Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Догодина jet white с три камери


Ceramic jet white — сега тренират с часовника.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

7 или 7+? Днес гледах големия в Технополис и се хвърлих в размисли дали да не кача размера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя още и не мога да се реша за плюса. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Категорично 7, ат моя гледна точка. Гледах плюса, защото мъжа ми го искаше и реших, че е много голям и ще пада често. Ноута преди това няколко пъти летя и беше заприличал на немска каска, не искам и този да е така. Ти си мъж все пак, прецени си спрямо ръцете и това удобно ли ти е, на с този дизайн и хлъзгава повърхност е много рисково...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седем ще е май, обаче чакам обаждане все още за 128 гига джет блек и няма и няма. Вчера говорих с една дама от "Мтел" и ми каза, че ако дам заявка до три работни ще е при тях! Трябват и само 600 лева капаро и остатъка при получаване. Аз обаче не съм в БГ и се чудя още. Даде ми и супер оферта-69,99лв на 45 лева смъкнах! Между другото каза, че дефицитът се дължал на това, че много Саламсунги гърмели и имало два-три случая с хайфони и сега се налагало да минават допълнителни тестове!!!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не..... , пикае ти се :)

 

пп: това към Деси

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах, аз за себе си вече знам, че не ми е удобно, все пак всеки си преценява :)
А за колегата по-горе - ти като не си в България, защо не си вземеш от там, или е много по-скъпо?
Това с тестовете е идиотия, тек винаги са липсвали новите телефони, не само iPhone, едно време Галакситата така ги издирвах, зареждат малко като че ли от джоба си ги плащат, то и мен в петък операторката ми обясняваше как било абсурд да си взема без предварителна заявка е в събота следобед вече имахме черна седмичка, така че не е невъзможно, само ти късат нервите.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го нямам, но от разцъкване забелязах единствено по-бързо действие във photos и по-специално - memories. 

Споко, след 1-2 малки ъпдейта, производителността на 6/6с изкуствено ще падне, а 7 ще летиии! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в бързината 6s+ -> 7+ . По-стабилно и мазно работи. Камерата не увисва при стартиране.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, miro1972 написа:

Камерата не увисва при стартиране. 

По-скоро камерата няма нормално стартиране, бих казал. ;)

Иначе относно бързината - това ми направи впечатление още при първия ми досег със 7+, че е по-бърз от 6S+.
Всичко е въпрос на усещане, обаче - един ще я усети, друг не.
А и зависи кой за какво ежедневно ползва апарата си най-вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Камерата и при мен трудно пали. Или й е студено, или просто си я мързи.

Иначе да Сашо, аз идвам от 6-ца и честно казано не усещам някаква промяна в скорсотта, а знам че трябва да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно в момента цъкам 6-ца и 7-ца и разлика няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между 6 Plus и 7 Plus определено има разлика. Тествах два телефона един до друг и се вижда как приложенията на седмицата се зареждат по-бързо. Също така Safari зарежда страниците по-бързо. Камерата също се отваря по-бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми естествено, че няма. Това е нещо като при компютрите - като пишеш уърд документ или работиш с екселска таблица дали ще работиш на Mac Pro или на Асус за 500 лв няма да има разлика. Разликата и тук ще се усети на някъкви гежки игри или на работа с видеообработващи програми.
За нас, стандартните потребители - сърф, форуми, месинджъри, снимки - разлика не трябва да има поне между 6 и 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е че между 6 и 6s имаше осезаема разлика, която сега не виждам м/у 6s и 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз освен таптик бутона и 3D touch на дисплея не виждам разлика и между 6/6s и 7 !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в работата, но тя се хваща с тестове, нещо като ретината и ебем-ти-резолюцията на Самсунг дърветата - има я, виждаме я като цифри, ама с очите не я усещаме.
Чудя се два телефона, поставени един до друг, логнати към една и съща мрежа, със зададена една и съща страница за зареждане, дали ако я заредят за различно време, това се дължи на по-добрия хардуер на единия или на начина, по който мрежата отработва заданието към единия или другия.
За мен точно тези тестове са нереални и не зависят от телефоните. Не съм IT специалист и не ги разбирам тия работи, но съм сигурен, че ако поставя два еднакви телефона в такъв тест, пак ще има разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потопи ги във вода и ще видиш разлика ;). Хоум бутона е голяма разлика. Камерата е със стабилизация. Която подобрява качеството на снимките. Камерата на плюса също е с голяма разлика, за още по-добри резултати.

 

А иначе като цяло - едва ли можете да видите голяма разлика между 6s и 7. Просто това не е политиката на епъл. Разликата е между 5s и донякъде 6. Предходния модел 6s все още ще е достатъчно бърз и актуален. А и имаше мнение преди това - с следващите няколко ъпдейта разликата ще започне да се усеща все повече. А и нека не забравяме, че за ежедневните работи за разговори, няколко приложения и сърфиране не натоварват сериозно дори и по-старите модели, така че едва ли има голямо значение 10-15% по-бързо зареждане или отваряне. Отдавна въпроса не е има ли смисъл да ъпдейтваме от предишния модел, а имаме ли желание и възможност. От по-предишните модели разбира се че има смисъл да се ъпдейтва. Въпроса е, че ако не стоеше финансовата пречка нямаше дори и да си задавате въпроса да ъпгрейдвам ли ;). Който е решил да си вземе новия едва ли 20 мнения във форум че няма смисъл ще го убедят в противното. 

 

И за да не е само положителен пост за iPhone 7, при мен се случва като пусна приложението за камерата да не тръгва коректно и веднага. След спиране на приложението и пускане отново нещата са идеални. Също така един път заспа и имаше нужда от рестарт с бутоните. На този етап ще го отдам на софтуера. След някой друг ъпдейт ако го има пак като проблем ще го мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с камерата е проблем на ios 10 и при мен го има на 6-цата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах Real Racing, FIFA, UFC, MC5, BiA3 и разлика не видях м/у 6 и 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...