Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch Series 2


The Shaman

Recommended Posts

Туй кът водомер бе баце :tooth:

Майтап!

Да си го носиш със здраве.

Аз така и не намерих за какво да се хвана за да си купя :D

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли впечатление от кожени каишки, в момента съм с металната и ми се иска да разнообразя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми е втори ден и съм на 15% батерия, т.е. ше изкара и до сутринта, 48 часа. Като се има предвид, че аз го ползвам интензивно. Всички нотификации са включени абе всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ти се струва откъм бързина? Нещо да се мотка или да те дразни?
Откъм ОС предполагам ти допада. Ама да видиш какво беше на watchOS 1 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, сега като се замисля, мотка се! Рядко, но има моменти, в които ми се струва, че е някоя евтина андроид залъгалка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали да не се направи някаква тема с полезни и добре работещи програмки за часовника... Отдавна си го мисля, но не знам колко юзъри от форума го имат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без значение колко го ползват в момента, подобна тема би отговорила на много въпроси на такива който обмислят покупката на подобен часовник. Би била доста полезна според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова отворих тази и ще се радвам по-старите собственици да споделят разни хитрини:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че съм очаквал друго от тая смешна каишка, но почна да се бели вече.

9872b3fb9758d5964cfc6003239b186d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих отнесъл този въпрос на криейтив!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като имаш предвид, че все още го пазя! Това от търкането в якето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане по-зле от това. Просто леко се протърква. Пак остава черно, но личи при определени ъгли. При мен за година ползване само от вътрешната страна има подобни дребни следи и то там където се закопчава и постоянно има триене. 

bc27091eed55eb086344ece08431cf4c.jpg0ff6f3384b00fd7b84814e868be571e1.jpg

Черната (или по-скоро тъмносива) Woven Nylon каишка е много по-добра и удобна. Лошото е, че е скъпичка за покупка отделно (макар и да е от най-евтините, които Епъл предлага)...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За радост ги има и в Алито, на не лошо качество и цена :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В качеството винаги има разлика, повярвай ми :) имам 6-7 каишки, 2 от които оригинални.
Съвет - не си взимай Leather loop реплика. Разлепват се леко там където се прикачва за часовника и дразни..
Milanese loop-ът е страшен. Имам сребристия (реплика), но в черно предполагам ще е още по-добре на спейс грей часовник.
Link bracelet-ът също си заслужава (особено в черно), но там има много разновидности на репликите. С повече търсене се намира копие на 95% същото на вид като оригинала (с пеперудено тънко закопчаване). Единствената разлика е че link-овете се сменят по-трудно от на Епълската за 450 евро :) И все пак качеството си е доста различно, но това вече се забелязва като ги сравняваш двете една до друга.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да те питам сега, Milanese loop-ът, не се ли търка в корпуса на часовника?
А за Link bracelet, това ли имаш предвид под тънка пеперуда?
ef6a6eb7d72f39231156f1667fe97da9.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но имай предвид, че това са рендъри, а не реални снимки. Гледай продавачът да е сложил и такива. От Али именно взех сребриста. Това ми беше първа и последна поръчка от там. Бая пари платих (тогава нямаше много реплики) и търсих именно с пеперудено закопчаване. На снимките беше каквото исках, но ми пратиха от най-евтините ментета. Водих кореспонденция в продължение на няколко седмици с тъпите китайчета, докато ми върнат част от парите. Нямам доверие на тия от Али. В ибей и амазон всичко е по-точно и повече се страхуват от негативен фийдбек. 

Milanese loop-ът не се търка и като цяло е фина материя, няма остри ръбове. На допир дори наподобява плат, ама понякога скубещ :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С алито съм абсолютно на "ти". До скоро бях А4 level member, сега съм А3, което не ми се обяснява сега какво е:) Знам какво как и къде да гледам и поръчвам. Левъла ми дава и малко повече права при диспути, връщане на пари и т.н. та няма проблеми с това. Важно ми беше просто това ли е модела :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


becceaab42ac4b8aa7d424500927b00d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте с ъпдейта, има брикнати часовници!
http://iphone.appleinsider.com/articles/16/12/13/watchos-311-update-bricking-some-apple-watches-users-say?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами всеки си преценява, опцията е замяна след това... Дано няма пострадали, ама щом се случва по света и ние не сме защитени.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...