Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

7+ розе и голд може да се намери лесно в България, а от другата седмица на пазара вече ще има достатъчно бройки и от останалите цветове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

преди 2 часа, maxpainus написа:

И в Дубай няма дефицит от самото начало. Явно търсенето е слабо или цената им е висока - 3200 дирхама (около 1500лева) без договор за 7+ 32гб :) За сметка на това обаче, в един от магазините на Епъл имаше 5-6 маси със по 15 телефона от всички разновидности на 7 и 7+ на които можеш да разцъкваш спокойно и колкото си искаш без никой да те притеснява...

Това са абсолютни фатгасмагории, прощавай за израза.
В Дубай все още има липса на 7+, а това, че по масите има всички разновидности не означава, че има какво да си купи човек в момента.
Да не говорим, че много изгодните цени за новите модели Apple апарати се получават мааааалко по-късно от премиерите им.
В началото са по-добри цените в леко умерен диапазон.

А всъщност що трябва да правим анализ на дубайския пазар на електроника и аз не знам... :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделих за Дубай, тъй като някой спомена , че в цял свят имало дефицит. Иначе фантасмагории не говоря и 7+ може да си закупи човек от почти всеки техно магазин на цената която съм написал... Не знам от къде черпиш информация но явно не е меродавна ;)

IMG_3272JPGOWzpyAr_sredna.jpg

Точно тази маса ме отказа от джет блек :D 

 

 

Редактирано от maxpainus
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го споменах, базирайки се на новинарските сайтове, но твоята информация е по-прясна явно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И добре си се отказал, че после щеше да разпитваш защо нямаш face time.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Много добре знам защо щях да имам фейс тайм (изрично е написано кои телефони са без) :) Само не знам защо търсите под вола теле...  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес взехме една черна седмичка, за съжаление не е за мен, но си поиграх докато я настройвах и съм наистина впечатлена. По изтъркания въпрос заслужава ли си ъпгрейда, за мен отговорът е Да. Само с новия хоум бутон положението беше комично, имах чувството, че ме рита кон едва ли не, ама той мъжа ми си го настрои на 3 и явно това е най-силната вибрация, оставих го сам да си прецени, все пак той ще го ползва. Калъфчета и протектори вече има с лопата да ги ринеш, взех му един стъклен 3D, пасва перфектно и не го повдига гръбчето. В общи линии, чакам с нетърпение да взема моя телефон, хареса ми :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито Деси, със здраве да го ползва съпругът ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес взехме една черна седмичка, за съжаление не е за мен, но си поиграх докато я настройвах и съм наистина впечатлена. По изтъркания въпрос заслужава ли си ъпгрейда, за мен отговорът е Да. Само с новия хоум бутон положението беше комично, имах чувството, че ме рита кон едва ли не, ама той мъжа ми си го настрои на 3 и явно това е най-силната вибрация, оставих го сам да си прецени, все пак той ще го ползва. Калъфчета и протектори вече има с лопата да ги ринеш, взех му един стъклен 3D, пасва перфектно и не го повдига гръбчето. В общи линии, чакам с нетърпение да взема моя телефон, хареса ми

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

"Куршум" е ..иначе и аз съм на трета степен на хоум бутона

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на първа степен и ми е мега чувствително, не знам какво би било на 3-та. :D Честито за придобивката, със здраве да се ползва!

P.S - Адски доволен съм от батерията, може би и преди на PLUS положението е било по-добро, но тъй-като аз за първи път съм с по-големия и мога да кажа, че се преродих, близо 10 часа го ползвам, около 26 - 30 е в standby и го включвам да се зарежда на 3-4%. Да, ползвам го в  LOW POWER MODE, но за мен лично това няма никакво значение. С 6S  такива резултати бяха НЕДОСТИЖИМИ, почти всеки ден ми се налагаше още едно зареждане към 17:00 преди да изляза. 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На доста места пише ,че черният цвят ще има недостиг и ме интересува за кой точно става въпрос .. jet black или matte black ?!? :D Много ме бавят тези ,а нямам търпение като малките деца. В едно от технотата гледах ,че ги имат всички + ,а черните нямало наличност :o:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица най-вероятно ще го има навсякъде, във всички цветове, но най-вече в iStyle следи ако ще го взимаш в кеш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черен мат е нашия, но намирането му в Теленор беше цяло чудо, поне според операторката дето говорих с нея. Бяха ме заблудили, че офертата ще ни излезе едва през декември и не съм се записвала за бройка и в събота съвсем случайно виждам, че не е така и имаме оферта и веднага им звъннах, ама 1515 не рабати в събота и неделя, та трябваше на 123 . Думата, която чувах през пет секунди беше "абсурд", ама аз съм си инат. Другия проблем беше времето, защото трябваше да го взема максимум до понеделник (баща ми влиза в болница за операция, а групата е на негово име и той подписва договорите). Не стана с първия опит, но на второто звънене в магазин попаднах на един точен пич и след няколко часа вече имахме телефон, нямах претенции за цвят, но казах че е добре да е черен и той намери, което ме навява на мисълта че все пак има скрити бройки, въпреки че е "абсурд" без записване за тоя модел както твърдеше операторката.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се вика, едно истинско реалити преживяване е купуването на новия iPhone!Честито за новия "член" от семейството;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли дали телефоните от "Водафон" в други страни са отключени, както е при "Мтел"?

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заключени са .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още луди като мен, които чакат 7 plus 128 gb от Теленор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз нямам търпение да ми звъннат, че е пристигнал, за да ги пратя на майната им и да кажа, че вече чакам 8 Plus. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха :) То верно и аз ще ги почакам още малко и ще мина на същия сценарий :)

Редактирано от mileff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото днес като ходих да си взема гаранцията, защото вчера нещо имаше проблем и не можаха да ми я разпечатата, в магазина в Скай Сити Мол имаше изложен Jet Black iPhone 7 Plus, всъщност то и двата бяха изложени и двата бяха точно лъскаво черния цвят.

Едит: Момчето беше много отзивчиво и ми намери телефон веднага, защо не пробвате да се свържете с магазина и да питате за наличност и евентуално дали може да помогне с намирането? Телефонът там е 024152251. Само не споменавайте, че аз съм взела вчера, за да не му направим нещо мръсно, все пак ми помогна в наистина заплетената ситуация. Аз му обещах, че ще го търся и в бъдеще като си купувам другия, така че едва ли ще откаже още някой клиент, ако има как да намери бройки. Плюс това аз бях без предварителна заявка, а вие имате, така че може да е по-лесно да ви вреди.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извадих малкия 6S от кутията и ми се стори все едно пипам някаква миниатюрна версия на iPhone, а като си помисля 6-цата колко голям ми се виждаше през 2014.

Обаче малкото си е малко и е по-красиво на външен вид... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 10/10/2016 at 8:22 AM, gogi6 said:

Както се вика, едно истинско реалити преживяване е купуването на новия iPhone!Честито за новия "член" от семейството;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

То за това един приятел вика, абе голяма истеря и регистрации вие все едно ви ги подаряват, не че не искат после хиляда и кусур и то с план :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 10/10/2016 at 7:52 PM, Dean said:

Обаче малкото си е малко и е по-красиво на външен вид... 

Така е големия и до сега ми се види тиган :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено Jet Black малкия е уникален, видях ги и двата един до друг в един и същ цвят оня ден в мола, просто е като кукличка 4,7 инчовия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...