Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

macOS Sierra [beta]


profusion

Recommended Posts

AdwareMedic наскоро махах с него една гадост ТурбоМак на един мак и върши работа и за любимият на всички МакКийпър.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Donchew said:

И аз така си мислех, но уви.. Нито като програма, нито някакакви файлове има останали. Когато си ползвам някой браузър при кликване на някоя връзка или линк примерно, се отваря нов таб автоматично, а в стария се отваря страницата на Mackeeper.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Със същия клийн май мак влез в прайвъси и изтрий файловете, свързани с ползването на Сафари. После от самото сафари делни история, кеш и куки(трябва да ти е активно дивелъпър менюто).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Н'еам думи за Сириту...

Казвам му супер точно и ясно "Remind me to edit the ad for foto forum tomorrow at 1:40 PM". То разбра:

ba18f37b4df669ae.jpg

След което непрестанно ту се пуска, ту се спира преди да съм му казал каквото и да било. 

#itjustworks

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
на 11.10.2016 г. at 19:20, DreamcatcheR написа:

Ползвай Ukelele за същата цел. Работи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не става с Ukelele, и аз съм със Сиера и не мога да го преместя тоя бутон. Карабинера още работят по новия софтуер, но някой да знае решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ти убягва в работата с програмата, създай си собствена клавиатура на базата на фонетичната и си подреди буквите както ти се иска.

пс. пиши само в една тема, че така ще се разхвърлят много нещата.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...