Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Гаранцията отпада, ако маркера вътре в телефона е станал червен, в следствие на проникнала вода.

 

Screen_Shot_2016-10-03_at_23_18_21.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

И какво излиза, че пак ще треперя дали ако вали леко дъждец да си вадя телефона щото после по дефолт ще горя в теленор ако му стане нещо дори и по друга причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От дъжд нищо няма да му стане ;) Даже една от рекламите на Apple е точно такава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И винаги при отваряне на апарата могат да намокрят маркера и да стане червен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На всички стари модели маркерите са видими и достъпни отвън, така че този е доста по-защитен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видими са при моделите на Сони, намиращи се под капаците, с които бяха защитени портовете. Дали са видими, или не маркерите-не е критерий за степен на защита. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах едно клипче как в една купа с вода за няколко минути и замина 7цата... е как се доказва, че това е дефект?

При мен жужене и висока температура имаше при първоначалния сетъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Tadaa SLR by menschmaschine Publishing GmbH
https://appsto.re/bg/9PxmR.i

За 3.99€ същия ефект


Sent from my iPhone using Tapatalk

Това приложение е мега яката набутвация!
Не е нещо, което Snapseed, например да не може да направи!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То да е само това. И аз се набутах 7-8€ за boke ефект... Нито едно не работи сносно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли магнити от калъв да вилаят/повредят телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Това приложение е мега яката набутвация!
Не е нещо, което Snapseed, например да не може да направи!

Що бре? Освен че е пипкаво.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли магнити от калъв да вилаят/повредят телефона?


Принципно - да.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Що бре? Освен че е пипкаво.

Ами както казах може да се направи този ефект с много безплатни приложения. Затова :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, не пиши глупости, моля те. Не един-два дисплея с петна от твърде силен и не на място поставен магнит в китайски калъф съм видял. Загубата на обхват се подразбира, да не я коментирам изрично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета и момчета, лейдис енд джентлемен, мадам енд мосю,

Тържествено ви уведомявам, че днес имах прозрение и се докоснах до съвършенство, което до момента човешка ръка (и крак) не е сътворявал!
Аз бях благословен и посочен от съдбата (за мръсниците с гадно подсъзнание уточнявам пак - посочен, а не посечен!!!) днес, в ден вторник, на четвъртото за м. октомври завъртане на земята около оста си, да видя, докосна и усетя блаженството и това, на което всеки богоизбран и с опростени грехове земен мъченик има удоволствието да се наслаждава в ябълковия рай...
Чудите се защо ябълковия?!?!
Ами просто, защото говоря за iPhone 7+, Jet Black!!!

Единствения, неповторим, уникален, страхотно изпипан и неподправено възхитителен!!!

Нямаше как да не си го купя и - повярвайте - изобщо не ми пука дали ще се счупи, надраска, ще има отпечатъци по него непрекъснато и т.н.

Съветвам всеки, който не го е виждал първо да го види и усети в ръката си и тогава да преценява с избора си на модел, като съм далеч от идеята, че всички хора по света ще им хареса така, както на мен.
Както и да е.

Стига съм писал, но всъщност аз не пиша, а се хваля!!! :yahoo:

пп. Специални, огромни и абсолютно човешки благодарности към Миро, без който съдбата щеше просто да ме подмине и дори да не се изплюва върху мен, както прави с няколко милиарда души по земята.
Благодаря ти, май френд! :newyear2: 

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джетбляка се драска само с помисъл, а носенето на калъф пък го обезмисля :) инъче да добре изглежда

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито!
Миналата седмица разцъках един джетблек и наистина е уникален!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да го ползваш и безавайрийна работа на апаратчето. Не съм имал удоволствието да го видя на живо джет блекчето при 7 плюс, но не се съмнявам, че е уникално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майната им на Епъл - аз затова спирам да си купувам нещо по-така (новия iPhone) всяка година, а ще е по-рядко и тогава, когато според мен си струва. 


Знаех си, че заканата ти няма да трае дълго.
:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй де, това беше докато видя Jet Black ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много е красив наистина! Със здраве да си го ползваш!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета и момчета, лейдис енд джентлемен, мадам енд мосю,
Тържествено ви уведомявам, че днес имах прозрение и се докоснах до съвършенство, което до момента човешка ръка (и крак) не е сътворявал!
Аз бях благословен и посочен от съдбата (за мръсниците с гадно подсъзнание уточнявам пак - посочен, а не посечен!!!) днес, в ден вторник, на четвъртото за м. октомври завъртане на земята около оста си, да видя, докосна и усетя блаженството и това, на което всеки богоизбран и с опростени грехове земен мъченик има удоволствието да се наслаждава в ябълковия рай...
Чудите се защо ябълковия?!?!
Ами просто, защото говоря за iPhone 7+, Jet Black!!!

Единствения, неповторим, уникален, страхотно изпипан и неподправено възхитителен!!!
Нямаше как да не си го купя и - повярвайте - изобщо не ми пука дали ще се счупи, надраска, ще има отпечатъци по него непрекъснато и т.н.
Съветвам всеки, който не го е виждал първо да го види и усети в ръката си и тогава да преценява с избора си на модел, като съм далеч от идеята, че всички хора по света ще им хареса така, както на мен.
Както и да е.
Стига съм писал, но всъщност аз не пиша, а се хваля!!! :yahoo:
пп. Специални, огромни и абсолютно човешки благодарности към Миро, без който съдбата щеше просто да ме подмине и дори да не се изплюва върху мен, както прави с няколко милиарда души по земята.
Благодаря ти, май френд! :newyear2: 

Освен Audi, и Apple успяха да ти вземат парите. Даже и CarPlay вече ще използваш. Да ти е честит!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам  питане към колегите с 7 или 7 плюс. Става дума за следното, когато е стартирано приложението камера във фонов режим, след входящо или изходящо обаждане при отваряне отново на приложението камера се получава 5-6 секунди тъмен екран и не може да фокусира правилно и след това се оправя. На старата 6-ца го нямаше това нещо. Този  проблем  се забелязва само, когато е пусната камерата в бекграунд и се проведе разговор и е еднократно. През останалото време няма абсолютно никакви проблеми. При вас става ли нещо подобно?

С 10.0.2 съм върнат бекъп, чрез iCloud

Нещо подобно, което е показана в това видео - https://www.youtube.com/watch?v=tnhVNhjxfcI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, става и то не само при това описано действие.
И при 6S plus е така и сега при 7+, но при мен се получава непрекъснато и ежедневно, а не само при работеща във фонов режим камера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...