Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

|НА ЖИВО| 7 септември 2016: Представяне на iPhone 7


Veselin Minchev

Recommended Posts

Е не гледа ли евънта? Обърнаха значително внимание на батерията.

Иначе и мен ме привлече часовника. А 7+ вече има защо да е плюс:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз май ще взема часовника,определено ми допадна


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път откакто купувам айфони не се колебая - ще взимам новия 7 със 128 GB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

Браво на колегата за презентацията,гледах я онлайн ,но и тук гледах когато нещо не съм разбрал ,защото ми куца малко английския:)

Мераклия съм за нов телефон,но на този етап още една година ще ми свърши работа сегашния 6s plus.

Часовника ще си го купя със сигурност и усещам че ще има лек битов скандал в къщи след покупката ,но кеф цена няма:)

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха-Ха и аз очаквам битов скандал като взема часовника, още повече че SE-то го вземах преди има няма 2 месеца


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някво инфо за капацитета на батерията има ли?


iPhone 6s-> 7= два часа повече време
iPhone 6splus->7plus = един час повече
Това казаха за батерията. Апъл характеристики(MHz, ram, mhA) не обявяват. Като са налични ifixit ще кажат кое колко е.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво На Веско!

И мен ме кефи джет блека, но ще се драска здраво щом в сайта на епъл препоръчват да го носиш със калъф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нищо :) Докато стария АТВ се продава добре, едва ли ще се размърдат за нов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията на единия 2 часа повече, на големия 1 час, ама какво? Ако е стендбай, значи реално няма увеличение, абсурдно е някой да го усети. Ако е време за разговор, тогава е драстично. Аз предполагам, че е първото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам, че 1-2 часа повече се отнася за usage стойностите в settings/battery.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Фил каза average daily което е средно за ден да очакваме тези стойности.
А тук в това видео в 8.55 минута може да видите времето за разговори, браузване и т.н

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А@DreamcatcheR какво ти е мнението за тази двойна камера в плюса. Интересно ми е фотограф какво мисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно батерията, няколко човека попитаха, като според мен имаха предвид тази на часовника.

Четох в един сайт и там пише, че при ползване с GPS ще работи около 5-6 часа, а без GPS 30-36 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих си взел watch-а, но батерията ме спира рязко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А@DreamcatcheR какво ти е мнението за тази двойна камера в плюса. Интересно ми е фотограф какво мисли.


Без да съм го тествал, не знам как ще се държи, но изглежда доста обещаващо като за камера на телефон. DOF-a изглежда, че ще е повече софтуерен, отколкото хардуерен. Също така блендата на теле камерата е 2.8. Ако беше и тя на 1.8, щеше да маже повечко фона и без софтуерна намеса.
Иначе много лабаво станало в Епъл. Джобс никога нямаше да позволи новият айфон да излезе с недовършени функции, които в последствие да се добавят чрез FW update.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очакванията и изискванията вече са много по-големи и няма такъв като Джобс, който да ги удържа или да ги управлява (чрез денонощен труд докато не бъде направено :)).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според вас , кой е по-удачния вариянт за 7+ ,32 или 128гб?

Редактирано от 1n50mn1ac
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност 128 ГБ ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям - 128 GB


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес един корпоративен на Теленор, ми обещава в края на месеца да имам 7 ако избягам при тях :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jet black 32ка няма нито за 7 нито за + в момента , а и не вярвам да я сложат до преордера, а 32ГБ е повече от достатъчно - от 55.8 по подразбиране имам 38.5 свободни

 

Тия решиха да избият 13те млрд. от един път май - безжичните слушалки 180 евра, слушалки с новия/стар революционен конектор 35 евра , телефоните по 1120 евра- има няма за нова година са събрали и за бонуси с тия цени.



Само за 7 ще има Jet Black:



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...