Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Withings Smart Body Analyzer


kracode

Recommended Posts

Здравейте,понеже за 5 години качих 20 кг и сега е момента да смъквам лека по лека.

Насочил съм се към тази джаджа,ще дадете ли мнение за него или да си купувам нещо друго ,който е имал сблъсък с това би ли споделил.Благодаря

http://www.istyle.eu/bg/withings-smart-body-analyzer-black.html?color=92

 

Така или иначе ще си поръчвам magic mouse 2 ,да съчетая двете неща:)

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехехе... Тея за 350 лв не са се напънали едно описание да напишат баси! Какво прави? Връзка с телефона? Аз си поръчах от Алито, Xiaomi Scale Smart Weighing за 18€ и съм доволен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има клипове в тубата какво точно прави и как се свързва към телефона ,но въпроса е дали си заслужава :)

Твоето предложение от 18 евро доста ми допада B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам такова от първия модел, както и маншета за кръвно. Много съм доволен, даже поръчах и на приятели. Имах и бебефона.
Ако решиш да поръчваш, го направи направо офицялния сайт. Доставката е безплатна и разликата в цената е значителна.
Поне аз когато поръчвах за приятели, говорих с iStyle относно цената и разлики от по 50-60 лв на артикул. Бяха непреклонни въпреки бройките. На кантара веднъж съм сменял батерии за 5 години, а се ползва всеки ден. На маншета за кръвно още не са сменяни, а даже има помпа в него. И той ми е от 4S-ката с 30пин и преходник. Новите са без кабел, но работи пущината та няма повод да го сменя.
И двете си пишат и пазят хронология а и кантара сам разпределя кой от семейството се е теглил и си го записва в профила му.
С две думи, препоръчвм им продуктите. Тествани доста продължително.

п.п. Това от линка е стария модел.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер си и благодаря за изчерпателния отговор.Влязох в сайта им и го има за US$ 129.95 × 1,обаче никъде не видях дали е безплатна доставката и за колко време пристига до адрес в България.Има дори някакви пакети с часовници ,ако имаш време би ли ги разгледал и обясниш как точно да поръчам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си приложението от AppStore. Аз поръчвам от там. Регистрираш се и най доло има Withings store От там правиш поръчката. За над 115€ поръчка имаш безплатна доставка. Идва за 7-10 дни. Август ми се забави, вероятно и там почиват тогава. С часовника ( има няколко) ти правят комплексна отстъпка 50€


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много,след малко ще го поръчам ,но какво става с гаранцията и как се процедира ако нещо се случи с техниката,това най-много ме притеснява ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама наистина ли ти е нужна скъпа джаджа за да отслабнеш? Просто яж по-малко, спти боклуците и си размърдай задника.. ;) Другото са простотии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...