Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch Series 2


The Shaman

Recommended Posts

Аз си поръчах и 3 китайски каишки за около $10-12 всяка. Кожената нещо не ми допада с тези бели закопчалки към часовника, но дойде в комплект с отверка и мога да ползвам от черната.

31068185584_6313110846_b.jpg

 

Оригиналната е woven nylon, някой тук в темата беше писал, че е по-добра от спортната

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой попадал ли е на сполучлив стъклен протектор, който да покрива целия екран?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива!
Изглежда много грозно с тях:)



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих скрийн протектор. Много качествен. За целия екран забрави. Епъл с тея смешни извивки няма как.

За часовника е!

6d2cffb18cc935151b33e18ad082b10a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iPhone има 3D и въобще не си личи, че е с протектор, но за часовника май наистина ще изглежда зле, ето това намерих:

eBay

s-l1600.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-грозните часовници в класа си!Прилича на Pebble отпреди няколко години

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, на мен ми харесва ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм се интересувал,че изобщо не ми харесва...но верно ли толкова струва?!
http://www.citytel.bg/apple-watch-series-2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно. Зависи от материала за изработка и кайшките. Не поглеждай златния колко е ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с Pebble, ми хареса, но той някак си по ми допадаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пебълчето беше много добро часовниче, ама злобно го прецакаха тая година...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой с 2-рата серия на часовника може ли да каже какво е положението с високоговорителя? Аз съм със 1-вата серия 38мм и говоренето от часовника е почти невъзможно, защото едвам чувам от него. Дали са оправили този проблем с новия модел се чудя...?


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е Series 1 38 mm и нямам никакви проблеми при разговор.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със S2, чувам добре и често го ползвам. И от отсрещната страна са ми казвали, че ме чуват добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dessytaneva чуваш добре с 1-вия? Ако го ползвам в къщи чувам добре, защото е тихо, но в колата нищо не се чува. Трябва да го държа залепен за ухото, за да чувам. На малко по шумна среда чуваш ли добре? Четох в нета, че много хора се оплакват от слабия високоговорител, за това си мислих, че проблема не е само при мен. А сега съм се замислила за втората серия и се чудя дали си заслужава да го сменям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под първия, моят е от новото поколение, но без gps, фактически е наследникът на първия. Не съм пробвала в кола, но мисля че ще е достатъчно силно, ако ми се удаде възможност ще пробвам и ще пиша пак.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че моят е най-първия. Явно в следващото поколение са оправили проблема. Благодаря на всички за информацията :)

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай следващото поколение.. нищо чудно април да се появи, макар още да няма слухове за това. Ако не, до края на годината съм сигурен, че ще има ъпдейт.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой има ли проблем с колелцето? Сутрин, когато не съм го въртял 7-8 часа, първото завъртане е много трудно. Apple Watch S2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло софтуера е мнооого муден!

Освен ако не говориш за хардуер?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи го, сложи го под течаща чешма и го натискай и върти няколко минути. После подсушаваш и стартираш. Това са инструкциите за с1, правил съм го само веднъж като ми се появи проблема. След процедурата се оправи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DreamcatcheR написа:

Изключи го, сложи го под течаща чешма и го натискай и върти няколко минути. После подсушаваш и стартираш. Това са инструкциите за с1, правил съм го само веднъж като ми се появи проблема. След процедурата се оправи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Оправи се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От три дни нещо се случва с моя часовник (38 мм, Series 1), преди издържаше две дни с едно зареждане, а сега само един, като нищо не се е променило, нито в зареждането (със зарядното на телефона), нито има нови приложение, нито съм го използвала повече. С последната версия на софта е, не го свалям, освен когато го зареждам или когато влизам в банята и това е така, от както го имам. Много ми е странна подобна драстично промяна, някой да има идея на какво може да се дължи и има ли какво да се направи по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...