Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LockInfo


ThUnDeR

Recommended Posts

Уж си сложих 3 евента на календара пък не ги показва на lockscreen-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само със едно тапване по плъгина mail, без да се отключва телефона, може да прочетете основното съдържание на получения mail, link и др. Спокойно след това можете да го изхвърлите в кошчето (снимка 3). Това е новото във v1.1.14-19 на LockInfo. За съжаление все още от нея могат да се възползват само онези получили лиценз за приложението (надявам се в най скоро време и останалите).

apodjeki, а имаш ли добавени такива. Влез в Settings/LockInfo/Plugins/Calendar/Calendars и си ги включи. Ако не си си добавил такива, погледни тук и си ги изтегли от тук прочитайки темата от-до.

п.п. ще ти ги показва когато наближи денят, а не година напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, а как да го направя да ми показва пощата, смс-ите и обажданията дори и когато нямам такива нали да пише "0" отстрани? И моя LockInfo е от repo.beyouriphone.com.

И тази иконка на времето що ми излиза като въпрос незнам?

dbc97e50150d8bba.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно трябва да се пипне някой .plst файлче, но сега нямам тази възможност. За питанката на времето е нормално и отговорено някъде из темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да ти се показват SMS-ите и e-mail-ите при положение, че нямаш непрочетени.

LockInfo не е приложение за SMS-и и email-и, а приложение за известяване на ново получени и предстоящи събития.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята Lockinfo съм я купил и съм добавил плугин за нотификация, но понеже ползвам Winterboard и собственна тема не ми излиза нотификация на SB и си мисля, че трябва да се барне config.js! Някой знае ли какво трябва да се добави в този файл? Същото се отнася и за рожденните дни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да ти се показват SMS-ите и e-mail-ите при положение, че нямаш непрочетени.

LockInfo не е приложение за SMS-и и email-и, а приложение за известяване на ново получени и предстоящи събития.

E аз гледам на @Grievous е точно така ти казваш, че не може, няма смс-и, няма имейли пък се показва, а и днеска получих един имейл и не ми показа че съм получил.

Ей го имейла сам го получил ама тва не го показва

2bba019f8d5112e3.PNG

Също и времето незнам от какви сървъри се обновява ама аз навън дишам и дробовете ми се вледеняват то ми пише 9 градуса било :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, очевидно доста съм изостанал с LockInfo, но това е нормално при положение че не го ползвам отдавана. shutup.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LockInfo - 1.1.14-1 прерових и config файла на Gruppled LockInfo понеже като я задам като тема, тогава изчезват смс-ите, но неможах да ги накарам да си седят независимо получил ли съм или не.

Също сега нали има две предстоящи събития пък показва 0 :confused:

28781086e4233ab0.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Така ли? Я влез в Cydia и ми кажи колко плугина има качени там за Lockinfo! И как нямаш нищо качено от нея? Lockinfo от iTunes ли го качи? :rolling:

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не споделяте какъв е бил проблема и как сте го разрешили. Ами ако някой попадне в подобна ситуация, пак ли ще се задават тези въпроси. Нали затова е форума, да се опитаме по най-бързия и удобен начин да разрешим даден проблем.

:boxing 2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е Grievous.

Проблема беше че Plugins излзаха по два пъти всички, деинсталирах LockInfo, изтрих папката на LockInfo, която се намираше в папката Library/Lockinfo и рестартирах телефона. Инсталирах наново LockInfo, и добавих тези Plugins които са по надолу, в Library/Themes/вашата тема/Bundles и респринг.

Всичко това със помоща на GPower.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е процедурата защото аз инсталирах 1.1.7 от там и сега въпреки че махнах първоначално всичко и на чисто сложих от beyouriphone, пак ми излезе trial, а и плъгините за Phone, Mail, Calendar фигурират по 2 пъти....и на Lockscreen-a и в настройките. направо боза smile.gifsmile.gif
Махай всички плугини и Lockinfo от Cydia! Рестарт и сложи само Lockinfo от репото на http://repo.beyouriphone.com

Това е на предната страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си внушавам, но след като сложих новата версия имам с поне 10MB повече свободна RAM. Явно е оптимизирана на max.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезнала е нова версия 2.0.2-1, не ми изкара changelog в инфото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги. Като се прибера ще пробвам стария крак ако някой не ме изпревари. Знам, че Grievous е с платена та няма да е той :>

imagexn.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах без крака и ме питаше за лиценз. Дава пет дена пробен период. Сложих го и нещата се оправиха. Т..е крака работи и с новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва само да изтриете WeatherIcon Plugin for LockInfo.

п.п. колкото бързо го сложих, два пъти по го разкарах. Стария вариант повече ми допада, а и след последния ъпдейт на WeatherIcon плъгина вече има информация за последния ъпдейт на времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...