Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

За трети път ми забива-набирам номер и не мога да затворя-тъмен екран, единствено home+power и рестарт засега го лекува. Грозна история... :(

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Преди няколко дена една 7-ца пропищя като телевизор без ТВ сигнал , само с хард ресет се оправи. Интересното е, че същия проблем съм имал с iPhone 5.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес по едно време ми отказваше home button-a, после тъч-а отказваше да работи и се оправи с хард-ресет. Но аз поне съм с бета на 10.1 и се успокоявам, че това е проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана тука, заваляха проблемите ли :D

При мен само веднъж ми е забивал, екрана се затъмни и рестарт..

Както и стандартните ИОС бъгчета, някои от времето на иос 3, са си тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъга с камерата се проявява и при мен, както и не всеки път мога да отговоря на повикване с приплъзване


Дано в следващият ъпдейт да оправят тези два досадни бъга
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъгът с камерата не могат да го оправят от iOS 9.0.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някой да е получил + от ментел или  сините? Кво става то излезна новият модел ,а те нямат бройки. Какъв е смисълът от тия записвания и прочие?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смисълът е, че карат по-наивните да подпишат договора и когато има налична бройка, тогава да си я получат... и в Ментел и в Телетор се опитаха да ме примамят така. Сигурен съм, че са се хванали риби на въдицата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъгът с камерата не могат да го оправят от iOS 9.0.1.

освен да пишем и досаждаме на Apple


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

45 minutes ago, slavista said:

Случайно някой да е получил + от ментел или  сините? Кво става то излезна новият модел ,а те нямат бройки. Какъв е смисълът от тия записвания и прочие?

Мтел вече доставят 7 Plus

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Izzy написа:

Мтел вече доставят 7 Plus

Кога? Къде? :)

Аз чакам + от Мтел на Pre-order, но работата малко е, че чакам "от умрял писмо".

Колегата, който обясни, че мотива им е подписване на договор не е точно така, защото никой не те насилва да подписваш предварително договор и да си чакаш апарата, така че аз си обяснявам липсата с кофти организация на поръчки/доставки. При положение, че вече има всички варианти например в Технополис (и не само там), не разбирам, какво друго може да е.

Във Вторник им изпратих и запитване с молба за някаква информация за очаквана доставка и ми отговориха следното (нищо) :

 

"Здравейте,  
 
Във връзка с Вашето запитване, бих желала да Ви информирам, че поръчка с номер (еди коя си) е успешно приета. За съжаление в момента нямаме достатъчна наличност от iPhone 7 Plus, заради забавяне от страна на доставчика. Надяваме се в най-кратък срок да получим необходимите количества, за да удовлетворим всички заявки. Ще получите уведомителен имейл от колегите от електронния ни магазин, след като разполагаме с наличност. 
 
С уважение: 
“Обслужване на клиенти“"

 

 


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година чаках около 40 дни от мтел 6S+, накрая ми се обадиха, че имат само 128gb и го взех, щот сигурно още щях да чакам за 64gb, какъвто исках. Сега като гледам не е по-различно дережето. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за Вас, но аз на 22-ри получих мейл в който ми казаха, че поради невъзможността куриер да го достави в почивните дни 22/23 септември , ще го получа в следващия понеделник 26.09 и така и стана. Това е за iPhone 7 32GB. Не мисля, че минали години е било така в първия работен ден след обявената дата за стартирате на продажби в нашата страна, да има телефони в МТел. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моя го получих на 26ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за 7 Plus, не 7 :)

Редактирано от mileff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Значи не е от "слаба организация" в противен случай и 7-ци нямаше да има. Вероятно наистина доставчика ги бави. Не е само в България.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден от Мтел донесаха на жена ми iPhone 7 Plus 128GB. Беше pre-order направен на 16 Септември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Дубай няма дефицит от самото начало. Явно търсенето е слабо или цената им е висока - 3200 дирхама (около 1500лева) без договор за 7+ 32гб :) За сметка на това обаче, в един от магазините на Епъл имаше 5-6 маси със по 15 телефона от всички разновидности на 7 и 7+ на които можеш да разцъкваш спокойно и колкото си искаш без никой да те притеснява...

Редактирано от maxpainus
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих си купил 7+ 64GB. Сигурно ще е с android.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Дубай няма дефицит от самото начало. Явно търсенето е слабо или цената им е висока - 3200 дирхама (около 1500лева) без договор за 7+ 32гб За сметка на това обаче, в един от магазините на Епъл имаше 5-6 маси със по 15 телефона от всички разновидности на 7 и 7+ на които можеш да разцъкваш спокойно и колкото си искаш без никой да те притеснява...

Намери с кой да ни сравняваш:))
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на сайта istocknow.com се вижда че има дефицит на плюса и точно на кои цветове. Като цяло освен в Берлин в никой от магазините им не се появяват наличности в европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...