Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

|НА ЖИВО| 7 септември 2016: Представяне на iPhone 7


Veselin Minchev

Recommended Posts

Ехехехех вика с-а на 6с-а хаха... Все едно слушам деца в детската градина! Какво повече очакваше да стане? Процесор, камера, водоустойчивост, дизайн, повече памет... Какво още трябва за едногодишен ъпдейт?!


Мога да го нарека с на 6с, поне за разлика от теб изразих мнение, а ти само квалификации изрази към мен. То и хардуера ако не бяха ъпдейтнали не знам какво щяха да представят. Не напразно продукта IPhone който изведе компанията до небесата и я направи номер 1 глобална компания представи IPhone 7 на евента на последно място като че ли е най малко значим. Аз по горе казах ще изчакам и ще реша дали да си го взема, също казах че виждам две предимства (20% по бърз, 20% по ярък, 20% издръжливост не е фундаментално)само спрямо моя и се чудя дали си заслужава да го сменям.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не напразно продукта IPhone който изведе компанията до небесата и я направи номер 1 глобална компания представи IPhone 7 на евента на последно място като че ли е най малко значим

 

Не че нещо, ама по принцип най-доброто и най-очакваното се оставя за последно в презентацията, защото щеш не щеш ще гледаш всичко друго преди това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кога ли е било по-различно.

Кокси, не мога да си позволя да губим времето на хората в персонални спорове. Не го приемай толкова лично ;) . Обрьщението ми не беше само към теб ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То според мен факта че се чудат как да наблъскат все повече и повече техника и иновация в тия мобилни телефони, щото всеки ги купува е малко нелеп. От друга страна ми изглежда, че като цяло тези технологии са достигнали някакъв пик и нищо иновативно няма напоследък, само подобряват, щото все пак всеки човек е потенциален клиент, нямат тесен демографски кръг. Така че незнам що някои хора очакваха нещо изцяло ново. Ъпдейта си беше по-добър от колкото от 6-6с, но явно на хората не им е достатъчен за преход от с модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък да спорим Шамане не. Понякога си само критичен, без конструктивен елемент. Както и да е. А иначе ще ти отговоря какво исках - например телефон с нов дизайн. Дизайн може да е като на 4с тип плочка с размер 4.7инча без изпъкнала камера, е тва примерно очаквах. А за микровълнова, отварачка, течно охлаждане на процесора и батерия с горивна клетка ще ги оставя в списъка за бъдещи искания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забрави за тоя дизайн. Няма как да се върнат а и като цяло изглежда доста ретро.

Не критикувам а изказвам мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се минава от 6S към 7, наистина, никакъв. Но ще се минава, такава е системата, влияем се от нея и ще я следваме. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 5s, iPhone 7 e с най-големия ъпгрейд. Не знам какво сте очаквали, но дори и от 6s има смисъл да се ъпгрейдва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл винаги има,но повече са хейтърите.В къщи,като има ъпгрейд,всички са доволни.За 4-членно семейство във възразстова граница от 10-46,не е необходимо всеки да е с последния модел :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като ресторнеш, куплунга се оправя и самопочиства? Велика работа е това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправя се и като отидеш на setings/general/reset/reset network settings. Става по-бързо, само ти затрива паролите и мрежовите настройки, което не е толкова голям проблем. След това, този проблем изчезва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Aveliky unfeatured и unpinned this topic

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...