Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch Series 2


The Shaman

Recommended Posts

Ако ще ми го сменят безплатно с нов, да пробвам няколко рестора? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при положение, че в България няма оторизиран сервиз за часовниците, какво трябва да се направи, ако след ъпдейт се скапе часовника? Сега ме изплашихте и не смея да го ъпдейтна

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A по-принцип? Как ние в България трябва да процедираме в такава ситуация? А и както нямам навика да чета тези неща, като нищо ще съм от прецаканите. Добре, че iphone-a ми е на ремонт иначе вече да съм го инсталирала.

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитирам един стар пост:

Да не ви разочаровам, но гаранцията на Епъл уоч не важи в България, поради това че не се продава официално тук и Криейтив не ги ремонтират. Така че - по някоя от другите страни, а ако е със счупено стъкло, може да се смени с нов срещу заплащане само в страната на покупка.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Другата седмица като отида да си взема телефона от ремонт, ще ги попитам как стоят нещата с гаранцията на часовниците.


Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не важи гаранцията за България,защото не се продават официално.
Аз ъпдейтнах без проблем!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е наред и с моя. Май само при ъпдейтването може да възникне проблем, след това всичко е наред.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Часовниците нямат гаранция / поддръжка в България. Криейтив отказват да се занимават с тях, както е казано и по-горе защото офиц. в БГ не се продава. Аз си взех от първите през юни 2015 и няколко месеца по-късно му счупих стъклото. Говорих си надълго и нашироко и с Криейтив и с Apple - любезно ме насочиха към сервиз в държава по мой избор където се предлага часовника. След дълго ходене по мъките (поръчки от Китай и .т.н) сега седи в шкафа и чака, а аз си ползвам NIke + серията (комичното е, че в Берлин в Apple магазина нямаха налични и под сурдинка ме насочиха към Nike магазин на 500 м. където, освен че го имаше наличен, нямаше и никакви хора).

Редактирано от wsgar3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го вземеш от еМАГ и ти се повреди, си мисля, че трябва да им го занесеш и да се оправят. Нали в България отговорен за стоката в гаранция е продавача, а не производителя. Това, което го пишете трябва да важи за часовници, купени извън България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние говориме за Криейтив,не за е Маг.В България няма официален представител за продажба на часовници и за това не ги сервизират.А за продавача си прав, носиш го там от където си го закупил и те да се оправят с гаранцията:)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за България!
http://m.emag.bg/info/form/formuliar-za-popravka-na-produkt

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, дадох пример с еМАГ, защото там ги има. Ако ги имаше в Технополис, щах да дам за пример тях. Иначе на еМАГ сервиза е в Румъния доколкото знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е. Просто човек скача и се надява неговия точно да не му прави проблеми. Аз лично се отказах от часовника. Наскоро купих TAG Heuer Connected - поне мяза на часовник. Мисля обаче да го махам, не ме кефи нещо, особено пеърнат с айфон. Ще си карам на механиките, там поне няма ъпдейти ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Жоре да споделиш плийз каква е причината да решиш да продаваш часавника, не ти хареса нещо определено като функции или има друга причина. Ти тая година "натрупа " опит със Смарт часовници, а аз споменах някъде ИЗ темите че искам часовник/гривна че през тая година(и догодина) бях доста спортно активен и още се колебая между Смарт часовник или Спортна гривна.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се щеше да обърквам хората, защото главната причина е в мен. Все пак ще кажа :) Харесвам големи, метални и тежки часовници а този не е нито едно от изброените. Това е едно неоправдано скъпо тамагочи, което отгоре на всичко не е и много красиво:) Не ме разбирай погрешно... не е лош часовник, напротив. В комбинация с телефона са идеален тандем, но за какво? Аз също спортувам активно а от друга страна обичам да пазя вещите си. Тук обаче това е невъзможно! Apple Watch и фитнес зала.... оооо няма как да стане. Оставям го в гардероба а телефона с мен в залата. Толкова е... да кажем нежен, че няма как да не го ужулиш, удариш или други такива. Но да, на първо място, просто не можа да ме грабне. Не, че не знаех какво ще се случи още преди да го взема, но бях разочарован от НЕсъвместимостта на Huawei Watch (сега ако ги сложа едн до друг, бих заложил на него), че реших, че няма как да не пробвам и Аpple Watch-a :) Та така. Не ме грабна, грозен е и изглежда като евтините си имитации и върши всичко това, което биха свършили и те с изключение на едно! Най-големия му плюс, идеалната съвместимост с iPhone. Телефона си няма как да сменя :) Моля не ми скачайте, това са мои думи и разсъждения. Не ангажирам никой. Не си го купих за да имам повод и доказателства за да го оплюя. Просто така се случи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех и аз да скоча на един, но ти в горния пост ми каза това, което вътрешно вече знам (също като теб преди покупката) - че няма да се получи.
Ще си карам с механичния...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе първата версия, бях в Apple store с 450 долара да си го купя, и не можаха да ме убедят. Все още не мога да се убедя в удобството на подобно нещо, особено на парите на субсидиран iPhone от оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко дни го ползвам, харесва ми, но ми се струва излишен разход. Особенно ме дразни малкия живот на батерията и това че постоянно трябва да го свалям.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го свалям само за зареждане и когато влизам в банята и батерията ми издържа около два дни (сега е на 26% , два дни без час и като седна да пиша ще го сложа да се зареди). Много ми харесва и ми е много удобен, но може би наистина зависи кой какво прави, ако бях на работа може и вече да го бях ударила лошо...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...