Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5c - блокира и отказва да функционира


deni.igna

Въпрос

Здравейте,

ползвам айфон 5с и не съм имала проблеми досега, но в рамките на 1 месец вече втори път ми прави доста кофти номер и в момента е неизползваем. Става въпрос за следното: Отначало няколко пъти приближаваше леко екрана, все едно съм "зуумнала" целия дисплей - иконките бяха по-големи и приближени, част от тапета изрязан от всички страни, приближен и уголемен. Не се притесних много, защото всички цифри се побираха в екрана и можех да си въведа кода за отключване, просто рестартирах и беше наред. Преди седмица обаче екрана зуумна толкова много че буквално дори и една икона от приложенията не се побираше в рамките му. Не можех нито да отключа телефона, нито да го изключа. За щастие бях вкъщи и имах само няколко процента батерия, която падна след известно време и като го включих беше наред. Току що задействах актуализация на софтуера и за мой ужас след половин час намерих телефона в същото "безпомощно" състояние. Не мога да направя нищо с него, имам много батерия, която ще падне може би утре, а телефонът ми трябва. Не мога дори да вдигна, ако ме търсят, защото "слушалките" са "извън" екрана. Притеснявам се, че следващият път може да е посред бял ден, когато спешно трябва да се обадя. Не знам какво да правя в момента. Не знам и дали успях да обясня добре, но се надявам, че някой ще може да ме посъветва. Доста се притеснявам, защото в днешно време телефонът си е чиста необходимост и точно в момента по съвкупност от причини много ми трябва.

Силно се надявам, че някой може да ми помогне! Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Рестартирай като задържиш хоум+пауър бутоните. Влез в сетингс, напиши в сърча zoom и го изключи ако е на on.



Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря много!!! Представяте ли си, че през цялото време съм си мислила, че единствения начин да изключа телефона е чрез задържане на пауър бутона и плъзгане на лентата за изключване... Както и да е... Пслушах съвета за zoom-а. Още веднъж Благодаря много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или почукваш с три пръста по дисплея два пъти-бързичко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...