Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Няма наличност. Чакаме 1 7-ца че преподписахме. 32гб черен , но..... си чакаме


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

snip_20161027194216.png

 

До вчера си беше, че няма наличност в електронния магазин, а днес е така от обяд, но нямало. Парадокс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ограничени са доставките за Европа.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз. Смятам да ъпгрейдвам само заради цената. Затова чакам от ментел. Добри са новостите, но мога да карам с 6S+ още година, ако бяха обявени по-високи цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С операторите бива:)Продаваш 6s ,даваш 200-250 кинта отгоре и си готов!По-добър хардуер,защита от вода,по-добра батерия,повече памет(аз бях с 16гб)Какво да се коментира

b9819e3ead50d3854bc9a36c3707cb9d.png
Може да се види процесора на какво ниво е
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ,имам проблем с микрофона ! Много тихо ме чуват от другата страна? Какво мога да направя?
Пробвах със звукозаписи гласови съобщения и е добре. Но когато говоря ме чуват много слабо все едно съм заглъхнал?Сега сложих и бета версията (последния ИОС)

Редактирано от slavista
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кейс, който закрива първит/вторият миркофон или като говориш и си слагаш пръста на микрофона отдолу.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам кейс , нито слагам пръста. Има ли някъде настройка на микрофона или приложение?

Редактирано от slavista
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай много внимателно с игла да изчистиш долният микрофон. Ако не помогне пробвай с карта на друг оператор. Накрая - сервиз. Това бих направил аз.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И си попълни профила. Аз бих казал, че ще е чудо ако 3GS-a ти още работи и всичко му е наред ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да изключиш Phone Noise Cancellation. 

Също така пробвай да изключиш 3G, в къщи няма добър обхват на 3G и единствения вариант да проведа нормален разговор е да изключа 3G то.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорите за апарата на Слависта и той е 7-ца, не виждам защо е това чистене, включване и изключване и т.н.
Апарата е факт, че има проблем и вместо да се ръчка с игли и карфици и да стане някоя беля, по-добре да го носи в Криейтив да го видят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърках се и поръчах този тефтер калъш, но е за 7+. Ако някой има интерес от София да му го покажа и да пише.
0cb47cf2615d5d3178882ab11a14b93e.jpgbbd19291c2cc974703bb4329e543289e.jpg5a14f61cebf0906338f78bd115b0ac3a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгеле! От мтел писаха, че ми носят телефона утре. Ако и другите услуги, които предлагат са толкова ефективни... !? Мъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти си късметлия. Мен ми казаха, че не съм им приоритетен. Имало бройки ама съм щял да поизчакам до следващата доставка, която ще е до 2 седмици. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звъннаха от Теленор, че вече съм имал телефон в магазина и мога да отида да си го взема. С такъв кеф им казах, че вече чакам 8-цата защото 7-цата остаря и не ми е интересна, след което затворих... :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не усещам абсолютно никаква разлика в бързината между 7 Plus и 6S Plus. Не съм засичал секунди, но в реална работа за мен са еднакви. Нямам усещането, че съм с нов телефон, няма я и тръпката да го ръчкам и разглеждам. Същото като минах от 6 на 6S. Не съм и напълно убеден, че чисто черното е чак толкова хубаво. Много трудно се отличават бутоните, тъй като се сливат с корпуса. За хоум бутона все още не знам дали да се радвам или да го кълна. Сработваме се лека-полека :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди една седмица замених изстрадалата ми 5-ца с 7+ и съм изключително доволен :)

Разбира се, че скока е голям, но няма такъв кеф!

Относно батерията: Usage: 11 hr, Standby: 36 hr

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би в този ред на мисли е добре да се прави смяна през поне един модел нагоре, за да има "тръпка "  :)   

 

п.п. Аз нямам база за сравнение ,защото съм нов тук :) 

Редактирано от Ангел Арнаудов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Теленор за 7 plus пише, че е с временно ограничена наличност, което все пак означава, че имат някакви бройки. В магазините пък се правят на интересни и ми казват, че никъде няма.

Та, някой има ли информация по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам приятел, който работи в Теленор и със зор ми намери една бройка 128гб black. Каза ми, че имало по магазините, но всички били запазени за клиенти.. И понеже съм работил по операторите ми е ясно за какъв тип клиенти са запазени. За тези, които не се досещат ще споделя, че с приоритет са клиентите, които правят нови активации. С оглед на това, проверявай по магазините и ще намериш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера звъня на мтел да поръчам една седмица за мен ,като исках 128гб черен мат ,а акаунта се смее и вика ами нямаме черен ,а само Jet Black :)) Много смешно ми стана - всеки ревеше за него ,а сега само него имат :) . Те така де от половин час съм модерен и лъскав ,но усещам как ще си взема някакъв хубав заден протектор . Я ми препоръчайте някакъв тънък ,който да върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карбон! Тънък, лек и доста як. Ако ти се дава пара, разбира се. ;)

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ако ти се иска да си лепнеш мушама на телефона...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...