоря)... Просто изглежда внушително. Малката 7-ца като я погледна и пипна (пак в лакирания цвят) нещата не стоят по същия начин. Просто все едно държа лъскава малка играчка и изобщо не усещам да е алуминиева, а все едно пластмасов андроид. Сега, за размера всеки си има предпочитания и не искам някой да се обиди за тия ми писания. Просто споделям мнение.
Точно такава се бях засилил първоначално да поръчвам на преордър, но поради технически причини и размисли, в крайна сметка се отказах. И за момента все още не смятам да сменям 6с +а. Само се надявам да запазят същия цвят и за следващия модел, а да не стане като с 5с. Майната му, че се драска и оставя отпечатъци. Ако ти е кеф, кеф ти е. :)


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм спокоен, че поне още един човек на тоя свят мисли като мен, относно въпросния модел. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме подхлъзнете вие да си взема jet black, малкия обаче де, но и без това много ми харесва, като чета подобни мнения и се нахъсвам още повече :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, dessyteneva написа:

Ще ме подхлъзнете вие да си взема jet black, малкия обаче де, но и без това много ми харесва, като чета подобни мнения и се нахъсвам още повече :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Днес в един Техномаркет, където познавам 2-3 от момчетата, работещи там, се събраха да гледат Джет-а, защото още не бяха виждали.
Е, от 7 човека, 10 изказаха възхищението си от апарата и горе-долу същите суми, като колегата по-горе.

"Извънземен", "Невероятен", Създава впечатление на космически кораб", "самото съвършенство" бяха част от изразите.
А да се има предвид, че повечето от тях ползват Андроиди и не са фенове на марката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно там е тънкия момент:)Не са имали 3G и 3GS:)Космически кораб:))))Ох не мога

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, уникален е, гледах ги и двата размера в Теленор, докато купувахме нашия матовия, но при мен проблемът е друг, аз съм перфекционист, най-малката драскотинка ме побърква, точно заради това се чудя още... Ако имам късмет края на този или началото на следващия месец ще взимам телефонче, ако не - януари, така че имам време за размисъл. Наистина много ми харесва, а и аз наистина пазя телефоните, така че има голям шанс да го взема, ще видим :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, dessyteneva said:

Да, уникален е, гледах ги и двата размера в Теленор, докато купувахме нашия матовия, но при мен проблемът е друг, аз съм перфекционист, най-малката драскотинка ме побърква, точно заради това се чудя още... Ако имам късмет края на този или началото на следващия месец ще взимам телефонче, ако не - януари, така че имам време за размисъл. Наистина много ми харесва, а и аз наистина пазя телефоните, така че има голям шанс да го взема, ще видим :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ако наистина смяташ да го купуваш, не те съветвам да му слагаш фолио на гърба. На 57-та секунда от видеото се загледай във фолиото, в момента когато го свалят. Гледам, че даже и на картинката на видеото се вижда - текста от гърба се отлепя заедно с фолиото.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става фантом!Без серийни номера и марка.Забулен в мистерия "космически кораб":))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина смяташ да го купуваш, не те съветвам да му слагаш фолио на гърба. На 57-та секунда от видеото се загледай във фолиото, в момента когато го свалят. Гледам, че даже и на картинката на видеото се вижда - текста от гърба се отлепя заедно с фолиото.
 

Да, писах стания за това, но аз ползвам единствено гръбчета. Все пак е добре тази информация да я има и тук :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D интересно.

Тези които го купиха вече понасъбрахте ли впечатления и мнения?

Аз доколкото успях да разбера тача не работи под вода?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е много добър:)Може би най-добрия на пазара.Аз минах от 6s и не съжалявам нито за миг!Всеки си знае обаче

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъчът на никой телефон не работи под вода. Все пак е капацитивен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само където си свалих задния протектор за да видя дали ще падне текст с него :D С обикновен протектор нищо не падна и буквите са си там, така че веднага си залепям нов :) За момента гледам че нямам и драскотини по останалата част от корпуса въпреки "фамозното" покритие :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички! Мераклия съм на 7+ . Работя в Лондон но го няма още, има го само за разглеждане в магазините , а виждам че в БГ вече някой хора го притежават питах кога се очаква но никой не казва. Интересно ми стана чак. Явно в България сме по напред с материала. Някой може ли да каже нещо по моят въпрос?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще пуснат на пазара iWax да си лъскаме JetBlack-a!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 minutes ago, Stoycho Andreev said:

Здрасти на всички! Мераклия съм на 7+ . Работя в Лондон но го няма още, има го само за разглеждане в магазините , а виждам че в БГ вече някой хора го притежават питах кога се очаква но никой не казва. Интересно ми стана чак. Явно в България сме по напред с материала. Някой може ли да каже нещо по моят въпрос?

 

Ма ела си в БГ и ще си имаш всичко ;)

В carphone warehouse почти съм сигурен, че ще има ама внимавай да не ти набутат флекс или операторски, ако разбира се искаш отключен де .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да е отключен.Бях в Apple Store и john Lewis но няма . А какво е ФЛЕКС че не разбрах?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ stoycho andreev

http://www.apple.com/uk/shop/iphone/iphone-upgrade-program
От тука става номера . Влизаш и гледаш в кой магазин излиза и го букваш.
Така си взех + за един ден . Почваш да проверяваш в 6.00 и действай бързо . Изчезват за секунди бройките . Сменяй магазините от менюто. Около 10.00 излизат и брийките ,които са поръчани , но не отишъл никой да ги потърси.

Дерзай и успех . До утре , ако ти се занимава и пообикаля, ще се похвалиш с нов +


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...