Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7 oт сайта на Apple - без sim-free?


Recommended Posts

Здравейте, приятели!

Предварително се извинявам ако това не е подходящото място за тази тема! Поразрових и тук ми се видя най-пoдходящо да я пусна.

 Имам един въпрос към хората, купували си iPhone от Америка. Искам да поръчам една 7-ца, но забелязах, че в сайта на Apple за iPhone 7 няма Sim-Free опция, за разлика от 6s например. Какво мога да направя по въпроса и какви са алтернативите ако има такива? Ако някой може да сподели малко полезна информация по този въпрос ще му бъда много благодарен! 

Редактирано от AresP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че има, хубаво прегледай докрай нещата. Избери модел, цвят, големина и след това ще видиш нещо от рода на  "One-time payment / $749.00 / Unlocked iPhone ..." със сим карта на който оператор си избрал, начина на купуване сега е по-различен от преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да се закупи от САЩ/Германия с българска кредитна/дебитна карта? КОнкретно гледах цената на часовника, че цена от САЩ + ДДС+доставка е колкото цената от Германия+доставка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Америка не можеш да закупиш с Българска карта.

 

От Америка поръчвайки iPhone, когато желаеш да е сим фрий избираш операто T-Mobile и там вътре в комплекта има неактивирана сим карта на оператора и телефона е отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Дори са решили да го упоменат изрично, което преди липсваше като информация.

" Unlocked iPhone with T-Mobile SIM "

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От всички оператори има вече unlocked на пълна цена както и досега , само че не го пишеха на сайта, а като идеш в магазина ти даваха няква dummy сим карта. Вероятно и сега ще дават такава  за активация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Понеже ако си го поръчам сега може да пристигне след като съм се прибрал, знаете ли дали ако ми го изпрати някой от Америка ще трябва да плащам мито/ддс? Другия ми вариант е да отида в NY и да се наредя на опашка като бял човек, но не знам по колко се чака ...

Редактирано от AresP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Носи си палатката.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иди и си купи след 16ти, ако няма ще си заявиш един и ще идеш да си го вземеш готов, само трябва да платиш с американска карта или с гифт карта ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че може да се плати и с paypal

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Понеже ако си го поръчам сега може да пристигне след като съм се прибрал, знаете ли дали ако ми го изпрати някой от Америка ще трябва да плащам мито/ддс? Другия ми вариант е да отида в NY и да се наредя на опашка като бял човек, но не знам по колко се чака ...


18% задължително ако ти го изпратят!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с пейпал трябва американска карта.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...