Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LockInfo


ThUnDeR

Recommended Posts

Надявам се някой да може да ми даде съвет със следното... Проблема ми е че като го дръпна от Cydia и после като влезна в настройките и ми иска $$ и ми дава че това е trial версия... Нужно ми е уточнение, дали е необходимо да си купя темата или има друг начин... ?

P.S. Извинете ме че пропускам запетайките преди "че"... много бързам... :)

Sladichuk: :) Извинен си. Личи си, че си чел каквото трябва.. :) :razz:

-- Сря Ное 25, 2009 7:54 am --

Оправих се и то доста успешно (ще кача по-късно screenshot). Сега имам следния въпрос... "Как да си кача FaceBook на Lockscreen-a?", като секция...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

-- Сря Ное 25, 2009 7:54 am --

Оправих се и то доста успешно (ще кача по-късно screenshot). Сега имам следния въпрос... "Как да си кача FaceBook на Lockscreen-a?", като секция...

Не се мъчете с Facebook-a, плъгина трябва да се пренапише за новия LockInfo native rendering engine.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко въпроса, ако може някой да ми отговори...

1. Може ли да се "модва" локскрийна, така че да се скролва надолу и нагорепо екрана, без да се връща в изходна позиция екрана, след освобождаване на пръста, който навигира?

2. Възможно е ли е да се вижда, част от Е-Майл СМС бодито, когато са получени, директно от локскрийна, защото в момента, под формата на "Лист", не помагат повече от това да знаеш, че имаш е-майл?

3. Кой са плъгините, който могат да се ползват с локскрийна на Групълд?

4. Има ли вариант да се качи голямо изображение на времето в момента до часа в началото на локскрийна?

Много въпроси и се надявам да може някой от МаГовете да вкарат малко светлина :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те въпросите не са много, ми дано съм те разбрал.

1. В Settings/LockInfo има отметка Scroling, включи я, ще помогне малко

2. Можеш да видиш кой ти е пратил mail, но не можеш да го четеш. Кликаш на лентичката да се отвори (горе където е червената стрелка, но в случая срещу mail)

3. Calendar, Clock, Mail, Phone, SMS, Twitter, WeatherIcon, Facebook, Appigo Todo, Things са тези от които може в момента да се възползваш (самите приложения на последните две може да потърсиш във форума). Вероятно има и други за които незнам. Отделно гледаш и отговора на ThUnDeR за пренаписването.

4. Надявам се имаш впредвид това на шотовете доло

5. Инсталирай си от Cydia 20 Second Lock Screen за да имаш време за четиво

d9659df9fe1825d4.pngccabeb04cd3c1d4c.png

Дано съм помогнал малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е мой шот, просто презентирах това с часовника и времето, което ще предложа скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не инсталирайте от ModMyi, версията там е с 14 дневен период след което - $4.99. Ще ви е трудно след това да замените с кракната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем.... Като получа е-майл, не ми излиза хедъра и нотификайшъна на локскрийна, а статус нотифайъра го показва.... КАКЪВ МОЖЕ ДА Е ПРОБЛЕМА?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не инсталирайте от ModMyi, версията там е с 14 дневен период след което - $4.99. Ще ви е трудно след това да замените с кракната версия.

Каква е процедурата защото аз инсталирах 1.1.7 от там и сега въпреки че махнах първоначално всичко и на чисто сложих от beyouriphone, пак ми излезе trial, а и плъгините за Phone, Mail, Calendar фигурират по 2 пъти....и на Lockscreen-a и в настройките. направо боза :bravo::)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махай всички плугини и Lockinfo от Cydia! Рестарт и сложи само Lockinfo от репото на http://repo.beyouriphone.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се свързах по е-майл с девелопера и той ми сподели, че проблема му е известен и не е само при мен. Имало проблем с новата версия на Lockinfo и по-точно с индикирането на нов е-майл от pop3 акаунт. Снощи към 9 ми прати сорс за да си дръпна БЕТА версия и да видя дали работи както трябва и проблем нямам. Удивен съм от бързата реакция... направо не знам какво да кажа, но сега всичко работи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели това репо да видим. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, добавих соурса (за което благодаря) и веднага ми предложи ъпдейт. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам... мен бъговете адски ме напрягат и какво ли не направих, за да се отърва от проблема... дори рестор, но не помогна и му писах директно от локинфо, където пише contact the developer или нещо такова! И той взе, че реагира мигновенно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що дадох последния ъпдейт и не ми показва времето, пише "не реагиране". :bravo:

edit: След няколко респринга се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някои има ли аддоните кракнати? от Cydia ми дава да инсалирам но само за Native (?!?) маха ми кракнатата версия и ми слага някаква с изтекъл пробен период.

Sladichuk: Явно чакаш "зелената с метлата" да те замете към раздела с правилата...

Оправи си поста, и гледай да не попаднеш под метлата втори път...При повторен подобен ще те замете направо в портокаловата горичка..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нещо не успявам да си направя настройките на weather plugin. Четох, че трябва да има config.js а такъв фаил няма. Претърсих всички папки в /library/lockinfo и няма...

Излиза ми (null): 0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в Settings/Weather Icon включи Use Local Time и поне веднъж отвори оригиналната Weather.app да се ъпдейтне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В settings нямам такъв таб, а от таба lockinfo/plugins/weathericon има enabled (on), collapsed by default(off) и hide description(off). Да не съм объркал нещо при инсталацията на lockinfo?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да. Последната версия е (2.3.0). Нямам в сетингс такова... Май май да почна всичко отначало? Може ли да съм объркал нещо в инсталациите?

П.П. Почнах всичко на чисто и стана :Wink:

П.П.П. Благодаря ви много и весело посрещане на коледата и новогодишната вечер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...